image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji
Promocje (5)PromoCzęści do obsługi podstawowejDo OP

Części po VIN 

Części po VINie

Znalezienie odpowiedniej części do swojego samochodu nie jest łatwym zadaniem. Szeroki wybór wizualnie podobnych elementów i niewiele różniące się od siebie numery części nie ułatwiają zadania. Najlepszym sposobem na unikniecie nieprzyjemniej pomyłki (oprócz skorzystania z pomocy jednego z naszych doradców) jest Szukanie części po VIN samochodu. Dobranie części po numerze VIN pozwala mieć niemal całkowitą pewność, że wybrane podzespoły będą pasowały do naszego auta.

UWAGA!!!
 
Warunkiem korzystania z katalogów oryginalnych, umożliwiających wyszukiwanie części po VIN kodzie auta, jest możliwe tylko po rejestracji w serwisie 2407.pl

Dane katalogowe nie mogą być udostępnione w domenie publicznej (wymaganie dostawcy katalogów oryginalnych)!

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy szereg dodatkowych możliwości korzystania z serwisu!!

  1. Możliwość wyszukiwania wg. VIN pojazdu
  2. Dostęp do oryginalnych katalogów
  3. Dopasowanie produktów do przepisanego pojazdu
  4. Cała historia twoich zamówień na twoim profilu
  5. Wcześniejsza informacja o promocjach na stronie
  6. Dodawanie własnego komentarza do notatnika
  7. Możliwości kontroli salda portfelu na twoim profilu
  8. Możliwość obsługi konta z dowolnego miejsca na świecie (w domu, na działce, na wakacjach, a nawet podczas gdy żona jest w przymierzalni!)
  9. Możliwość, przez funkcję „Garaż”, złożenia zapytania o dopasowanie części po VIN kodzie auta

Jak znaleźć części po nr VIN?

Bardzo prosto! Nasz sklep internetowy 2407.pl umożliwia taką funkcjonalność, jednak wyszukiwarka części po VIN dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Nie musisz się martwić, rejestracja jest w pełni darmowa. W naszym sklepie zarejestrujesz się w tym miejscu - https://2407.pl/registration/

Po pozytywnej rejestracji, masz do wyboru kilka wariantów na wyszukiwanie części po VIN. Jednym z nich jest wpisanie numeru VIN w pole wyszukiwarki na głównej stronie naszego sklepu. Tak, jak pokazane jest na poniższym zrzucie ekranu.


Po wybraniu swojego modelu auta pojawi się taka strona, na której z łatwością dobierzesz części po nr VIN.

 

Innym sposobem na dobór części po VIN jest wejście bezpośrednio na stronę oryginalnych katalogów: https://2407.pl/oe-catalogues/, a następnie wpisanie swojego numeru VIN w pole do tego przeznaczone tak, jak jest to pokazane na poniższym zrzucie ekranu.

 

 

Katalog części po VIN

Nasz katalog części po VIN pozwala sprawdzić części dla najpopularniejszych marek, w tym m.in.:

Oraz wiele, wiele więcej.

Gdzie możesz znaleźć numer VIN?

Dostępny jest w dowodzie rejestracyjnym Twojego auta w polu „E” – jest to ciąg znaków zawierający 17 liter i cyfr.

Jeśli napotkałeś problem i wyszukiwarka nie odnajduje Twojego numeru pojazdu, upewnij się, że wpisałeś prawidłową ilość znaków z numeru VIN. Jeśli mimo wszystko nie możesz odnaleźć swojego auta i części samochodowe po vin , skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci rozwiązać problem. Baza numerów VIN jest cały czas aktualizowana, dlatego może zdarzyć się, że Twojego numeru nie będzie w bazie.

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcję pozwoliły rozwiać wszelkie wątpliwości jak sprawdzić numer części samochodowej po VIN. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie masz pewności, lub napotykasz na trudności podczas wyszukiwania, skontaktuj się koniecznie z jednym z naszych doradców, aby uzyskać szczegółową pomoc doboru czesci po vin. 

Części samochodowe online VIN – funkcjonalność, która ułatwi Ci życie

Będąc właścicielem samochodu, czy to ciężarowego, czy osobowego wiesz dobrze o tym, że od czasu do czasu jego poszczególne elementy mogą ulegać uszkodzeniu lub usterce. Ilość dostępnych modeli i wersji poszczególnych części jest tak duża, że może czasami przyprawiać o zawrót głowy. Są jednak możliwości, które zdecydowanie ułatwiają wybór. Zapewniając tym samym świadomy zakup, który Cię w pełni usatysfakcjonuje. Mowa tutaj między innymi o jednym z prostszych rozwiązań – kontakcie z naszym Działem Handlowym. Jednak dzisiaj chcielibyśmy się skupić na czymś innym. W naszym sklepie istnieje możliwość szybkiego i niezwykle wygodnego wyszukiwania danej części po nr VIN. Ten sposób gwarantuje nam niemal bezbłędne dopasowanie danego komponentu do naszego modelu auta. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się i uwierz nam, że wcale takie nie jest. Zacznijmy może od samego początku. Co to jest VIN? VIN jest unikatowym numerem identyfikacyjnym pojazdu, który nadawany jest przez producenta. Składa się on obecnie z 17 znaków, w tym cyfr i liter. W zależności od marki numer ten znajduje się w różnych miejscach pojazdu. Gdy jednak chodzi o Twój samochód, problem ze zlokalizowaniem tego identyfikatora jest rozwiązany. Wystarczy, że zajrzysz do dowodu rejestracyjnego auta, do pozycji E. Ok. Już wiesz, co to jest ten VIN i gdzie go szukać. Przejdźmy teraz do sedna sprawy.

Części samochodowe online VIN - jak sprawdzić?

Już spieszymy z odpowiedzią na to tak ważne pytanie. Korzystając ze strony internetowej naszego sklepu 2407.pl, masz możliwość odnalezienia interesującej Cię części po vinie. Pamiętaj jednak o tym, że funkcjonalność ta jest dostępna tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Jednak nie musisz się martwić, że podając nam swoje dane, skarzesz się na natarczywy e-marketing. Dodatkowo warto byś miał świadomość, że rejestracja ta nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, a daje Ci jedynie szersze możliwości i ułatwienia. Aby dokonać rejestracji, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę https://2407.pl/registration/. Gdy proces przebiegnie pomyślnie otrzymasz od nas kilka alternatywnych sposób na szukanie części po VIN.

Pierwsza możliwość to skorzystanie z wyszukiwarki znajdującej się na głównej stronie. Wyszukiwanie części po VIN odbywa się przez wpisanie w pasku wyszukiwarki ciągu 17 znaków identyfikatora i wciśnięciu symbolu lupy lub przycisku "enter". Strona podpowie Ci model pojazdu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni. A następnie zostaniesz przekierowany do miejsca, gdzie będziesz mógł wyszukiwać interesujące Cię części według grup lub według rysunków.

Katalog części po VIN

Druga możliwość to szukanie części po kodzie VIN z poziomu oryginalnych katalogów produktów. Po wejściu w tę zakładkę wystarczy, że wpiszesz unikatowy identyfikator swojego samochodu w polu do tego przeznaczonym. Ta funkcjonalność pozwoli Ci na wyszukiwanie części po numerze VIN dla najpopularniejszych marek. Mowa tutaj między innymi o Alfa Romeo, Audi, BMW, Dodge, Fiat, Skoda, Volkswagen i wiele innych.

Funkcjonalność, która gwarantuje pełną satysfakcję z zakupów w naszym sklepie

Żyjemy po to, by szukać możliwości, które ułatwią nam funkcjonowanie oraz rozwiązywanie różnego rodzaju problemów, jakie stawia przed nami codzienność. Jak sam widzisz alternatywy, jakie zyskujesz po zarejestrowaniu się na naszej stronie, pozwalają Ci na samodzielne wyszukiwanie kompatybilnych elementów do Twojego samochodu. Nasza wyszukiwarka części po VIN to z całą pewnością duże udogodnienie. Pozwala Ci to wyeliminować niechciane błędy w wyborze konkretnych części. Czasami jednak może okazać się tak, że nasz wewnętrzny system nie znajdzie wprowadzonego przez Ciebie numeru VIN. W takiej sytuacji upewnij się, że identyfikator został wprowadzony poprawnie, czy ilość znaków jest prawidłowa i w prawidłowej kolejności. Jeśli tak. To może okazać się, że w naszej bazie, która jest cały czas aktualizowana, nie znajduje się jeszcze Twój numer. Nie martw się. Wówczas możesz skontaktować się z naszym Działem Handlowym, który z przyjemnością pomoże Ci w wyborze odpowiedniej części.