image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Dostawa zamówienia 

Koszt i formy dostawy na terenie Polski:

Sklep internetowy 2407.PL zapewnia BEZPŁATNĄ dostawę towarów na terenie Polski przy zamówieniu od 299 zł.

Przesyłki Paczkomat InPost (przedpłata i pobranie)

  • 14 PLN  przez Paczkomat InPost (Oferta przeznaczona jest dla paczek o wadze do 25 kg. Rozmiar paczki max 41 x 38 x 64 cm)*

Znajdź swój  Paczkomat kliknij tu

Przesyłki kurierskie (przedpłata i pobranie)

  • 17 PLN  standardowa przesyłka kurierska (Oferta przeznaczona jest dla paczek, których waga nie przekracza 30kg, wymiar całkowity długość + szerokość + wysokość nie przekracza 180 cm a najdłuższy bok nie przekracza 100 cm)
  • 22 PLN  standardowa przesyłka kurierska za pobraniem (Oferta przeznaczona jest dla paczek, których waga nie przekracza 30kg, wymiar całkowity długość + szerokość + wysokość nie przekracza 180 cm a najdłuższy bok nie przekracza 100 cm)
  • Przesyłka niestandardowa kurierska do 50 kg wagi rzeczywistej a najdłuższy bok 250 cm. Wysokość + szerokość + długość nie przekraczają 300 cm. Cena wysyłki ustalana jest indywidualnie* 

* Koszt dostawy części wymagających specjalnego pakowania, takich jak elementy karoseryjne, szyby, tłumiki czy akumulatory jest indywidualnie wyceniany przez 2407.pl.


UWAGA!!! Wysyłka akumulatorów!

 Obrót akumulatorami w Polsce reguluje Ustawa z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach. W której, między innymi, opisany jest punkt iż sprzedający zobowiązany odebrać od kupującego stary akumulator. 

Jeżeli kupujący nie zwraca go przy zakupie nowego, to sprzedawca jest zobowiązany do pobrania tzw. opłaty depozytowej - KAUCJI w wysokości 30 zł za sztukę

Jeżeli w ciągu 30 dni kupujący zdecyduje się na oddanie zużytej baterii, kaucja zostanie zwrócona. 

Akumulator, jako część zawierająca substancje niebezpieczne, jest traktowany jako przesyłka podwyższonego ryzyka i firmy kurierskie pobierają dodatkową opłatę w wysokości 40 zł dla akumulatorów do 100 Ah.

Akumulatory powyżej 100 Ah, ze względu na gabaryt i wagę, są wysyłane na palecie i są objęte dodatkową opłatą kurierską - 180 zł.

 

DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 299 PLN KOSZT DOSTAWY WYNOSI 0 ZŁ NIEZALEŻNIE OD FORMY WYSYŁKI!

Czas realizacji zamówienia może się różnić dla poszczególnych produktów i podany jest na karcie produktu.

Odbiór osobisty

  • Istnieje możliwość darmowego odbioru osobistego zamówienia w naszym sklepie, po wcześniejszym ustaleniu dostępności części. Odbiory osobiste możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 pod adresem: ul. Elizy Orzeszkowej 1C, 05-820, Reguły

 

sklep motoryzacyjny 2407 

 

DLA KLIENTÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ

Realizujemy również przesyłki na terenie krajów UNII EUROPEJSKIEJ

Koszt przesyłki uzależniony jest od kraju, do którego jest wysyłane zamówienie, a także od wagi przesyłki. Szczegółowy cennik dostępny jest poniżej.


Zamówienia międzynarodowe realizowane są wyłącznie po przedpłacie.

Aby poznać wagę zamówienia oraz dokładny koszt przesyłki**, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

 

Przesyłka standardowa:

Minimalne wymiary: 10×7×1 cm. Maksymalna waga przesyłki 10 kg. Maksymalny rozmiar jednej strony przesyłki: 70 cm. Maksymalna suma wymiarów wszystkich trzech stron przesyłki:120 cm (np. Przesyłka z 40×40×40 cm wymiarami).


Kraj

Waga przesyłki i koszt w PLN

Do 5 kg

Do 10 kg
Kraje UE*

47

47
 

* - Austria; Belgia; Bułgaria; Chorwacja; Czechy; Dania; Estonia; Finlandia; Francja; Grecja; Hiszpania; Litwa; Łotwa; Niderlandy; Portugalia; Rumunia; Słowacja; Słowenia; Szwecja; Węgry; Włochy

 

** Aby ustalić koszt przesyłki, skontaktuj się z nami poprzez czat na stronie 2407.pl, za pośrednictwem maila [email protected] lub zadzwoń pod jeden z poniższych numerów:

+48 732 054 007