Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do obsługi podstawowej samochodu - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Są takie elementy, które składają się zarówno na podstawowe, jak i dodatkowe wyposażenie auta, a ich regularna wymiana lub kontrola poziomu jest konieczna. Należą do nich m.in. oleje silnikowe, filtry powietrza, płyny do spryskiwaczy, opony do samochodów osobowych, klocki hamulcowe oraz świece zapłonowe. Wszystkie te produkty powinny spełniać najwyższe normy jakościowe, gwarantować niezawodność oraz bezpieczeństwo. Cechy te znajdziesz w produktach dostępnych w naszym sklepie internetowy. Wysokogatunkowe materiały w połączeniu z dostępnością oraz korzystną ceną, to prawdziwa gratka dla każdego kierowcy. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem BMW, Mercedesa, Suzuki, Subaru, Porsche, KIA, Audi czy Daewoo u nas znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować. Wszystkie dostępne w sklepie części, w tym również filtry do gazu, okładziny hamulcowe i filtry hydrauliczne znajdziesz zarówno w wersji oryginalnej, jak i jako część zamienna. Wybór należy do Ciebie. Niezależnie jednak od tego, który wybierzesz możesz mieć pewność doskonałej jakości.

Filtry, bębny hamulcowe, świece żarowe i inne części obsługi podstawowej auta

Trwałość oraz niezawodność podzespołów samochodowych w znaczącym stopniu zależy od tego, w jaki sposób są one eksploatowane i jak o nie dbasz. Aby więc wydłużyć żywotność części, warto używać ich zgodnie z zaleceniami producenta znajdującymi się w instrukcji obsługi. Filtry znajdujące się w aucie to części eksploatacyjne, które podlegają regularnej wymianie. Koszt zakupu filtra nie jest wysoki, zwłaszcza jeśli skorzystasz z konkurencyjnych cen w naszym sklepie. Miej na uwadze jednak to, że zaniedbanie tak z pozoru błahej czynności może doprowadzić do awarii, które będą znacznie kosztowniejsze i będą wymagały większego nakładu pracy oraz czasu. Każde auto wyposażone jest w filtr powietrza, oleju, paliwa oraz filtr kabinowy. Jednym z najważniejszych filtrów, jest filtr oleju silnikowego. Odpowiedzialny jest on za oczyszczanie oleju z zanieczyszczeń dostających się wraz z powietrzem. Kolejnym filtrem, który ma bezpośredni wpływ na pracę jednostki napędowej, jest filtr powietrza. Umieszczony jest w układzie dolotowym, a jego głównym zadaniem jest oczyszczanie przekazywanego do komór spalania powietrza z kurzu, owadów oraz innych drobnych zanieczyszczeń.

Części eksploatacyjne auta - wysoka jakość, niezawodność i bezpieczeństwo

Aby nie dopuścić do awarii, często wystarczy dbać o podstawowe elementy budowy każdego samochodu. Mamy tu oczywiście na myśli regularną wymianę części eksploatacyjnych oraz odpowiedni ich dobór. Niczemu dobremu bowiem nie przysłuży się zbyt rzadko wymieniany olej przekładniowy lub hydrauliczny oraz zużyte tarcze hamulcowe, lub klocki hamulcowe. Zaniechanie wymiany tych elementów niesie za sobą spore ryzyko poważnego uszkodzenia samochodu. To jednak nie wszystko. Brak sprawnych części eksploatacyjnych auta może stanowić zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i dla współpasażerów. Choć i na tym nie koniec, bowiem każdy kierowca przecież w znacznym stopniu odpowiedzialny jest za mijanych po drodze ludzi. Jak więc widzisz regularność sprawdzania i wymiany takich części jak klocki hamulcowe, tarcze czy opony to nie tylko kwestia komfortu jazdy i braku poważniejszych awarii, ale również bezpieczeństwa.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)