Części do obsługi podstawowej 

Oleje silnikowe
Oleje silnikowe Oleje silnikowe
Filtry powietrza
Filtry powietrza Filtry powietrza
Płyny chłodnicze i koncentraty
Płyny chłodnicze i koncentraty Płyny chłodnicze i koncentraty
Płyny hamulcowe
Płyny hamulcowe Płyny hamulcowe
Żarówki halogenowe i główne
Żarówki halogenowe i główne Żarówki halogenowe i żarowe do świateł drogowych i przeciwmgielnych
Filtry oleju
Filtry oleju Filtry oleju; filtry automatycznej skrzyni biegów
Płyny do spryskiwaczy
Płyny do spryskiwaczy Płyny do spryskiwaczy
Opony do samochodów osobowych
Opony do samochodów osobowych Opony do samochodów osobowych
Pióra wycieraczek samochodowych
Pióra wycieraczek samochodowych Pióra wycieraczek ramowe, bezramowe, hybrydowe, zimowe. Wycieraczki przednie, tylne i zestawy.
Zestawy rozrządu i części układu rozrządu
Zestawy rozrządu i części układu rozrządu Paski układu rozrządu silnika spalinowego, Zestawy pasków układu rozrządu silnika spalinowego, Zestawy pasków układ rozrządu silnika spalinowego z pompą, Zestawy pasków układ rozrządu silnika spalinowego z rolkami.
Klocki hamulcowe
Klocki hamulcowe Klocki hamulcowe
Szczęki hamulcowe
Szczęki hamulcowe Szczęki hamulcowe, Szczęki hamulcowe hamulca postojowego
Opony do busów i samochodów dostawczych
Opony do busów i samochodów dostawczych Opony do busów i samochodów dostawczych ( „С”)
Świece zapłonowe
Świece zapłonowe Standardowe świece zapłonowe; Świece zapłonowe irydowe i platynowe; Świece zapłonowe jedno- i wieloelektrodowe.
Tarcze hamulcowe, okładziny hamulcowe
Tarcze hamulcowe, okładziny hamulcowe Tarcze hamulcowe, Oosłony tarcz hamulcowych, Śruby tarcz hamulcowych
Paski klinowe, wielorowkowe
Paski klinowe, wielorowkowe Paski klinowe, paski wielorowkowe, zestawy pasków klinowych, wielorowkowych.
Żarówki oświetlenia pomocniczego i sygnalizacyjnego
Żarówki oświetlenia pomocniczego i sygnalizacyjnego Żarówki oświetlenia pomocniczego i sygnalizacyjnego
Filtry paliwa
Filtry paliwa Filtry paliwa
Świece żarowe
Świece żarowe Świece rozruchowe
Rolki i napinacze paska rozrządu
Rolki i napinacze paska rozrządu Rolki układu rozrządu silnika spalinowego, Rolki pasków napędowych, Rolki napinające, Rolki pośrednie, Zestawy rolek. Napinacze, pręty napinające.
Filtry do gazu
Filtry do gazu Filtry gazowe
Filtry kabinowe
Filtry kabinowe Filtry kabinowe
Filtry AdBlue
Filtry AdBlue Filtry AdBlue
Okładziny hamulcowe
Okładziny hamulcowe Okładziny hamulcowe
Filtry hydrauliczne
Filtry hydrauliczne Filtry hydrauliczne
Bębny hamulcowe, okładziny bębnów hamulcowych
Bębny hamulcowe, okładziny bębnów hamulcowych Bębny hamulcowe, tarcze bębnów hamulcowych, prowadnice bębna hamulcowego
Korki spustowe i podkładki misek olejowych
Korki spustowe i podkładki misek olejowych Korki i pierścienie uszczelniające dolnej pokrywy skrzyni biegów
Oleje i płyny przekładniowe
Oleje i płyny przekładniowe Oleje i płyny przekładniowe
Oleje i płyny hydrauliczne
Oleje i płyny hydrauliczne Oleje i płyny hydrauliczne

Części do obsługi podstawowej samochodu - wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Są takie elementy, które składają się zarówno na podstawowe, jak i dodatkowe wyposażenie auta, a ich regularna wymiana lub kontrola poziomu jest konieczna. Należą do nich m.in. oleje silnikowe, filtry powietrza, płyny do spryskiwaczy, opony do samochodów osobowych, klocki hamulcowe oraz świece zapłonowe. Wszystkie te produkty powinny spełniać najwyższe normy jakościowe, gwarantować niezawodność oraz bezpieczeństwo. Cechy te znajdziesz w produktach dostępnych w naszym sklepie internetowy. Wysokogatunkowe materiały w połączeniu z dostępnością oraz korzystną ceną, to prawdziwa gratka dla każdego kierowcy. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem BMW, Mercedesa, Suzuki, Subaru, Porsche, KIA, Audi czy Daewoo u nas znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować. Wszystkie dostępne w sklepie części, w tym również filtry do gazu, okładziny hamulcowe i filtry hydrauliczne znajdziesz zarówno w wersji oryginalnej, jak i jako część zamienna. Wybór należy do Ciebie. Niezależnie jednak od tego, który wybierzesz możesz mieć pewność doskonałej jakości.

Filtry, bębny hamulcowe, świece żarowe i inne części obsługi podstawowej auta

Trwałość oraz niezawodność podzespołów samochodowych w znaczącym stopniu zależy od tego, w jaki sposób są one eksploatowane i jak o nie dbasz. Aby więc wydłużyć żywotność części, warto używać ich zgodnie z zaleceniami producenta znajdującymi się w instrukcji obsługi. Filtry znajdujące się w aucie to części eksploatacyjne, które podlegają regularnej wymianie. Koszt zakupu filtra nie jest wysoki, zwłaszcza jeśli skorzystasz z konkurencyjnych cen w naszym sklepie. Miej na uwadze jednak to, że zaniedbanie tak z pozoru błahej czynności może doprowadzić do awarii, które będą znacznie kosztowniejsze i będą wymagały większego nakładu pracy oraz czasu. Każde auto wyposażone jest w filtr powietrza, oleju, paliwa oraz filtr kabinowy. Jednym z najważniejszych filtrów, jest filtr oleju silnikowego. Odpowiedzialny jest on za oczyszczanie oleju z zanieczyszczeń dostających się wraz z powietrzem. Kolejnym filtrem, który ma bezpośredni wpływ na pracę jednostki napędowej, jest filtr powietrza. Umieszczony jest w układzie dolotowym, a jego głównym zadaniem jest oczyszczanie przekazywanego do komór spalania powietrza z kurzu, owadów oraz innych drobnych zanieczyszczeń.

Części eksploatacyjne auta - wysoka jakość, niezawodność i bezpieczeństwo

Aby nie dopuścić do awarii, często wystarczy dbać o podstawowe elementy budowy każdego samochodu. Mamy tu oczywiście na myśli regularną wymianę części eksploatacyjnych oraz odpowiedni ich dobór. Niczemu dobremu bowiem nie przysłuży się zbyt rzadko wymieniany olej przekładniowy lub hydrauliczny oraz zużyte tarcze hamulcowe, lub klocki hamulcowe. Zaniechanie wymiany tych elementów niesie za sobą spore ryzyko poważnego uszkodzenia samochodu. To jednak nie wszystko. Brak sprawnych części eksploatacyjnych auta może stanowić zagrożenie zarówno dla kierowcy, jak i dla współpasażerów. Choć i na tym nie koniec, bowiem każdy kierowca przecież w znacznym stopniu odpowiedzialny jest za mijanych po drodze ludzi. Jak więc widzisz regularność sprawdzania i wymiany takich części jak klocki hamulcowe, tarcze czy opony to nie tylko kwestia komfortu jazdy i braku poważniejszych awarii, ale również bezpieczeństwa.

Nasz internetowy sklep motoryzacyjny sprawia, że części samochodowe dostępne są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i innych miastach, dosłownie w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem oraz do paczkomatów, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu). Za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą, przelewem, szybkimi płatnościami, BLIK, za pomocą Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze.