Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Volkswagen części 

Części zamienne w katalogu dla Volkswagen

1500, 16001500, 1600 Variant166181411, 412412 VariantAmarokAmeoArteonAtlasBeetleBoraCaddyCCCorradoCrafterDerbyEOSFOXGOLGolfGolf AlltrackGolf PlusGolf SportsvanGolf vanGolf VariantIltisJettaK 70KaeferKarmann GhiaLoad UpLupoMultivanNew BeetlePassatPassat AlltrackPassat CCPassat VariantPhaetonPointerPoloPolo ClassicPolo VariantQuantumRoutanSantanaSciroccoSharanSpacefox / Space CrossTaroT-crossTiguanTiguan AllspaceTouaregTouranTransporterT-rocUPVentoVirtusVoyageXL1
Popularne części do Volkswagen
Katalog produktów
Części do nadwozia

Samochody Volkswagen - niezmienna niemiecka jakość

Volkswagen to niemiecki producent pojazdów, jak i Volkswagen części różnego typu: osobowych, ciężarowych, dostawczych. Samochody tej marki są popularne wśród kierowców na całym świecie, ponieważ istnieje możliwość wyboru niezawodnej i wydajnej opcji w każdym segmencie cenowym.

Polska jest krajem, w którym ceniony jest niezawodny transport, który może zapewnić wygodne podróże podczas zarówno dobrej, jak i złej pogody, na idealnie płaskiej drodze, jak i w terenie. Do takich celów nadają się samochody Volkswagena np.Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Volkswagen Touran, Volkswagen Arteon, Volkswagen Passat.

Z biegiem czasu pojazdy wymagają konserwacji, która wiąże się z wymianą oryginalnych części samochodowych. Tylko wysokiej jakości Volkswagen części są w stanie zapewnić sprawne działanie wewnętrznych mechanizmów pojazdu. Na 2407.pl możesz kupić nowe części do Volkswagen, a ceny zadowolą każdego.

Rodzaje części samochodowych

Samochód wymaga stałej konserwacji, tylko wtedy będzie mógł służyć przez wiele lat bez poważnych uszkodzeń. Aby poradzić sobie z drobnymi usterkami w odpowiednim czasie, kierowca musi mieć przynajmniej minimalny zestaw części zamiennych:

  • świece zapłonowe mają ograniczony okres eksploatacji, po którym należy wymienić ten mechanizm na nowy;
  • oleje, płyny i autochemia są niezbędne do dobrego czyszczenia szyb, pracy komory silnika, klimatyzatora, a także do dokładnego czyszczenia karoserii w domu;
  • filtry muszą być regularnie zmieniane, ponieważ zatkana część nie może w pełni poradzić z powierzonymi zadaniami;
  • żarówki są odpowiedzialne za bezpieczeństwo podróży i bez obecności tej sprawnej części, ruch w samochodzie jest niemożliwy w nocy i w dzień przy złej pogodzie;
  • klocki i klocki hamulcowe są wymieniane indywidualnie, ich żywotność zależy od stylu jazdy każdego kierowcy, średnio - co 15 tys. km.;
  • wycieraczki i gumki wycieraczki w wadliwym stanie nie będą w stanie zapewnić bezpiecznej jazdy podczas deszczu lub śniegu.

Wymieniając na czas wadliwe Volkswagen części, wydłuży czas sprawnej pracy pojazdu!

W końcu często zdarza się, że jedna uszkodzona część samochodu Volkswagena może doprowadzić do awarii ważniejszych mechanizmów. Do konserwacji, oprócz standardowego zestawu części zamiennych, przydatne będą paski rozrządu, korki i pierścienie uszczelniające, bębny hamulcowe, filtry hydrauliczne, rolki i napinacze rozrządu.

Dobór odpowiednich części

2407.pl to sklep internetowy, którego głównym kierunkiem działalności jest sprzedaż komponentów do samochodów różnych modeli. 

Proponujemy wygodny katalog elektroniczny, w którym możesz wybrać i kupić dowolną część zamienną (Nowa, Oryginalna) lub zamówić części samochodowe do Volkswagena w jakości analogowej w przystępnej cenie w każdym mieście w Polsce: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk - nie ma znaczenia.

Najważniejsze jest to, że zapewniamy wygodny wybór części do Volkswagena. Każdy będzie mógł kupić 100% części pasującej do jego samochodu. Konieczne jest jedynie określenie roku produkcji maszyny, modelu i jej modyfikacji, a następnie system samodzielnie wygeneruje katalog niezbędnych Volkswagen części.

Dostawa towarów do wszystkich zakątków w Polsce odbywa się w krótkim czasie, za darmo. Realizujemy również dostawy kurierem. Kupujący mogą wybrać dla siebie najbardziej wygodną metodę płatności: z góry, przy odbiorze kurierem lub na kredyt.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)