Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

KIA części 

KIA

Terminowe naprawy samochodu- gwarancja bezpieczeństwa

Żaden kierowca nie jest w stanie uniknąć awarii samochodu i związanych z tym napraw. Dlatego, według statystyk, popyt na części zamienne, w tym części Kia, nie przekracza popytu na same samochody. Pomimo tego, że propozycje firm oferujących części Kia są różnorodne, ich poszukiwanie i wybór nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać.

Jeżeli samochód Kia znajduje się na GWARANCJI, nie ma szczególnych problemów z wymianą części zamiennych. Wystarczy odwiedzić autoryzowany serwis i skorzystać z jego usług. Jeśli okres gwarancji minął, trzeba poszukać nowych rozwiązań.

Oczywiście oryginalne produkty (bezpośrednio od producenta samochodu lub firm partnerskich) są nienaganne pod względem jakości i idealnie pasują do tej marki samochodu. Wada takich części jest tylko jedna: wysoka cena. Zwłaszcza, że znaczna część kosztów to opłata za markę. W wielu przypadkach nie jest konieczne kupowanie "oryginału", ponieważ fabryczne produkty nieoryginalne są produkowane zgodnie z tymi samymi standardami co oryginał (zdarza się, że przewyższają je pod względem wydajności), ale kosztują 30-40% mniej.

Jakie Kia części możesz kupić??

Części do samochodów można podzielić według 3 kategorii:

  • oryginał;
  • nieoryginalne;
  • produkty na rynku wtórnym.

Oryginalne części samochodowe są produkowane pod logo firmy, która zajmuje się produkcją samochodów. Ponadto każdy element ma swój własny numer. Produkty sprzedawane są w oryginalnym opakowaniu. Tak więc, kupując oryginał, płacisz najpierw za słynny znak towarowy, a dopiero potem za wysoką jakość wykonania.

Produkty nieoryginalne wytwarzają niezależne zakłady produkcyjne, które oficjalnie nie współpracują z producentem samochodów. Ponieważ części są produkowane pod marką tych fabryk, są o 30-40% tańsze niż oryginał.

Jednocześnie materiały produkcyjne, technologie i standardy są takie same jak w produkcji markowych produktów. Nierzadko zdarza się, że nieoryginalny produkt ze względu na swoje cechy operacyjne z powodzeniem konkuruje z częścią firmową.

Dla właścicieli starych samochodów, do których części zaprzestano produkować, istnieje inne rozwiązanie - części zamienne z rynku wtórnego. Firmy zajmujące się wykupem części samochodowych sprzedają najmniej zużyte części po niskiej cenie. Wielu kierowców w kraju, takim jak Polska, korzysta z tej okazji.

Na jakie Kia części warto się zdecydować??

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od marki samochodu, jego "wieku", wielkości przebiegu, a także od charakteru awarii.

Zaleca się kupowanie markowych części do najbardziej odpowiedzialnych systemów:

  • akcesoria do naprawy zespołu napędowego;
  • części automatycznej skrzyni biegów i manualnej skrzyni biegów;
  • części zamienne układu hamulcowego;
  • urządzenia elektroniki samochodowej (do pojazdów najnowszej generacji np. Kia Sportage, Kia Stinger, Kia Ceed, Kia Sorento, Kia Stonic).

Niezbędnych Kia części możesz szukać według kodu VIN pojazdu. W przypadku problemów co do tego, jakiej części potrzebuje samochód Kia, możesz skorzystać z profesjonalnych porad naszych konsultantów. 

Sklep internetowy 2407.pl oferuje sprzedaż oryginalnych części do samochodu Kia (KIA). Sprzedaż części samochodowych KIA odbywa się poprzez elektroniczny katalog. Gwarantujemy rozsądne ceny, doskonałą obsługę i dostawę zakupionych produktów we wszystkich polskich miastach (Warszawa ,Kraków, Gdańsk, Katowice i inne).

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)