Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części do KIA Venga 

Wybór części zamiennych do Kia Venga według roku produkcji

20232022202120202019201820172016201520142013201220112010

Katalog części do KIA Venga

Katalog produktów

Części Kia Venga

Miejski hatchback Kia Venga, należący do segmentu B produkowany jest od 2009 r. Zarówno dobrej jakości części Kia Venga, jak i bezawaryjna jednostka napędowa przyczyniły się do wyjątkowej popularności tego modelu wśród europejskich kierowców.

Południowokoreański hatchback należy do grupy najchętniej kupowanych samochodów w segmencie małych MPV. Jest tani i nie stwarza problemów eksploatacyjnych, a w razie awarii nie jest trudno znaleźć części do Kia Venga.

Niestety sporo jest w Internecie ofert sprzedaży podzespołów do tego modelu, kuszących wyjątkowo niską ceną. Zwykle jednak części zamienne Kia Venga dostępne w popularnych serwisach aukcyjnych mają wątpliwe pochodzenie i kiepską jakość. Najczęściej taki zakup kończy się kolejną awarią, w najmniej odpowiednim czasie i miejscu.

Chcąc zyskać dostęp do dobrej jakości produktów, zdecydowanie rozsądniej jest przejrzeć katalog części Kia Venga u autoryzowanego sprzedawcy bądź dealera, w serwisie Kia lub sklepie internetowym.

Jeśli chcesz usunąć usterkę w swoim hatchbacku i jednocześnie nie martwić się, czy wymieniony element nie ulegnie wkrótce kolejnej awarii, kup części Kia Venga u sprawdzonego sprzedawcy – w sklepie internetowym 2407.pl

Katalog części Kia Venga w sklepie 2407.pl

Nie jest zaskoczeniem, że najwięcej usterek należy spodziewać się w samochodach o starszym roczniku. Nawet najsolidniej wykonane elementy wraz z eksploatacją zużywają się. Jeśli do tego korzystasz z samochodu często i pokonujesz nim długie dystanse, z pewnością masz świadomość, że nie unikniesz wizyty u mechanika.

W przypadku południowokoreańskiego hatchbacku kupionego w wersji przed liftingiem możesz spodziewać się korozji tarczy hamulcowych, wadliwego działania wspomagania kierownicy oraz blokującej się elektryki. Wszystkie te usterki można jednak z powodzeniem usunąć kupując odpowiednie do Kia Venga 2010 części. Podobne awarie występują w modelu produkowanym w latach od 2009 do 2014. Jeśli więc posiadasz samochód wyprodukowany w 2012 r. i dotychczas nie stwarzał on problemów technicznych, z pewnością wkrótce to nastąpi. Wówczas skorzystaj z katalogu produktów sklepu 2407.pl i wybierz Kia Venga 2012 części, które chcesz wymienić na nowe (oryginale bądź zamienne).

Amatorzy południowokoreańskich marek wiele oczekiwali od wersji po liftingu w 2015 r. Niestety przeprowadzono wyłącznie kosmetyczne modyfikacje – skorygowano m.in. przedni zderzak i kolor tapicerki. Pozostałe mankamenty niestety w przypadku tego modelu również po „udoskonaleniu” dają się we znaki, dlatego prędzej czy później konieczny będzie zakup nowych do Kia Venga 2015 części.

Katalog produktów dostępnych w sklepie 2407.pl zawiera wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą wybrać odpowiedni produkt zarówno zawodowemu mechanikowi samochodowemu, jak i zwykłemu kierowcy:

  • parametry techniczne,
  • aktualna cena i okres jej obowiązywania,
  • dostępne części oryginalne i ich zamienniki,
  • nota o producencie,
  • ocena.

Warto przy tym zwrócić szczególną uwagę na opis parametrów planowanych do zakupu elementów do Kia Soul. Dane techniczne części decydują bowiem o tym, czy zakupiony podzespół będzie pasował i działa bez zarzutu. W razie wątpliwości można o pomoc poprosić doradcę sklepu 2407.pl, który fachowo oceni, który produkt w największym stopniu spełni twoje oczekiwania.

Jaka jest w przypadku Kia Venga cena części? Tak jak ma to miejsce we wszystkich południowokoreańskich markach, nie należy się obawiać, że występujące awarie nadmiernie zwiększą ogólne koszty eksploatacyjne samochodu. Opłaty za wykonywane naprawy nie są wygórowane niezależnie od roku produkcji samochodu. Dodatkowo w sklepie 2407.pl cena za poszczególne produkty nie jest stała. Zawsze przy kwocie, jaką należy zapłacić za planowany do zakupu komponent, widnieje zegar, który precyzyjnie – co do sekundy – odmierza czas, w jakim będzie obowiązywać aktualna dla Kia Venga cena części.

2407.pl Części Samochodowe - Wybierz części wg modelu auta

Nowe części Kia można kupić zarówno stacjonarnie u autoryzowanego sprzedawcy bądź w serwisie, jak i w sklepie internetowym. Przewagą serwisów online jest możliwość dostarczenia zamówionych komponentów w każdy zakątek Polski, co jest niewątpliwym udogodnieniem.

Jeśli więc znajdziesz w województwie kujawsko-pomorskim działający lokalnie sklep, który posiada w swoim asortymencie podzespół, którego potrzebujesz, może okazać się, że wyposaża on wyłącznie w części Kia Bydgoszcz i okoliczne miejscowości.

Tymczasem sklepy internetowe takie jak 2407.pl wyposażają w części do Kia Wrocław, a także wszystkie inne stolice województw oraz pozostałe miejscowości, jakie się w nich znajdują. Przykładowo, na bezpośrednie doręczenie zamówionych części Kia Częstochowa może liczyć, nawet jeśli w samym mieście nie ma stacjonarnego punktu z produktami dobrej jakości.

Bez względu więc na to, w jakiej miejscowości mieszkasz, możesz skorzystać z oferty 2407.pl i wybrać części odpowiednie do posiadanego modelu samochodu.

Nawet jeśli nie jesteś specjalistą w dziedzinie motoryzacji, serwis internetowy przygotował udogodnienie, które ma ułatwić zakupy także laikom. Możliwe jest wyszukanie odpowiednich komponentów, poprzez wskazanie parametrów auta:

  • rok produkcji,
  • marka,
  • model,
  • typ modelu,
  • modyfikacja.

Dzięki temu nie ma ryzyka, że zamówione do Kia Venga części nie będą pasować. Dla ciebie oznacza to minimalizację ryzyka nietrafionego zakupu i tym samym poniesienia zbędnego wydatku.

 

Nasz internetowy sklep motoryzacyjny sprawia, że części samochodowe dostępne są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i innych miastach, dosłownie w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem oraz do paczkomatów, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu). Za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą, przelewem, szybkimi płatnościami, BLIK, za pomocą Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze.