Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Układ paliwowy 

Elementy układu paliwowego - wszystkie niezbędne elementy znajdziesz w naszej ofercie

Jesteśmy sklepem internetowym, który od wielu lat zajmuje się sprzedażą części samochodowych. W swojej ofercie posiadamy m.in. elementy układu paliwowego. W skład tej oferty wchodzą np. obudowy filtrów paliwa, przewody odmy, sterowniki paliwa, pompy paliwowe, filtry paliwa, uszczelki i zestawy uszczelek, jak również wtryskiwacze, dysze wtryskiwaczy paliwa i ich części. Dostępne są zarówno części oryginalne, jak i zamienne. Jeśli chcesz wiedzieć, czym się różnią, już odpowiadamy. Przede wszystkim ceną oraz nazwą producenta. Z czego to wynika? Części zamienne produkowane są w tej samej fabryce co oryginały dostarczane do koncernów motoryzacyjnych. Decydując się więc na zamiennik, nie tracisz nic z jakości produktu, za to płacisz mniej. Wszystkie elementy wykonane zostały z wyjątkowo wysokogatunkowych materiałów. Są w pełni sprawne i bezpieczne. Dbamy o to, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaka odpowiedzialność wiąże się z bycia uczestnikiem ruchu drogowego.

Sprawny układ paliwowy - gwarancja wydajności i niezawodności pojazdu

Układ paliwowy w samochodzie skonstruowany został z myślą o magazynowaniu i filtrowaniu paliwa oraz dostarczaniu go do cylindrów silnika. Jako jeden z głównych elementów konstrukcji silnika wpływa w znacznym stopni na jego stabilność i wydajność. Jak wszystkie elementy eksploatacyjne pojazdu, tak i te znajdujące się w układzie paliwowym należy regularnie kontrolować i w razie konieczności wymieniać. Najczęstszą przyczyną awarii jest niska jakość paliwa lub zanieczyszczenia znajdujące się w nim. Zdarza się, że zawiera cząsteczki, które zatykają filtr oraz inne elementy układu. Częstym problemem może być również pojawienie się rdzy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz części pasujące do układów paliwowych takich marek samochodów jak np. Lexus, Peugeot, KIA, Ford, Lancia, Seat, Toyota, Subaru, Volkswagen czy Volvo. Aby poznać pełną ofertę, zapraszamy do zapoznania się z treścią znajdująca się na naszej stronie. Skorzystaj z produktów najwyższej jakości i ciesz się niezawodnością w podróży.

Przewody, gaźniki, baki i inne elementy układu paliwowego - w trosce o Twój komfort

Szeroka oferta naszego sklepu internetowego obejmuje niezbędne elementy konstrukcji układu paliwowego. Znajdziesz w niej takie marki jak np. Bosch, DT Spare Parts, Delphi, General Motors, Hoffer, Kamaz, Pierburg, Trucktec czy VAG. Wszystkie są w pełni sprawne i nowe. Jeśli masz problem z dopasowaniem odpowiedniej części do swojego samochodu, pomocne mogą się okazać narzędzia dostępne w naszym sklepie - wyszukiwarka i filtr. Do wyszukiwarki wpisz numer VIN pojazdu lub numer oryginalnej części, jeśli go posiadasz. W przypadku kiedy nie jest to możliwe, skorzystaj z filtrów. Podaj rok produkcji, markę pojazdu, model i typ modelu. Nie zapomnij również podać ewentualnych modyfikacji, którym został poddany pojazd. Mogą one bowiem mieć wpływ na numer części, która będzie pasowała do modelu Twojego auta.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)