Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części do Skoda 

Katalog Części Do Skoda

Za rok założenia firmy Skoda Auto uznaje się 1925, jednak pierwsze samochody producenta, jak i części do Skoda pojawiły się jeszcze wcześniej. 

Początkowo rozpoczęto produkcję rowerów i motocykli, a montaż pierwszego samochodu nastąpił w 1905 roku. Firma szybko się rozwinęła i ostatecznie została zarejestrowana jako znak towarowy Skoda. Zaczęto masową produkcję samochodów, które wyróżniają się elegancją i niezawodną konstrukcją. W czasie wojny, w zakładach produkowano czołgi, ciężarówki, ciągniki gąsienicowe i wojskowe Suv-y, jednak w 1945 roku niemal wszystkie zakłady produkcyjne zostały zniszczone.

Kolejny rozwój technologiczny firmy nastąpił w 1990 roku, kiedy przeprowadzono modernizację niemal całej bazy technicznej i produkcyjnej. Jednym z partnerów był koncern Volkswagen, który przyczynił się do poprawy jakości produkcji i pozwolił na wprowadzenie do obiegu wysokiej jakości części do Skoda.

Części i ich odmiany

Nawet najwyższej jakości sprzęt wymaga naprawy. Wymiana niektórych węzłów i agregatów odbywa się w określonej kolejności, po przekroczeniu danej wartości przebiegu auta. Niektóre części samochodowe zużywają się i muszą zostać zmienione.

Bywa też tak, że części do Skoda są potrzebne przy naprawie pojazdu, który uległ wypadkowi. Jeżeli chcesz kupić części Skoda, skontaktuj się z naszym sklepem internetowym. Udostępniamy katalog elektroniczny, w którym możesz dokonać wyboru odpowiednich części m.in. do Skoda Octavia, Skoda Superb, Skoda Fabia, Skoda Rapid, Skoda Karoq. Proponujemy niższe niż sklepy stacjonarne ceny, ponieważ nie doliczamy kosztów utrzymania powierzchni handlowej. Części do Skoda są podzielone na kilka grup dla wygody wyszukiwania.

W katalogu znajdują się m.in. następujące sekcje:

 • elementy przekładni i sprzęgła;
 • elektryk;
 • autochemia i oleje;
 • oświetlenie;
 • elementy układu kierowniczego;
 • składniki różnych systemów;
 • części silnika;
 • części nadwozia.

Produkcją oryginalnych komponentów zajmuje się producent samochodów, niektóre części do Skoda są produkowane przez organizacje zewnętrzne.

W sprzedaży można znaleźć zamienniki, które są wykonane na bazie technologii i materiałów dostępnych w przypadku oryginałów.

Gdzie zakup części będzie bezpieczny?

Zachęcamy, aby kupować oryginalne części, ale należy wziąć pod uwagę, że ich ceny są wyższe niż analogów. Podkreślamy, że w naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości części zamienne, których jakość potwierdzają certyfikaty.

Aby rozpocząć ich produkcję, producent podpisuje umowę z oryginalnym producentem samochodów, który określa wszystkie wymagania:

 • surowce wysokiej jakości;
 • oryginalny schemat;
 • realizacja technologii;
 • przestrzeganie etapów produkcji.

Pomimo faktu, że sklepy internetowe z częściami motoryzacyjnymi dostępne są w nieograniczonej ilości to nie wszystkie z nich posiadają produkty wysokiej jakości.

W naszym sklepie możesz wybrać producenta, któremu możesz zaufać.Kiedy zdecydujesz się kupić jego produkty zapoznaj się z recenzjami i sprawdź naszą stronę internetową. Dobra strona firmowa powinna być ciekawa, a części zamienne powinny być prezentowane w elektronicznym katalogu. Na 2407.pl możesz skorzystać z tej możliwości, a następnie zadzwonić pod numer telefonu wskazany na stronie www. Chcesz spróbować uzyskać porady od pracowników? Nic prostszego. Zadzwoń teraz!

Sklep internetowy 2407.pl oferuje zakup oryginalnych i analogowych części do Skoda, które są dostarczane do różnych miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Lublin, ogólnie rzecz biorąc, obszar dostawy to cała Polska. Sprzedaż części samochodowych dla Skoda w dużych miastach, takich jak Kraków, Warszawa, odbywa się w sklepach firmy, gdzie można je kupić bezpośrednio na miejscu. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz zadzwonić pod numer telefonu wymieniony na stronie i uzyskać profesjonalną pomoc.

Podpowiemy, jakie Skoda akcesoria oraz części do Skoda kupić w zależności od tego, czy posiadasz Skoda Scala, Skoda Yeti, Skoda Citigo, Skoda Octavia 2, Skoda Roomster, czy inny model.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)