image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji
Promocje (5)PromoCzęści do obsługi podstawowejDo OP

Wszystkie towary Shell 

Royal Dutch Shell to spółka publiczna znana po prostu jako Shell – międzynarodowa korporacja z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania) pochodzenia holenderskiego i brytyjskiego. Słowo „Royal” w nazwie firmy oznacza, że ​​została ona wyróżniona honorowym tytułem królewskim „Koninklijk”, przyznawanym firmom o narodowym znaczeniu dla Holandii. Głównym przedmiotem działalności firmy jest poszukiwanie, wydobycie, przetwarzanie, transport i sprzedaż węglowodorów (ropa naftowa i gaz ziemny). Shell prowadzi również znaczącą działalność petrochemiczną („Shell Chemicals”), rozwijając możliwości wiatrowe, wodorowe i słoneczne w sektorze energii odnawialnej. Działa w ponad 140 krajach.
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Opony i felgi
felgi, opony, koła kompletne
Wszystkie produkty
Elementy wewnętrzne
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty

Shell to największy na świecie angielsko-holenderski koncern zajmujący się produkcją ropy naftowej i gazu, produkcją i przetwarzaniem produktów naftowych (benzyny, nafty, oleju napędowego, oleju opałowego, smarów, stałych węglowodorów, bitumu itp.). Firma powstała w 1907 roku z połączenia holenderskiej Royal Dutch Petroleum Company i angielskiej Shell Transport and Trading Company Limited. Obecnie gama produktów Shell do pojazdów obejmuje produkcję i dystrybucję paliw, olejów silnikowych, dodatków, smarów. Ponad 112 000 pracowników Shell pracuje w 140 krajach. Firma prowadzi geologiczne poszukiwania i wydobycie ropy i gazu w ponad 36 krajach na całym świecie. Shell odpowiada za około 3% światowej produkcji ropy naftowej i 3,5% gazu ziemnego. Shell jest właścicielem największej na świecie sieci stacji paliw pod jedną marką, która liczy ponad 46 tys. stacji. Marka Shell od kilku lat zajmuje pierwsze miejsce wśród kierowców.