Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do Opel 

Opel

Samochody Opel-europejska jakość i imponujący design

Niemiecka firma Adam Opel AG rozpoczęła produkcję samochodów osobowych oraz części do Opel już w 1899 roku. Od 2017 roku prawo do produkcji samochodów Opel należy do francuskiego koncernu PSA. 

W tym czasie wyprodukowano wiele konkurencyjnych modeli małych, średnich, SUV-ów z modyfikacją typu sedan, kabriolet, hatchback, kombi, a także części do Opel. Najbardziej znane w ofercie Opla są następujące modele: Agila, Ampera, Astra, Calibra, Monza, Omega, Rekord, Tigra, Vectra, Zafira, Vivaro, Frontera, Opel Mokka, Opel Meriva, Opel Astra H, Opel Vectra C, Opel Astra J itp. Charakteryzują się solidnym sportowym stylem, wysokiej jakości wykończeniem wnętrza, wysokim komfortem jazdy, trzy lub pięciodrzwiowym nadwoziem. Polska jest jednym z tych krajów, w których samochody marki Opel są najbardziej poszukiwane.

Podczas konserwacji należy monitorować, aby wszystkie części samochodowe i komponenty były w dobrym stanie. Od tego zależy bezpieczeństwo eksploatacji. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie terminowej naprawy lub wymiany przestarzałych części na nowe. Na rynku polskim istnieje ogromny wybór części i akcesoriów do różnych modeli samochodów Opel, które różnią się funkcjonalnością i parametrami technicznymi. Proponowane przez nasz sklep części zamienne są zgodne z europejskimi normami.

Różnorodność wyboru części zamiennych do samochodów marki Opel

Na dzień dzisiejszy można kupić następujące rodzaje części zamiennych, komponentów i akcesoriów do samochodów Opel:

 • sprzęt i materiały dla obsługi podstawowej: paliwa, hamulce, filtry powietrza, pasy napędowe, świece zapłonowe, klocki hamulcowe, korki i pierścienie skrzyni biegów, płyny, smary do silnika, układu wydechowego, mechanizmu hamulcowego, nadwozia, kół;
 • części nadwozia i akcesoria: osłony, lustra, maski, dachy, zderzaki, łuki, podnóżki;
 • elementy kół: opony, felgi, kołpaki, odpowiednie mocowania;
 • urządzenia oświetleniowe: lampy, reflektory, tylne światła, podświetlenie;
 • sprzęt Audio, sprzęt wideo, elementy systemu bezpieczeństwa: radia, głośniki, rejestratory, alarmy, systemy wspomagania Parkowania, Kamery CCTV.

Gdzie można kupić odpowiednie oryginalne lub analogowe części i akcesoria do samochodów Opel? 

Sprzedaż części zamiennych do pojazdów Opel odbywa się w salonach samochodowych w takich polskich miastach, jak Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Katowice, itp., a także w sklepach internetowych części samochodowych i maszyn. Przewagą naszego sklepu internetowego jest katalog elektroniczny, w którym zgromadziliśmy wszystkie niezbędne części do Opel. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie sklepu. Wszystkie części do Opla są dostępne w okazyjnych cenach.

Parametry doboru części zamiennych i komponentów do pojazdów Opel

Dobór nowych części zamiennych, sprzętu lub akcesoriów do maszyn marki Opel odbywa się z uwzględnieniem następujących parametrów:

 • liczba i gęstość warstw materiałów filtracyjnych, żywotność filtrów;
 • wytrzymałość paneli ochronnych nadwozia (guma, plastik, metal), kolor, kształt produktów;
 • sezonowość opon, średnica tarcz i kołpaków;
 • rodzaj lampy, moc, kolor świecenia;
 • dopasowanie głośników, radia samochodowego, typ alarmu;
 • ceny różnych rodzajów produktów.

Sklep internetowy 2407.pl, który od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą produktów samochodowych w różnych krajach UE, ma elektroniczny katalog z ogromną gamą oryginalnych i analogowych części. Od zamiennych części do niemieckich pojazdów Opel, które można kupić po korzystnych cenach na miejscu, aż po produkty z dostawą do dowolnego miejsca w kraju: Warszawa, Kraków, Lublin, Gdańsk, Katowice, Łódź, Reguły, Chełm, Nowy dwór itp. Wybierz profesjonalne części do Opel, a twój samochód posłuży przez lata.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)