Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części do Mitsubishi 

Akcje Mitsubishi
DOSTAWA GRATIS ZAWSZE

Części doskonałej jakości-gwarancja stabilnej pracy samochodu

Każdy właściciel samochodu marzy o tym, aby jego samochód pracował przez długi czas stabilnie i bezawaryjnie. Wybierając wysokiej jako części do Mitsubishi, taki właśnie efekt można uzyskać. 

Pamiętaj, że nic nie działa wiecznie, a skomplikowany mechanizm, jakim jest samochód, sprawia, że jego praca jest stale związana z tarciem i wysokimi obciążeniami, więc części ulegają uszkodzeniu lub zużyciu w sposób naturalny. I bez względu na to, jak ostrożnie jeździsz samochodem lub jak troskliwie się nim opiekujesz, prędzej czy później naprawa lub wymiana części do Mitsubishi jest nieunikniona.

Nowoczesny rynek części samochodowych jest po prostu przepełniony wszelkiego rodzaju produktami do samochodów, które są sprzedawane dosłownie wszędzie, od tradycyjnych sklepów motoryzacyjnych po szanowane centra dealerskie. 

Głównymi różnicami między towarami sprzedawanymi w tych punktach są oczywiście jakość, jak i cena. Niestety, w związku z tym, że części do Mitsubishi są tak powszechnie dostępne, istnieje duża grupa firm, które je podrabiają. Chcą przyciągnąć klientów atrakcyjnymi cenami niż w salonie, i często im się to udaje. Jak więc nie popełnić błędu przy zakupie?

Przede wszystkim, jeżeli budżet nie pozwala na zakup oryginalnych części - nie popadaj w skrajności i nie kupuj tanich części do Mitsubishi. Istnieją nieoryginalne części samochodowe od niezależnych producentów, które charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i trwałością, podczas gdy koszty tych produktów są znacznie tańsze.

Najlepiej sprzedające się Części Samochodowe

Samochód jest złożonym mechanizmem, który składa się z wielu zespołów roboczych, urządzeń i części, których całkowita liczba znacznie przekracza tysiąc.

Niektóre wcześniej, inne nieco później, ale wszystkie komponenty zużywają się, bez wyjątku. Po zbadaniu popytu nabywców, można podsumować, że bezwzględnymi liderami sprzedaży są następujące części samochodowe:

  • części nadwozia - Nadwozie jako zewnętrzna część samochodu podlega dużym obciążeniom i negatywnemu wpływowi wielu czynników: uszkodzeniom mechanicznym spowodowanym drobnymi kamieniami spod kół, ekspozycji na opady deszczu i promienie słoneczne, a także odczynników chemicznych, którymi droga jest traktowana w zimie. To właśnie nadwozie cierpi przede wszystkim w wypadkach drogowych;
  • zawieszenie, podwozie - te elementy są najbardziej dotknięte przez poruszanie się na złych, wyboistych drogach, a Polska jest jednym z krajów, w których ten aspekt pozostawia wiele do życzenia. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń mechanicznych, ponieważ te części muszą wytrzymać nie tylko nierówności, ale także szeroką gamę innych czynników zewnętrznych;
  • jednostki napędowe - silnik jest sercem samochodu, więc jego stan techniczny zależy od pracy samochodu jako całości. Najczęściej wymieniane są zawory rozrządu, części grupy tłoka i mechanizm korbowy;
  • elektronika - wcześniej samochody nie miały tak wielu inteligentnych systemów kontroli, ale nowoczesne samochody są przepełnione elektroniką, więc nic dziwnego, że okresowo i wymagają wymiany i naprawy.

Markowe części do Mitsubishi są drogie, ale biorąc pod uwagę ich 100% zgodność i trwałość, dla głównych podzespołów samochodu są najlepszym rozwiązaniem.

Nieoryginalne materiały eksploatacyjne, smary lub części do Mitsubishi nie są gorsze, a w niektórych przypadkach nawet lepsze. Najważniejsze jest, aby nie mylić odpowiedników z podróbkami. Analogi można podzielić na te, które są produkowane tylko dla określonej marki samochodów lub na produkty uniwersalne, to znaczy mogą być stosowane w różnych samochodach.

Jak uniknąć zakupu podrobionych towarów?

Producenci podróbek nie przestrzegają standardów i technologii produkcji, a także wykorzystują do ich produkcji surowce o niskiej jakości. Koszt takich produktów do Outlander Mitsubishi, Asx Mitsubishi, Mitsubishi Asx, Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Colt jest oczywiście niski, ale nie można powiedzieć, że są to części trwałe lub niezawodne.

Producenci podróbek bardzo dokładnie powtarzają niuanse wyglądu części, więc na pierwszy rzut oka bardzo trudno jest je odróżnić. Aby uniknąć niechcianego zakupu części do samochodu Mitsubishi, należy przestrzegać kilku zasad:

  • kupuj części zamiennych do Mitsubishi w sprawdzonych firm handlowych, sklep musi mieć pozytywne opinie klientów;
  • unikaj zakupów na czarnym rynku;
  • pamiętaj, że produkty zaufanych producentów zawsze mają gwarancję jakości.

W sklepie internetowym 2407.pl sprzedaje się zarówno oryginalne, jak i jakościowe zamienniki części zamiennych (katalog elektroniczny na stronie 2407.pl) dla Mitsubishi (części samochodowych Mitsubishi), które można kupić w przystępnej cenie z dostawą do dowolnego regionu Polski: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)