image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Contitech 

Marka Contitech części do napędów pasowych jest własnością firmy Continental AG. Niemiecka firma została założona w Hanowerze w 1871 roku i nadal ma swoją siedzibę w tym mieście. Producent zajmuje pierwsze miejsce w Europie i czwarte na świecie w produkcji opon i komponentów samochodowych. W 2018 roku koncern zarobił 44,4 mld euro. Continental AG zatrudnia ponad 245 000 osób w 60 krajach.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Elementy wewnętrzne
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty
Narzędzia i wyposażenie
Wiertarki, wiertła, narzędzia skrawające, narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi, meble warsztatowe, narzędzia pneumatyczne i ręczne, odzież ochronna i sprzęt ochronny, elektronarzędzia
Wszystkie produkty
Popularne produkty Contitech
Contitech CT1218
58 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
10 szt.
JUTRO
Contitech 4PK922T1
104 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
2 szt.
24 maja
Contitech CT1139WP6
714 PLN
z VAT
2 szt.
25 maja
Contitech CT1120K1
522 PLN
z VAT
10 szt.
24 maja
Contitech 6PK1743
68 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
24 maja
Contitech 6PK873 ELAST
56 PLN
z VAT
13 szt.
28 maja
Contitech 5PK940
34 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja
Contitech CT1144
145 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
24 maja
Contitech CT881K5
225 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
4 szt.
JUTRO
Contitech CT1140
97 PLN
z VAT
1 szt.
JUTRO
Contitech CT979WP2
484 PLN
z VAT
10 szt.
25 maja
Contitech CT1028
128 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
1 szt.
24 maja

części contitech

ContiTech - samodzielne przedsiębiorstwo wchodzące w skład koncernu Continental

ContiTech jest czołowym dostawcą gumowych części technicznych. Jest to firma, która wchodzi w skład jednego z największych światowych koncernów związanych z branżą motoryzacyjną - Continental. Koncern powstał w roku 1871 a jego siedziba, do chwili obecnej mieści się w Hannoverze. Dane te dotyczą jednak koncernu Continental. Dział ContiTech powstał z przekształcenia Industrial Products w roku 1991. Dość szybko marce tej udało się wybić przed konkurencję w dziedzinie kauczuku oraz tworzyw sztucznych w sektorach niezwiązanych z główną działalnością koncernu, czyli z produkcją opon. Rynek co roku zalewa nowa fala produktów marki ContiTech. Wszystkie części wyróżniają się doskonałą jakością wykonania. Zadaniem części, które znajdują się w ofercie, jest przede wszystkim redukcja drgań, które powstają w wyniku poruszania się pojazdu po jezdni oraz podczas pracy silnika. To jednak nie wszystko. Produkty, które produkują, odpowiadają za tłumienie hałasu, jakie tworzy auto podczas jazdy. Marka nawiązała współpracę z wieloma znanymi i cenionymi producentami samochodów. W tym np. z marką Toyota, BMW, Volkswagen czy Volvo i Ford. Co jeszcze przemawia za tym, że produkty tej marki wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością? Chociażby to, że ich produkty bardzo często wykorzystywane są w takich branżach jak górnictwo, lotnictwo czy przemysł poligraficzny.

Części samochodowe ContiTech - sprawdź co możesz znaleźć w naszej ofercie

Produkcja firmy ContiTech w dużej mierze skupia się na częściach wykonanych z kauczuku oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Są to produkty, które wyróżniają się doskonałą jakością oraz wytrzymałością. Wśród dostępnych w naszym sklepie części samochodowych znajdziesz m.in.:

Decydując się na zakup części samochodowy ContiTech, wybierasz najwyższą jakość i konkurencyjną cenę. Ponadto dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz skorzystać z naszej wiedzy. A tym samym mieć pewność, że produkty, które kupujesz, gwarantują Ci wieloletnie użytkowanie oraz bezpieczeństwo na drodze.

Części do obsługi podstawowej - czyli najszersza w naszym sklepie oferta na części zamienne ContiTech

Kategoria części do obsługi podstawowej obejmuje w naszym sklepie trzy podkategorie, w których znajdziesz łącznie ponad 7 tys. części zamiennych ContiTech. Wśród nich znajdziesz elementy pasujące do takich samochodów jak np. Jaguar, Skoda, Jeep, Audi, BMW, Honda, Citroen, Mercedes, Mini, Iveco czy Toyota. Wszystkie znajdujące się tutaj części charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Zrobione z wysokogatunkowych materiałów części zagwarantują Ci bezpieczne i długie użytkowanie. Każdy kierowca wie, że dbanie o auto jest nie tylko kwestią wizerunku, ale również bezpieczeństwa na drodze. I to takiego, które dotyczy zarówno samego kierowcy, jego rodziny, jak również innych uczestników ruchu drogowego. W tym np. rowerzystów i pieszych. Warto mieć też na uwadze, że zakup części ContiTech opłaca się z ekonomicznego punktu widzenia. Dlaczego? Ponieważ często zdarza się, że wymiana jednej zużytej części chroni Cię przed większymi awariami. Dodatkowo decydując się na części zamienne najwyższej jakości do maksimum wydłużasz czas ich użytkowania.

Pasy klinowe ContiTech - jedne z najpopularniejszych części wśród naszych Klientów

Do najczęściej wybieranych produktów marki ContiTech znajdujących się w naszym sklepie należą paski klinowe. Są to z pozoru niepozorne elementy silnika. Jak się jednak okazuje, mają one ogromne znaczenie w funkcjonowaniu całego układu. Silnik jako serce samochodu powinien działać bez zarzutu. Dlatego obowiązkowo musisz dbać o to, aby jego części eksploatacyjne były wymieniane na czas. Jednym z takich produktów jest właśnie pas klinowy. Jest to produkt, który odpowiedzialny jest za napędzanie takich podzespołów jak np. pompa wspomagania układu kierowniczego, sprężarka klimatyzacji, czy np. alternator. Jak sam widzisz utrzymanie go w nienagannym stanie jest w Twoim interesie.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości pasków klinowych, łańcuchów rozrządu, kół pasowych, klinów silnika czy uszczelek z pełną odpowiedzialnością możemy Ci polecić części zamienne ContiTech. Zapoznaj się z naszą ofertą i dbaj o swoje auto nie wydając worka pieniędzy.

ContiTech - czołowy dostawca gumowych produktów technicznych

ContiTech jest samodzielnym przedsiębiorstwem, które wchodzi w skład koncernu Continental, znanego z doskonałej jakości opon. Koncern powstał w 1871 roku i do dzisiaj główna jego siedziba mieści się w Hannoverze. Dział ContiTech powstał dopiero w 1991 roku z przekształcenia Industrial Products. Od tego momentu udało im się wysunąć na prowadzenie w dziedzinie kauczuku i tworzyw sztucznych w sektorach niezwiązanych z produkcją opon. Z ich logo, na rynek motoryzacyjny, który z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej, wypuszczane są części, których zadaniem jest przede wszystkim redukcja drgań. Drgania te są wynikiem poruszania się auta oraz pracy silnika. Dodatkowo produkowane przez nich elementy odpowiedzialne są za tłumienie hałasu, jakie tworzy samochód, poruszając się po drodze. Dzięki doskonałej jakości produktów zdobyli uznanie nie tylko wśród Klientów indywidualnych, ale również wśród największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, które na rynek wypuszczają takie marki samochodów jak BMW, Toyota, Volvo, Ford czy Volkswagen. Oprócz tak silnej pozycji w branży motoryzacyjnej ContiTech wypracował sobie nie mniej znaczącą pozycję w takich branżach, jak górnictwo, przemysł poligraficzny oraz lotnictwo. Możesz być więc pewien, że produkty z logo tej marki to najlepsza jakość.

ContiTech - części, które znajdziesz w naszej ofercie

ContiTech to firma, która koncentruje się produkcji części z kauczuku i tworzyw sztucznych. Są one jednymi z najbardziej cenionych na rynku motoryzacyjnym na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz sygnowane logo ContiTech części do obsługi podstawowej, elementy zawieszenia, podzespoły i części silnika, chłodzenia silnika oraz elementy mocujące uniwersalne. Decydując się na zakup części ContiTech, masz gwarancję najwyższej jakości, wieloletniej pracy oraz bezpieczeństwa. Wybór naszej oferty wiąże się również ze skorzystaniem z konkurencyjnych cen, jakie mamy do zaoferowania oraz szybką realizacją zamówienia.

Części do obsługi podstawowej ContiTech- co obejmują?

Części ContiTech do obsługi podstawowej obejmują u nas w sklepie trzy podkategorie. W tym zestawy rozrządu i części układu rozrządu, paski klinowe, wielorowkowe oraz rolki i napinacze paska rozrządu. Jak niemalże wszystkie elementy, z jakich składa się auto, tak również pasek rozrządu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania auta. Przenosi on bowiem napęd z wału korbowego na wałek lub wałki rozrządu. Co to oznacza? Mianowicie to, że pośrednio jest odpowiedzialny za sterowanie czasem otwierania i zamykania się zaworów. To z kolei ma znaczenie w procesie napełniania cylindrów mieszanką paliwowo-powietrzną oraz wypuszczania spalin do kolektora. Za prawidłową pracę paska rozrządu odpowiedzialny jest z kolei napinacz, który utrzymuje właściwe napięcie, niezależnie od obrotów silnika czy obciążenia. Pełni również funkcję tłumiącą drgania paska.

Co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie, przeglądając podkategorie z produktami marki ContiTech? Między innymi tuleje ContiTech, łańcuchy rozrządu i koła zębate łańcucha rozrządu, koła pasowe i kliny silnika, simeringi i uszczelki ContiTech oraz przewody paliwowe. To wszystko, to nadal niewielka część produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o swoje auto razem z nami.