Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Wszystkie towary Contitech 

Marka Contitech części do napędów pasowych jest własnością firmy Continental AG. Niemiecka firma została założona w Hanowerze w 1871 roku i nadal ma swoją siedzibę w tym mieście. Producent zajmuje pierwsze miejsce w Europie i czwarte na świecie w produkcji opon i komponentów samochodowych. W 2018 roku koncern zarobił 44,4 mld euro. Continental AG zatrudnia ponad 245 000 osób w 60 krajach.
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Narzędzia i wyposażenie
Wiertarki, wiertła, narzędzia skrawające, narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi, meble warsztatowe, narzędzia pneumatyczne i ręczne, odzież ochronna i sprzęt ochronny, elektronarzędzia
Wszystkie produkty

ContiTech - czołowy dostawca gumowych produktów technicznych

ContiTech jest samodzielnym przedsiębiorstwem, które wchodzi w skład koncernu Continental, znanego z doskonałej jakości opon. Koncern powstał w 1871 roku i do dzisiaj główna jego siedziba mieści się w Hannoverze. Dział ContiTech powstał dopiero w 1991 roku z przekształcenia Industrial Products. Od tego momentu udało im się wysunąć na prowadzenie w dziedzinie kauczuku i tworzyw sztucznych w sektorach niezwiązanych z produkcją opon. Z ich logo, na rynek motoryzacyjny, który z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej, wypuszczane są części, których zadaniem jest przede wszystkim redukcja drgań. Drgania te są wynikiem poruszania się auta oraz pracy silnika. Dodatkowo produkowane przez nich elementy odpowiedzialne są za tłumienie hałasu, jakie tworzy samochód, poruszając się po drodze. Dzięki doskonałej jakości produktów zdobyli uznanie nie tylko wśród Klientów indywidualnych, ale również wśród największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, które na rynek wypuszczają takie marki samochodów jak BMW, Toyota, Volvo, Ford czy Volkswagen. Oprócz tak silnej pozycji w branży motoryzacyjnej ContiTech wypracował sobie nie mniej znaczącą pozycję w takich branżach, jak górnictwo, przemysł poligraficzny oraz lotnictwo. Możesz być więc pewien, że produkty z logo tej marki to najlepsza jakość.

ContiTech - części, które znajdziesz w naszej ofercie

ContiTech to firma, która koncentruje się produkcji części z kauczuku i tworzyw sztucznych. Są one jednymi z najbardziej cenionych na rynku motoryzacyjnym na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz sygnowane logo ContiTech części do obsługi podstawowej, elementy zawieszenia, podzespoły i części silnika, chłodzenia silnika oraz elementy mocujące uniwersalne. Decydując się na zakup części ContiTech, masz gwarancję najwyższej jakości, wieloletniej pracy oraz bezpieczeństwa. Wybór naszej oferty wiąże się również ze skorzystaniem z konkurencyjnych cen, jakie mamy do zaoferowania oraz szybką realizacją zamówienia.

Części do obsługi podstawowej ContiTech- co obejmują?

Części ContiTech do obsługi podstawowej obejmują u nas w sklepie trzy podkategorie. W tym zestawy rozrządu i części układu rozrządu, paski klinowe, wielorowkowe oraz rolki i napinacze paska rozrządu. Jak niemalże wszystkie elementy, z jakich składa się auto, tak również pasek rozrządu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania auta. Przenosi on bowiem napęd z wału korbowego na wałek lub wałki rozrządu. Co to oznacza? Mianowicie to, że pośrednio jest odpowiedzialny za sterowanie czasem otwierania i zamykania się zaworów. To z kolei ma znaczenie w procesie napełniania cylindrów mieszanką paliwowo-powietrzną oraz wypuszczania spalin do kolektora. Za prawidłową pracę paska rozrządu odpowiedzialny jest z kolei napinacz, który utrzymuje właściwe napięcie, niezależnie od obrotów silnika czy obciążenia. Pełni również funkcję tłumiącą drgania paska.

Co jeszcze możesz znaleźć w naszej ofercie, przeglądając podkategorie z produktami marki ContiTech? Między innymi tuleje ContiTech, łańcuchy rozrządu i koła zębate łańcucha rozrządu, koła pasowe i kliny silnika, simeringi i uszczelki ContiTech oraz przewody paliwowe. To wszystko, to nadal niewielka część produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o swoje auto razem z nami.