image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Bosch 

Bosch jest jednym z największych na świecie producentów części samochodowych
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Opony i felgi
felgi, opony, koła kompletne
Wszystkie produkty
Oświetlenie‎ samochodu
Światła tylne, lampy LED, oświetlenie wnętrza, reflektory przednie, światła przeciwmgielne, światła sygnalizacyjne
Wszystkie produkty
Światła specjalne (pojazdy uprzywilejowane) Światła specjalne (pojazdy uprzywilejowane)
Narzędzia i wyposażenie
Wiertarki, wiertła, narzędzia skrawające, narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi, meble warsztatowe, narzędzia pneumatyczne i ręczne, odzież ochronna i sprzęt ochronny, elektronarzędzia
Wszystkie produkty
Narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi Narzędzia diagnostyczne, testery, narzędzia do konserwacji i naprawy urządzeń do wymiany oleju, podnośniki, prostowniki, wulkanizacja i inne

części bosch

O firmie BOSCH

Robert Bosch GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo założone przez Roberta Boscha w roku 1886. Jego główna siedziba mieści się w Gerlingen. Jest to jedna z firm, które na obecnym światowym rynku wiodą prym, jeśli chodzi o produkcję techniki motoryzacyjnej i przemysłowej. To jednak nie wszystko. Zajmują się również produkcją dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków mieszkalnych i przemysłowych. To niewielkie przedsiębiorstwo założone w Stuttgarcie obecnie skupia wokół siebie fabryki. Ponadto dysponuje wyjątkowo rozbudowaną siecią dystrybucyjną i serwisową. Największym działem w koncernie BOSCH jest dział techniki motoryzacyjnej. Uznanie wśród kierowców zdobył przede wszystkim dzięki innowacyjności. Chcieli oni uczynić samochód bezpieczniejszym, oszczędniejszym i bardziej ekologicznym. W wielu aspektach ten proceder im się udał. Wszak to BOSCH jako pierwszy wprowadził na rynek system wtrysku benzyny i sondy lambda oraz system wtrysku bezpośredniego do silników Diesla. To właśnie te rozwiązania przyczyniły się, chociażby do zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczeń oraz zużycia paliwa. Jakby tego było mało, to właśnie koncern BOSCH opracował szereg udogodnień w zakresie bezpieczeństwa jazdy samochodem, w tym m.in. system ABS i układ ESP. W Polsce firma ta obecna jest od 1991 roku.

Części zamienne i akcesoria BOSCH które znajdziesz w naszej ofercie

Jak już wspomnieliśmy, koncern BOSCH wiedzie prym w produkcji części i akcesoriów samochodowych. Wśród nich znaleźć można wiele pozycji, które cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź jakie części zamienne BOSCH znajdziesz w naszej ofercie.

akumulatory bosch

Akumulatory BOSCH - zaskarbiły sobie uznanie wśród kierowców dzięki wyjątkowo skutecznej pracy przede wszystkim w trudnych warunkach, w tym w niskich temperaturach. Największym atutem akumulatorów BOSCH jest kratka wykonana w najnowocześniejszej technologii PowerFrame. Jako jeden z kluczowych elementów konstrukcyjnych produktu wpływa na wydajność urządzenia oraz jego niezawodność. Zastosowanie technologii PowerFrame pozwala na jeszcze lepsze osiągi. Akumulatory BOSCH mają wydłużony okres użytkowania i podwyższone parametry elektryczne. Dodatkowym atutem jest to, że są one w pełni bezobsługowe.

filtry bosch

Filtry BOSCH- to co łączy wszystkie oferowane przez firmę BOSCH filtry, w tym filtry powietrza, paliwa oraz wkłady filtra oleju to długi okres eksploatacji i odporność na wilgoć, oraz rozciąganie. Możliwe jest to dzięki wielowarstwowemu materiałowi filtracyjnemu, który zaimpregnowany został żywicą. Ponadto:

  • filtry powietrza BOSCH doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Dzięki temu ochrona silnika oraz wsparcie prawidłowego działania czujników w układzie zasysania powietrza wpływa na optymalizację pracy silnika. Filtry te mają dużą powierzchnię tłoczenia. Co w rzeczywistości oznacza, że bez zbędnych problemów zatrzymują zanieczyszczenia, zmniejszając jednocześnie opór przepływu powietrza,
  • filtry paliwa BOSCH stworzone zostały z myślą o ochronie układu wtryskowego, co pozwala na optymalizowanie pracy silnika. W ofercie koncernu znajdują się filtry paliwa do silników Diesla oraz do silników benzynowych. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj wyróżnia się stabilną i odporną konstrukcją. A wyjątkowo skrupulatne wykonanie gwarantuje ochronę przed wyciekami.

klocki hamulcowe bosch

Elementy układu hamulcowego BOSCH - wśród nich znaleźć można m.in. bębny hamulcowe, cylinderki hamulcowe, klocki hamulcowe, linki oraz pompy hamulcowe. Wszystkie te części charakteryzują najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki nim masz gwarancję wysokiej skuteczności hamowania. Części zamienne BOSCH, w tym klocki hamulcowe przechodzą testy, które wykraczają poza ustawowe wymagania. Ponadto na przykładzie klocków hamulcowych warto pokazać, że są to produkty z najwyższej półki. Klocki hamulcowe BOSCH mają wyjątkowo stabilny współczynnik tarcia. Co zapewnia najwyższą skuteczność hamowania, nawet przy dużych obciążeniach. Ponadto gwarantują wysoki komfort hamowania bez pisków i drgań.

sonda lambda bosch

Sondy lambda - BOSCH oferuje swoim Klientom dwa rodzaje: dedykowaną oraz uniwersalną sonda lambda ze wtykiem BOSCH. Niezależnie od wyboru sondy lambda to efektywne rozwiązanie, które umożliwia spełnienie norm emisji spalin. Ponadto producent gwarantuje bezpieczne połączenie oraz jakość zgodną ze standardami przyjętymi w częściach oryginalnych.

wycieraczk bosch

Wycieraczki - marka BOSCH oferuje kilka rodzajów piór, z czego każdy zapewnia bezpieczną jazdę przez wiele miesięcy. Jednym z najpopularniejszych rodzajów są wycieraczki płaskie. Posiadają one technologię Power Protection Plus, która optymalizuje ich okres użytkowy. Ponadto zastosowana szyna stabilizująca Evodium o profilu aerodynamicznym dba o odpowiedni docisk do szyby. Wszystko to zwiększa skuteczność czyszczenia. Aerodynamiczna budowa sprawia, że pióra nie odrywają się od szyby podczas jazdy nawet przy znacznych prędkościach. Dostępne są takie modele jak np. BOSCH Aerotwin Plus AP; BOSCH Aerotwin Upgrade AR; BOSCH Aerotwin Orginal A. Ponadto wśród wycieraczek BOSCH można jeszcze znaleźć wycieraczki szkieletowe Twin, których pióro zbudowane jest z dwóch typów gumy oraz wycieraczki szkieletowe Eco, które wyposażone są w grafitową powłokę poślizgową oraz naturalną gumę, zapewniającą płynny ruch po szybie.