image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Bosch 

Założona w 1886 roku firma Bosch jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku motoryzacyjnym. Części zamienne Bosch to jeden z filarów jej działalności, który z roku na rok coraz bardziej się rozbudowuje. Jest to zasługa między innymi tego, że firma przywiązuje ogromną wagę do dalszego rozwoju. Jednocześnie obserwuje trendy oraz bada oczekiwania kierowców, chcąc dostarczać produkty dla jak najbardziej szerokiego grona odbiorców.

Dlaczego części samochodowe Bosch, cieszą się tak dużą popularnością? Odpowiedzią może być to, że dział techniki motoryzacyjnej zatrudnia blisko 160 tysięcy pracowników i jest to największy dział, jakim dysponuje grupa Bosch. A także to, że innowacyjność, której zawierzają konstruktorzy tej firmy, jest pewnego rodzaju gwarantem tego, że auta wyposażone w części zamienne Bosch będą nie tylko bezpieczniejsze i oszczędniejsze, ale również bardziej ekologiczne. Zużywanie mniejszej ilości paliwa i generowanie niższego poziomu emisji spalin to aspekty, na które coraz więcej kierowców zwraca uwagę. Wielokrotne testy, którym poddawane są części samochodowe Bosch, gwarantują doskonałą jakość wykonania. Upewniają tym samym kierowców, że jazda autem, które korzysta z nich, jest bezpieczna i komfortowa. W ofercie znaleźć można części zamienne Bosch pasujące niemal do każdej marki i każdego modelu samochodu, jaki dostępny jest na rynku. Dzięki temu każdy kierowca może korzystać z jednych z najlepszych na świecie części samochodowych.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Oświetlenie‎ samochodu
Światła tylne, lampy LED, oświetlenie wnętrza, reflektory przednie, światła przeciwmgielne, światła sygnalizacyjne
Wszystkie produkty
Narzędzia i wyposażenie
Wiertarki, wiertła, narzędzia skrawające, narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi, meble warsztatowe, narzędzia pneumatyczne i ręczne, odzież ochronna i sprzęt ochronny, elektronarzędzia
Wszystkie produkty
Popularne produkty Bosch
17 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
17 lipca
44 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
17 lipca
Bosch 0 241 135 520
21 PLN
z VAT
17 szt.
24 lipca
Bosch 0 242 236 565
15 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
251 szt.
17 lipca
22 PLN
z VAT
149 szt.
24 lipca
27 PLN
z VAT
10 szt.
17 lipca
Bosch 0 242 229 699
17 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
17 lipca
Bosch 1 987 302 152
14 PLN
z VAT
1 szt.
24 lipca
Bosch 3 397 008 009
28 PLN
z VAT
81 szt.
24 lipca
Bosch 0 092 S40 020
311 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
+37 PLN Kaucja
5 szt.
17 lipca
Bosch 0 265 202 070
508 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
17 lipca
26 PLN
z VAT
8 szt.
24 lipca

części bosch

O firmie BOSCH

Robert Bosch GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo założone przez Roberta Boscha w roku 1886. Jego główna siedziba mieści się w Gerlingen. Jest to jedna z firm, które na obecnym światowym rynku wiodą prym, jeśli chodzi o produkcję techniki motoryzacyjnej i przemysłowej. To jednak nie wszystko. Zajmują się również produkcją dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków mieszkalnych i przemysłowych. To niewielkie przedsiębiorstwo założone w Stuttgarcie obecnie skupia wokół siebie fabryki. Ponadto dysponuje wyjątkowo rozbudowaną siecią dystrybucyjną i serwisową. Największym działem w koncernie BOSCH jest dział techniki motoryzacyjnej. Uznanie wśród kierowców zdobył przede wszystkim dzięki innowacyjności. Chcieli oni uczynić samochód bezpieczniejszym, oszczędniejszym i bardziej ekologicznym. W wielu aspektach ten proceder im się udał. Wszak to BOSCH jako pierwszy wprowadził na rynek system wtrysku benzyny i sondy lambda oraz system wtrysku bezpośredniego do silników Diesla. To właśnie te rozwiązania przyczyniły się, chociażby do zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczeń oraz zużycia paliwa. Jakby tego było mało, to właśnie koncern BOSCH opracował szereg udogodnień w zakresie bezpieczeństwa jazdy samochodem, w tym m.in. system ABS i układ ESP. W Polsce firma ta obecna jest od 1991 roku.

Części zamienne i akcesoria BOSCH które znajdziesz w naszej ofercie

Jak już wspomnieliśmy, koncern BOSCH wiedzie prym w produkcji części i akcesoriów samochodowych. Wśród nich znaleźć można wiele pozycji, które cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź jakie części zamienne BOSCH znajdziesz w naszej ofercie.

akumulatory bosch

Akumulatory BOSCH - zaskarbiły sobie uznanie wśród kierowców dzięki wyjątkowo skutecznej pracy przede wszystkim w trudnych warunkach, w tym w niskich temperaturach. Największym atutem akumulatorów BOSCH jest kratka wykonana w najnowocześniejszej technologii PowerFrame. Jako jeden z kluczowych elementów konstrukcyjnych produktu wpływa na wydajność urządzenia oraz jego niezawodność. Zastosowanie technologii PowerFrame pozwala na jeszcze lepsze osiągi. Akumulatory BOSCH mają wydłużony okres użytkowania i podwyższone parametry elektryczne. Dodatkowym atutem jest to, że są one w pełni bezobsługowe.

filtry bosch

Filtry BOSCH- to co łączy wszystkie oferowane przez firmę BOSCH filtry, w tym filtry powietrza, paliwa oraz wkłady filtra oleju to długi okres eksploatacji i odporność na wilgoć, oraz rozciąganie. Możliwe jest to dzięki wielowarstwowemu materiałowi filtracyjnemu, który zaimpregnowany został żywicą. Ponadto:

  • filtry powietrza BOSCH doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń. Dzięki temu ochrona silnika oraz wsparcie prawidłowego działania czujników w układzie zasysania powietrza wpływa na optymalizację pracy silnika. Filtry te mają dużą powierzchnię tłoczenia. Co w rzeczywistości oznacza, że bez zbędnych problemów zatrzymują zanieczyszczenia, zmniejszając jednocześnie opór przepływu powietrza,
  • filtry paliwa BOSCH stworzone zostały z myślą o ochronie układu wtryskowego, co pozwala na optymalizowanie pracy silnika. W ofercie koncernu znajdują się filtry paliwa do silników Diesla oraz do silników benzynowych. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj wyróżnia się stabilną i odporną konstrukcją. A wyjątkowo skrupulatne wykonanie gwarantuje ochronę przed wyciekami.

klocki hamulcowe bosch

Elementy układu hamulcowego BOSCH - wśród nich znaleźć można m.in. bębny hamulcowe, cylinderki hamulcowe, klocki hamulcowe, linki oraz pompy hamulcowe. Wszystkie te części charakteryzują najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki nim masz gwarancję wysokiej skuteczności hamowania. Części zamienne BOSCH, w tym klocki hamulcowe przechodzą testy, które wykraczają poza ustawowe wymagania. Ponadto na przykładzie klocków hamulcowych warto pokazać, że są to produkty z najwyższej półki. Klocki hamulcowe BOSCH mają wyjątkowo stabilny współczynnik tarcia. Co zapewnia najwyższą skuteczność hamowania, nawet przy dużych obciążeniach. Ponadto gwarantują wysoki komfort hamowania bez pisków i drgań.

sonda lambda bosch

Sondy lambda - BOSCH oferuje swoim Klientom dwa rodzaje: dedykowaną oraz uniwersalną sonda lambda ze wtykiem BOSCH. Niezależnie od wyboru sondy lambda to efektywne rozwiązanie, które umożliwia spełnienie norm emisji spalin. Ponadto producent gwarantuje bezpieczne połączenie oraz jakość zgodną ze standardami przyjętymi w częściach oryginalnych.

wycieraczk bosch

Wycieraczki - marka BOSCH oferuje kilka rodzajów piór, z czego każdy zapewnia bezpieczną jazdę przez wiele miesięcy. Jednym z najpopularniejszych rodzajów są wycieraczki płaskie. Posiadają one technologię Power Protection Plus, która optymalizuje ich okres użytkowy. Ponadto zastosowana szyna stabilizująca Evodium o profilu aerodynamicznym dba o odpowiedni docisk do szyby. Wszystko to zwiększa skuteczność czyszczenia. Aerodynamiczna budowa sprawia, że pióra nie odrywają się od szyby podczas jazdy nawet przy znacznych prędkościach. Dostępne są takie modele jak np. BOSCH Aerotwin Plus AP; BOSCH Aerotwin Upgrade AR; BOSCH Aerotwin Orginal A. Ponadto wśród wycieraczek BOSCH można jeszcze znaleźć wycieraczki szkieletowe Twin, których pióro zbudowane jest z dwóch typów gumy oraz wycieraczki szkieletowe Eco, które wyposażone są w grafitową powłokę poślizgową oraz naturalną gumę, zapewniającą płynny ruch po szybie.