image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wieszak tłumika 

Wyszukiwanie dla Twojego samochodu
Podaj parametry samochodu, aby znaleźć produkty i części, które najlepiej do Ciebie pasują.
arrow-down
arrow-down
arrow-down
filtersFiltry
Produktów: 194
Wyniki: 1-20 z 194
Pokaż elementy:
Sortuj według:
febi 170944
42 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
8 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z przodu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 05075
4 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 04706
7 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
11 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z tyłu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 23488
14 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 21202
22 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z przodu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 19934
32 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
11 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z tyłu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 172056
9 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z tyłu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 23620
10 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 17424
11 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 32016
12 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 107313
14 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
2 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 45576
15 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Przed końcowym spalin tłumik przed średniej tłumika wydechowego
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 09200
16 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
Ashika GOM-2780
16 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 23484
17 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
Ashika GOM-805
25 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
4 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Środkowy i tylny
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
Sasic 7551J61
28 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
4 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
Fast FT84568
32 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
2 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
Vaico V10-1832
35 PLN
z VAT
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
1 szt.
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Lokalizacja w aucie:Z przodu
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
febi 45569
74 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
Uwaga! Przed zakupem produktu sprawdź dopasowanie do twojego auta
Ilość:
6 szt.
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.pl rekomenduje
Wysyłka / Odbiór: 22 października
Marka: 
Rodzaj części:Uchwyt montażowy
12345...10

Może również Państwu pasować

Elring 593.320
32 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
22 października
Gates 7743-01050
47 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
22 października
febi 01554
2 PLN
z VAT
11 szt.
22 października
BM Catalysts BM70280
158 PLN
z VAT
+39 PLN Gabaryt
1 szt.
22 października
Elring 766.880
20 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
22 października
Fenno P27045
562 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
+39 PLN Gabaryt
1 szt.
22 października
Mts 01.50530
304 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
+39 PLN Gabaryt
2 szt.
JUTRO
Elring 471.050
14 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
4 szt.
22 października

Wieszak tłumika do popularnych modeli samochodów

Wieszak tłumika do popularnych marek samochodów

Wieszak tłumika AudiWieszak tłumika BMWWieszak tłumika CitroenWieszak tłumika FiatWieszak tłumika FordWieszak tłumika HyundaiWieszak tłumika JaguarWieszak tłumika KiaWieszak tłumika Land RoverWieszak tłumika MazdaWieszak tłumika MercedesWieszak tłumika MitsubishiWieszak tłumika NissanWieszak tłumika OpelWieszak tłumika PeugeotWieszak tłumika RenaultWieszak tłumika SeatWieszak tłumika SkodaWieszak tłumika SuzukiWieszak tłumika ToyotaWieszak tłumika VolkswagenWieszak tłumika Volvo

Powiązane z kategorią "Wieszak tłumika"

Wieszaka tłumika samochodowego

Klamra wydechu służy do mocowania rury do nadwozia samochodu, co zapobiega jej przemieszczaniu się i uszkodzeniom podczas jazdy. Ta klamra pomaga zapewnić bezpieczeństwo i trwałość całego układu wydechowego. Jednak mimo swojego znaczenia, może ona z czasem ulec zużyciu lub uszkodzeniu, szczególnie w warunkach agresywnej eksploatacji.

Częstym problemem w układzie wydechowym jest zerwanie gumek na tłumiku, co może prowadzić do stuków lub głuchego hałasu z powodu uderzeń rury wydechowej o podwozie samochodu lub jej swobodnego przemieszczania się. Naprawa zwykle jest szybka i polega na wymianie mocowań. Nierzadko nawet w stosunkowo nowych samochodach gumowe elementy mogą nagle się zerwać. Aby sprawdzić poprawność montażu tłumika, można go delikatnie poruszyć. Jeśli przy tym nie styka się z innymi częściami zawieszenia, wszystko jest w porządku.

Zalety zakupu wieszaka tłumika w 2407.PL

Jeśli potrzebujesz zakupić wieszak tłumika, polecamy zwrócić uwagę na sklep z częściami samochodowymi 2407.PL. Znajdziesz tam szeroki asortyment wysokiej jakości mocowań do układu wydechowego od wiodących producentów. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać 2407.PL:

  • Wygodna aplikacja mobilna, umożliwiająca szybkie i łatwe złożenie zamówienia.
  • Profesjonalne doradztwo ze strony menedżerów, którzy pomogą dobrać odpowiednią część.
  • Możliwość wysyłki zamówień za pomocą paczkomatów InPost, kurierem na terenie całej Polski oraz odbioru osobistego w Warszawie.

Wybierając 2407.PL, możesz być pewien, że kupujesz wysokiej jakości część, która posłuży długo i zapewni niezawodną pracę twojego samochodu.

Co trzyma tłumik?

Tłumik jest utrzymywany przez specjalne uchwyty, które absorbują drgania i redukują hałas.

Jakie produkty w kategorii Wieszak tłumika są najtańsze?

Jakie produkty z kategorii Wieszak tłumika są najpopularniejsze w roku 2026?

Ile kosztuje Wieszak tłumika?

Ceny Wieszak tłumika wahają się od 2 PLN do 910 PLN. W naszej kategorii Wieszak tłumika możesz wybierać spośród 1384 produktów.

Wieszak tłumika - ceny na stronie 2407.PL

Nazwa produktu Cena
Sprężyna montażowa rury wydechowej Bosal 251-20310 PLN
Sprężyna montażowa rury wydechowej FA1 795-9026 PLN
Poduszka mocowania układu wydechowego Bosal 255-38110 PLN
Sprężyna montażowa rury wydechowej FA1 775-9017 PLN
Sprężyna montażowa rury wydechowej Bosal 251-9716 PLN
*Ceny Wieszak tłumika w tabeli są aktualne na 18.10.2026.

Produkty z kategorii "Wieszak tłumika" są dostępne na zamówienie. Dostarczamy części zamienne i produkty samochodowe na terenie całej Polski:

Białystok • Bielsko-Biała • Bydgoszcz • Bytom • Chorzów • Częstochowa • Dąbrowa Górnicza • Elbląg • Gdańsk • Gdynia • Gliwice • Gorzów Wielkopolski • Grudziądz • Inowrocław • Jastrzębie-Zdrój • Jaworzno • Jelenia Góra • Kalisz • Katowice • Kielce • Konin • Koszalin • Kraków • Legnica • Łódź • Lublin • Nowy Sącz • Olsztyn • Opole • Piotrków Trybunalski • Płock • Poznań • Radom • Radomsko • Ruda Śląska • Rybnik • Rzeszów • Siedlce • Słupsk • Sosnowiec • Szczecin • Tarnów • Toruń • Tychy • Wałbrzych • Warszawa • Włocławek • Wrocław • Zabrze • Zielona Góra i inne.