Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do Volvo 

Części zamienne w katalogu dla Volvo

140164240240 Kombi260340 - 360440 K460 L480 E66740740 Kombi760760 Kombi780850940940 Kombi960960 KombiC30C303C70DuettP 121P 122 S AmazonP 1800P 2200P 544S40S60S70S80S90V40V50V60V70V90Xc40XC60XC70XC70 Cross CountryXC90
Popularne części do Volvo
Katalog produktów
Audio I radioPomoc kierowcyBezpieczeństwoWideo i telewizjaOprogramowaniePokaż wszystkie produkty w dziale Audio i elektronika
Audio i elektronika

Części Volvo - Bezpieczeństwo przede wszystkim

Volvo to samochody szwedzkiego koncernu produkowane od 1927 roku. W ofercie znajdziesz niejeden samochód osobowy o podwyższonym bezpieczeństwie, a także wysokiej jakości części do Volvo.

Marka zajmuje wiodącą pozycję w segmencie najbardziej niezawodnych samochodów. Każda modernizacja Volvo jest wyposażona w innowacyjne schematy, pozwalające w razie wypadku, nieprzewidzianych sytuacji, zminimalizować szkody dla kierowcy i pasażerów. Rewolucyjnym pomysłem Szwedów były innowacje związane z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa nowoczesnego typu, fotelikiem samochodowym dla dzieci tyłem do kierunku jazdy, bocznymi poduszkami powietrznymi i dotyczące wielu innych części Volvo.

Innowacja Volvo w zakresie bezpieczeństwa samochodu stanowią niezaprzeczalną przewagę nad innymi producentami. Jak każdy inny pojazd, auto Volvo potrzebuje części samochodowych.

Częstymi awariami występującymi w tych maszynach są: dławiki napędów, silniki V8, tylne zawieszenie, łożyska. Warto jednak przy okazji wspomnieć o niezawodności nadwozia samochodu, który dzięki cynkowaniu jest prawie niezdolny do korozji. Dla kierowców nie ma takiego problemu, jak dostępność komponentów do Volvo. Polska reprezentuje centra serwisowe koncernu Volvo, gdzie odbywa się sprzedaż zarówno samochodów, jak i części zamiennych w dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk.

Co oferuje rynek części samochodowych?

Części zamienne do Volvo są oferowane zarówno przez oficjalnych producentów, jak i firmy konkurujące z nimi. 

Oryginały - tutaj wszystko jest jasne - są w 100% kompatybilne z zainstalowanymi częściami w samochodzie, ale często pojawiają się pytania, czy nie lepiej jest kupić zamienniki części Volvo. Poniżej prezentujemy podział nieoryginalnych części do Volvo:

  • rynek wtórny lub nieoryginalne licencje - produkowane przez fabryki partnerskie oficjalnych producentów, ale pod własną marką. Ceny są niższe niż oryginalne produkty, a jakość jest tak samo dobra;
  • nielicencjonowane analogi - takie nowe części są kopiowane przez inżynierów firm, pod względem jakości mogą być na równi z rynkiem wtórnym. Przy zakupie nielicencjonowanych części zamiennych lepiej dać pierwszeństwo sprawdzonym firmom, które na rynku motoryzacyjnym działają więcej niż jeden rok, wtedy twój zakup spełni oczekiwania.

Sklep internetowy 2407.pl oferuje części zamienne do Volvo w okazyjnej cenie, z dostawą w Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk, ale także mniejsze miejscowości). 

Klient może wyszukać części do Volvo korzystając z elektronicznego katalogu produktów. Można to zrobić za pomocą kodu VIN samochodu lub numeru części. Katalog elektroniczny Volvo to lista oryginalnych nowych części zamiennych i ich odpowiedników, uporządkowanych w grupy.

Czy można zaoszczędzić na wymianie komponentów?

Zaleca się przeprowadzenie kontroli pojazdów co najmniej dwa razy w roku. Dzięki temu można monitorować sprawność wszystkich Volvo części i elementów systemów samochodu. Naprawa jest kłopotliwa i kosztowna.

Poddając samochód regularnej konserwacji, można zaoszczędzić na częściach zamiennych, a w niektórych przypadkach - na instalacji. Przedstawiamy sposobny, jak można ominąć kosztowny montaż nowych części w warsztacie samochodowym, jeśli samochód nie jest objęty gwarancją:

  • przeprowadzić diagnostykę - zdecydowanie lepiej jest zrobić ją na stacji lub w markowym serwisie samochodowym. Jednak nie spiesz się, aby zostawić swój samochód do naprawy. Przeanalizuj wydatki, które dotyczą zakupu części w serwisie lub za pośrednictwem portali internetowych części samochodowych;
  • wybierz żądaną część lub cały węzeł w specjalistycznym sklepie. Możesz zdecydować się na oryginalne części zamienne lub sprawdzone odpowiedniki. Często w takich sklepach można znaleźć wysokiej jakości zamienniki części do Volvo;
  • zainstalować samodzielnie lub skorzystać z usług warsztatu samochodowego - możesz zrobić to samodzielnie lub skorzystać z pomocy doświadczonego przyjaciela - oszczędność pieniędzy 100%. Jeśli naprawa jest trudna, lepiej zaufać mistrzom w profesjonalnym warsztacie;
  • sprawdzić nową zamontowaną część do Volvo pod kątem prawidłowej pracy - instalując samodzielnie, zalecamy sprawdzenie instalacji nowej części poprzez diagnostykę na stacji.

Postępując według powyższego schematu, możesz wiele zaoszczędzić na zakupie części do Volo wybranych modeli m.in. Volvo Xc60, Volvo V40, Volvo Xc90, Volvo S60, Volvo S40.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)