image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary TRW 

TRW jest głównym producentem części do samochodów osobowych i ciężarowych. Zajmuje się dostawami elementów układów kierowniczych, zawieszenia samochodów, a także układów TC, ABS, ESP dla kilku linii montażowych w Europie. TRW posiada również dział zajmujący się wyłącznie rynkiem posprzedażowym. TRW Automotive Aftermarket znajduje się obecnie w pierwszej dziesiątce wiodących producentów części samochodowych. Asortyment TRW obejmuje: klocki hamulcowe, amortyzatory, smary, cylindry, wahacze samochodowe, płyny hamulcowe, zaciski, drążki kierownicze, materiały eksploatacyjne, kable, pompy wspomagania kierownicy. Miłośnicy samochodów zwracają uwagę na przeciętne wykonanie wszystkich części i podzespołów hamulca samochodowego, co częściowo rekompensuje ich niska cena. Należy zauważyć, że w ofercie TRW można znaleźć hamulce do prawie wszystkich modeli samochodów na świecie. TRW jest głównie zorientowany na dostawców, ale podrabianie markowych produktów i sprzedaż podróbek, nawet w znanych sieciach detalicznych, nie jest bynajmniej rzadkością. Kierowcy muszą sprawdzić kompletność kompletnego zestawu (rzetelne informacje można znaleźć w oficjalnych katalogach), obecność hologramów i kodów QR, zgodność napisów na częściach zamiennych i nalepek na opakowaniach.
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Części do nadwozia
Szyby, bagażniki , tylne, przednie i boczne nakładki i listwy, drzwi, kabiny, błotniki, dachy
Wszystkie produkty
Lusterka samochodowe Lusterka boczne, szkła lusterek, kierunkowskazy lusterek, lusterka wewnętrzne, elementy lusterek
Elementy wewnętrzne
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty
Narzędzia i wyposażenie
Wiertarki, wiertła, narzędzia skrawające, narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi, meble warsztatowe, narzędzia pneumatyczne i ręczne, odzież ochronna i sprzęt ochronny, elektronarzędzia
Wszystkie produkty
Narzędzia i urządzenia dla stacji obsługi Narzędzia diagnostyczne, testery, narzędzia do konserwacji i naprawy urządzeń do wymiany oleju, podnośniki, prostowniki, wulkanizacja i inne

O TRW

Już u zarania motoryzacji firma TRW była zaangażowana w wydarzenia historyczne - na przykład w 1908 r. stworzyła drewniane koła do kultowego samochodu Model T wielkiego Henryka Forda. Dwadzieścia lat później pojawiły się naprzemiennie hamulce postojowe, a dziesięć lat później - urządzenia do hydraulicznych układów hamulcowych. Od tego czasu, to właśnie układ hamulcowy stał się główną działalnością TRW, chociaż później w ich ofercie pojawiły się części do zawieszenia i układu kierowniczego.

W 2002 roku firma przetrwała pierwsze duże przejęcie, więc w tym roku w Wikipedii znajdziecie Państwo datę założenia TRW Automotive. A od 2015 r. firma TRW stała się częścią niemieckiego koncernu ZF.


Części samochodowe TRW

Opis asortymentu spod znaku towarowego TRW znajduje się na stronie:
 • Części samochodowe TRW
 • Klocki hamulcowe TRW
 • Tarcze hamulcowe TRW
 • Zaciski hamulcowe TRW
 • Bębny hamulcowe TRW
 • Klocki hamulcowe do hamulców bębnowych TRW
 • Cylindry hamulcowe TRW
 • Węże hamulcowe TRW
 • Płyn hamulcowy TRW
 • Cylindry sprzęgłowe TRW
 • Czujniki ABS TRW
 • Wzmacniacze układu hamulcowego TRW
 • Środek do czyszczenia układów hamulcowych TRW
 • Amortyzatory TRW
 • Dźwignie sterujące TRW
 • Części układu kierowniczego TRW
 • Regenerowane przekładnie kierownicze i pompy TRW

TRW – renoma i doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość produktów

TRW to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od ponad 100 lat zaznacza efektywnie swoją obecność na rynku motoryzacyjnym. Zajmuje się produkcją najwyższej jakości części zamiennych do samochodów. Wśród nich znajdują się nie tylko układy kierownicze, hamulcowe czy zawieszania, ale również poszczególne ich podzespoły. Ich niezwykła dbałość o efekt jest z całą pewnością doskonałą gwarancją odpowiedniej trwałości i solidność produktów tej firmy. O doskonałej renomie firmy mogą świadczyć również liczby dotyczące kadry, jaką zatrudnia TRW. Jest to liczba, która przekracza aż 65 tysięcy i pochodzą z różnych zakątków świata. Ich ideą jest dostarczenie swoim odbiorcom produktów, które nie zawodzą. Jest to możliwe dzięki niezwykle rygorystycznym testom jakościowym, którym poddaje się części TRW. Dzięki temu firma ta mogła stać się globalnym liderem w branży motoryzacyjnej. Co ważne wszystkie produkty, które wyszły z fabryki tej renomowanej firmy, zostały wyprodukowane w taki sposób, by spełniać najwyższe standardy jakości.

Szeroki wybór różnorodnych części do Twojego samochodu osobowego, ciężarowego, a także do motocykla

Jako profesjonaliści staramy się, by w naszej ofercie znalazły się tylko i wyłączenie niezawodne produkty. Dlatego też wśród naszego asortymentu odnajdziesz między innymi propozycje od niezawodnego TRW. Wiele części od tego producenta pozwoli Ci dokonać naprawy szybko i efektywnie. Bez obaw, że kolejna usterka spotka Cię szybciej, niż mógłbyś się tego spodziewać. To, co możemy Ci zaproponować ze swojej strony to przede wszystkim to mi.in. części silnika, rozrząd, klocki, szczęki i tarcze hamulcowe TRW. A także układ napędowy, układ hamulcowy oraz części do obsługi podstawowej. Ponadto znajdziesz u nas elementy zawieszenia, układ kierowniczy, czujniki elektryczne do samochodu, elektryka samochodowa i wiele innych.

Wysoka niezawodność, która sprawdza się zawsze i wszędzie

Z naszymi propozycjami odpowiednio zadbasz o stan techniczny swojego samochodu, nie zależnie od marki. Wybór jest tak duży, że niemal każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z naszą pomocą poradzisz sobie bardzo szybko z problemem, który zniknie niemal bezpowrotnie. Jeśli więc oczekujesz od części najwyższej jakości, trwałości, precyzyjnego wykonania i bezawaryjności to nasze propozycje od marki TRW doskonale wpisują się w Twoje oczekiwania. Odwiedź nasz sklep, zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się pełną satysfakcją ze wspólnej współpracy. A gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości co do naszych części zamiennych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Wykwalifikowani pracownicy przyjemnością pomogą Ci w wyborze części zamiennej w sposób rzetelny i szybki, byś miał poczucie, że zostałeś obsłużony profesjonalnie z zachowaniem najwyższych standardów. Nie czekaj! Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym. Dokonaj zakupu i ciesz się bezawaryjnością swojego samochody nie tylko osobowego na lata.