image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary TRW 

TRW, uznany lider w produkcji komponentów układów hamulcowych, ma imponującą historię i długą drogę rozwoju. Założona w 1901 roku w USA, TRW przeszła od małego producenta do globalnego giganta w dziedzinie komponentów motoryzacyjnych.

Od 2015 roku marka TRW należy do niemieckiej firmy ZF Friedrichshafen AG, jednego z największych producentów komponentów samochodowych na świecie. Niemcy są również właścicielami marek Sachs, Lemfoerder, Wabco i ZF Parts. Firma skupia się na innowacjach i bezpieczeństwie, produkując komponenty spełniające najwyższe standardy branżowe. TRW ma silną reputację wśród producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz na rynku wtórnym części zamiennych.

Asortyment produktów TRW obejmuje szeroką gamę komponentów do układów hamulcowych. Wśród nich znajdują się klocki hamulcowe tarczowe i bębnowe, tarcze hamulcowe, zaciski, cylindry hamulcowe, a także części hamulca ręcznego. Firma produkuje również czujniki ABS, wzmacniacze hamulców, węże i linki. Szczególną uwagę TRW poświęca opracowywaniu wysokotechnologicznych systemów hamulcowych. Oprócz systemów hamulcowych, TRW oferuje również szeroką gamę innych komponentów samochodowych, w tym systemy kierownicze i zawieszenia. Pozwala to firmie odpowiadać na różnorodne potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu, TRW zdobyła zaufanie konsumentów i ugruntowała swoją pozycję jako niezawodnego partnera w świecie części zamiennych do samochodów. Firma kontynuuje wdrażanie zaawansowanych technologii, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort kierowcom i pasażerom na drogach całego świata.

W obliczu współczesnych wyzwań, takich jak szybki rozwój technologii motoryzacyjnych i rosnące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ekologiczności transportu, TRW pozostaje na czele innowacji w branży komponentów motoryzacyjnych. Na przykład, jako pierwsi na świecie stworzyli specjalne klocki hamulcowe przystosowane do warunków pracy systemów hamulcowych w samochodach elektrycznych.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Elementy wewnętrzne
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty
Popularne produkty TRW
TRW PFC105E
17 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
24 maja
TRW GDB1478
120 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja
TRW DF2652
145 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
TRW JRA576
108 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
TRW PFG 110
22 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
27 szt.
JUŻ TERAZ!
TRW GDB1332
79 PLN
z VAT
1 szt.
25 maja
TRW GDB1330
67 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
8 szt.
JUŻ TERAZ!
TRW GDB1685
134 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja
TRW JTC1290
73 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
24 maja
TRW GDB3438
146 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja
TRW GDB1844
119 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja
TRW GDB1550
126 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
11 szt.
24 maja

 

TRW – renoma i doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość produktów

TRW to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od ponad 100 lat zaznacza efektywnie swoją obecność na rynku motoryzacyjnym. Zajmuje się produkcją najwyższej jakości części zamiennych do samochodów. Wśród nich znajdują się nie tylko układy kierownicze, hamulcowe czy zawieszania, ale również poszczególne ich podzespoły. Ich niezwykła dbałość o efekt jest z całą pewnością doskonałą gwarancją odpowiedniej trwałości i solidność produktów tej firmy. O doskonałej renomie firmy mogą świadczyć również liczby dotyczące kadry, jaką zatrudnia TRW. Jest to liczba, która przekracza aż 65 tysięcy i pochodzą z różnych zakątków świata. Ich ideą jest dostarczenie swoim odbiorcom produktów, które nie zawodzą. Jest to możliwe dzięki niezwykle rygorystycznym testom jakościowym, którym poddaje się części TRW. Dzięki temu firma ta mogła stać się globalnym liderem w branży motoryzacyjnej. Co ważne wszystkie produkty, które wyszły z fabryki tej renomowanej firmy, zostały wyprodukowane w taki sposób, by spełniać najwyższe standardy jakości.

Szeroki wybór różnorodnych części do Twojego samochodu osobowego, ciężarowego, a także do motocykla

Jako profesjonaliści staramy się, by w naszej ofercie znalazły się tylko i wyłączenie niezawodne produkty. Dlatego też wśród naszego asortymentu odnajdziesz między innymi propozycje od niezawodnego TRW. Wiele części od tego producenta pozwoli Ci dokonać naprawy szybko i efektywnie. Bez obaw, że kolejna usterka spotka Cię szybciej, niż mógłbyś się tego spodziewać. To, co możemy Ci zaproponować ze swojej strony to przede wszystkim to mi.in. części silnika, rozrząd, klocki, szczęki i tarcze hamulcowe TRW. A także układ napędowy, układ hamulcowy oraz części do obsługi podstawowej. Ponadto znajdziesz u nas elementy zawieszenia, układ kierowniczy, czujniki elektryczne do samochodu, elektryka samochodowa i wiele innych.

Wysoka niezawodność, która sprawdza się zawsze i wszędzie

Z naszymi propozycjami odpowiednio zadbasz o stan techniczny swojego samochodu, nie zależnie od marki. Wybór jest tak duży, że niemal każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z naszą pomocą poradzisz sobie bardzo szybko z problemem, który zniknie niemal bezpowrotnie. Jeśli więc oczekujesz od części najwyższej jakości, trwałości, precyzyjnego wykonania i bezawaryjności to nasze propozycje od marki TRW doskonale wpisują się w Twoje oczekiwania. Odwiedź nasz sklep, zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się pełną satysfakcją ze wspólnej współpracy. A gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości co do naszych części zamiennych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Wykwalifikowani pracownicy przyjemnością pomogą Ci w wyborze części zamiennej w sposób rzetelny i szybki, byś miał poczucie, że zostałeś obsłużony profesjonalnie z zachowaniem najwyższych standardów. Nie czekaj! Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym. Dokonaj zakupu i ciesz się bezawaryjnością swojego samochody nie tylko osobowego na lata.