Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części do Peugeot 406 

Wybór części zamiennych do Peugeot 406 według roku produkcji

2004200320022001200019991998199719961995

Katalog części do Peugeot 406

Katalog produktów

Części Peugeot 406

Średniej klasy Peugeot 406 produkowany był w latach 1995 – 2004. Niezbyt solidne części Peugeot 406 przyczyniały się do dość częstych awarii tego modelu. Mimo to był on znacznie bardziej popularny niż jego poprzednik - Peugeot 405.

Posiadacze tego modelu przeglądają katalog części Peugeot 406, poszukując w nim przede wszystkim elementów zawieszenia: łączniki stabilizatora, drążki zbieżności, osłony przegubów napędowych. Niekiedy zdarzają się również awarie związane z wyciekiem oleju z silnika i skrzyni biegów. Wówczas potrzebne są części do Peugeot 406, które pozwolą usunąć powstałe usterki.

Ten francuski model zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim niskim kosztom eksploatacyjnym. Nawet jeśli niektóre z podzespołów psują się często, to części zamienne Peugeot 406 nie należą ani do drogich, ani trudno dostępnych.

Jeśli chcesz tchnąć nowe życie w swoje auto i raz na zawsze pozbyć się nawracających problemów z jego mechaniką kup części Peugeot 406 u solidnego dostawcy - w autoryzowanym serwisie, u dealera, w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym 2407.pl.

Katalog części Peugeot 406 w sklepie 2407.pl

Katalog do Peugeot 406 części w sklepie internetowym 2407.pl to kompletna oferta wszystkich niezbędnych podzespołów, jakie mogą być potrzebne do usunięcia powstałej w samochodzie usterki.

Dostępne są do Peugeot 406 części oryginalne oraz ich tańsze zamienniki, fabrycznie nowe. Należy przy tym zaznaczyć, że tzw. „produkty z drugiej ręki”, w katalogu sklepu 2407.pl pochodzą z rozbiórki Peugeot 406 na części i zawsze przed dopuszczeniem do sprzedaży są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. Wszystko po to, aby dać klientowi gwarancję, że będzie mógł je bezpiecznie i długo użytkować.

Jeśli jesteś posiadaczem Peugeot 406 1.8 części, jakich poszukujesz, to z pewnością pasek rozrządu oraz uszczelniacz zaworów zbiornika na olej. Jeśli natomiast w twoim garażu stoi wersja kombi, części Peugeot 406 kombi, których potrzebujesz to zapewne układ czyszczenia spalin.

2407.pl Części Samochodowe - Wybierz części wg modelu auta

Katalog sklepu 2407.pl został zbudowany w oparciu o wygodną wyszukiwarkę, która umożliwia wyselekcjonowanie produktów dedykowanych wyłącznie jednemu, konkretnemu modelowi samochodu np. katalog części Peugeot 406.

Poszukując odpowiednich do Peugeot 406 kombi części wystarczy podać kilka podstawowych parametrów, by mieć pewność, że kupuje się właściwy produkt. Dodatkowo wszystkie podzespoły są w sklepie szczegółowo opisane, dzięki czemu można się upewnić, czy będą to do Peugeot 406 Kombi części odpowiednie.

Typowa karta produktu np. części Peugeot 406 2.0 HDI zawiera takie dane jak:

  • parametry techniczne,
  • obowiązującą cenę,
  • części oryginalne i ich zamienniki,
  • dane producenta,
  • ocena dotychczasowych nabywców.

Jeśli jesteś posiadaczem Peugeot 406 LIFT, na części również powinieneś zwrócić uwagę. Jeśli bowiem kupisz te, dedykowane kombi, nie będą pasować to twojego modelu. Jeśli masz więc jakiekolwiek wątpliwości co do zakupu, skorzystaj z fachowego doradztwa obsługi sklepu. Dzięki niej nie tylko kupisz odpowiedni produkt, ale również taki, który spełni twoje oczekiwania.

Nasz internetowy sklep motoryzacyjny sprawia, że części samochodowe dostępne są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i innych miastach, dosłownie w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem oraz do paczkomatów, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu). Za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą, przelewem, szybkimi płatnościami, BLIK, za pomocą Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze.