Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do nissan 

Nissan

Nissan - popularne, komfortowe samochody

Nissan Motors Corporation jest wiodącym japońskim producentem samochodów osobowych i dostawczych, a także części do Nissan. Cieszy się ogromną popularnością na rynku amerykańskim, azjatyckim i europejskim. 

W linii tej marki znajdują się samochody małych, średnich, reprezentacyjnych i biznesowych klas, zarówno SUV-y, jak i kompaktowe modele sedan i hatchback. Najbardziej popularne modele to Cedric, Cefiro, X-Trail, Skyline, GT-R, Maxima, Micra, Murano, Patrol, Sunny, Terrano, Cube, Datsun, Nissan Qashqai, Nissan Juke, Nissan X Trail, Nissan 350z, Nissan Note itp. Pojazdy z napędem na wszystkie koła i przednim napędem Nissana charakteryzują się wielofunkcyjnością, stylowym wzornictwem, doskonałym wyposażeniem, obecnością potężnego silnika benzynowego lub wysokoprężnego.

W celu przedłużenia okresu eksploatacji pojazdu, konieczne jest utrzymanie wszystkich części do Nissan w nienagannym stanie. Niektóre części samochodowe i komponenty wymagają okresowej wymiany lub naprawy z powodu usterki. Dlatego na rynku polskim dostępne są części zamienne i akcesoria do pojazdów Nissan o różnych funkcjach: do konserwacji, dekoracji nadwozia, wnętrza, kół, sprzętu wideo i audio, sprzętu oświetleniowego itp.

Szeroki wybór części zamiennych do samochodów Nissan

W celu zapewnienia bezpiecznej eksploatacji pojazdów Nissan, należy stosować wysokiej jakości komponenty i materiały. Polska jest jednym z krajów europejskich, gdzie samochody tej marki mają wysoki popyt, więc różne części zamienne są powszechne dostępne.

Szczególnie popularne są części do konserwacji, do których należą:

  • filtry olejowe, powietrzne, gazowe, kabinowe, hydrauliczne, paliwowe;
  • świece zapłonowe i żarowe;
  • elementy mechanizmu hamulcowego: klocki, tarcze, bębny, pasy napędowe, rolki, pierścienie i korki do skrzyni biegów, Nakładki na hamulce;
  • lampy sygnalizacyjne, oświetlenie pomocnicze;
  • płyny i oleje do pielęgnacji silnika, układu hamulcowego i wydechowego.

Oferujemy sprzedaż części zamiennych, komponentów, akcesoriów do samochodów Nissan Skyline, Cefiro, Terrano, Cube, Juke Nissan, Micra Nissan, Nissan 350, Nissan Kaszkaj, Nissan Navara i innych.

Dostarczanie części do tych modeli odbywa się w wyspecjalizowanych salonach w Polsce, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach itp., a także w sklepach internetowych, gdzie można dokonać wyboru niezbędnych oryginalnych lub analogowych części do Nissan w katalogu elektronicznym i kupić je z dostawą do domu.

O czym należy pamiętać kupując części do pojazdów Nissan?

Przy zakupie niektórych części do Nissana lub materiałów do samochodów Nissana należy wziąć pod uwagę następujące parametry:

  • liczba warstw i poziom jakości czyszczenia filtrów;
  • typ źródła światła, jasność, żywotność lampy;
  • wytrzymałość materiału pasów, odporność na zużycie;
  • wymiary klocków, tarcz, elementów mocujących zgodnie ze standardami technicznymi;
  • możliwość stosowania smarów lub płynów w różnych temperaturach, bez szkodliwych zanieczyszczeń.

Sklep internetowy 2407.pl ma elektroniczny katalog z szerokim wyborem części zamiennych i komponentów do wnętrza samochodu, stylizacji elementów zewnętrznych, oświetlenie, rozstaw osi. Ponadto sprzedajemy też części samochodowych do modeli samochodów Nissan X-Trail, Micra, Patrol, Datsun, Nissan Altima, Nissan Micra, Patrol Nissan, Skyline Nissan, Navara Nissan itp. Części samochodowe m.in. do tych modeli aut można kupić w okazyjnej cenie z bezpłatną wysyłką do takich miejscowości, jak Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Lublin, Katowice, Reguły. Istnieje możliwość zakupu oryginalnych części od japońskiego producenta Nissana lub analogowych części do Nissan (zamienników) sprawdzonych marek.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)