image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części NGK 

NGK to renomowana marka specjalizująca się w produkcji części samochodowych, która zyskała uznanie na całym świecie dzięki swojej niezawodności i innowacyjności.

Popularne produkty NGK
NGK 7960
89 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
28 maja
NGK 2300
56 PLN
z VAT
6 szt.
JUTRO
NGK 90061
58 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
28 maja
NGK 6465
9 PLN
z VAT
1 szt.
28 maja
NGK 97439
75 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
NGK 5165
20 PLN
z VAT
1 szt.
JUTRO
NGK 93231
57 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
28 maja
NGK 4559
14 PLN
z VAT
8 szt.
JUTRO
NGK 48409
167 PLN
z VAT
1 szt.
JUTRO
NGK 97124
62 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
NGK 4629
12 PLN
z VAT
808 szt.
4 czerwca
NGK 48041
127 PLN
z VAT
29 szt.
4 czerwca

NGK to renomowana marka specjalizująca się w produkcji części samochodowych, która zyskała uznanie na całym świecie dzięki swojej niezawodności i innowacyjności. Jej początki sięgają Japonii, kraju znanego z wysokiej jakości produkcji motoryzacyjnej. Założona w latach 30-tych XX wieku, firma NGK szybko zdobyła uznanie dzięki swojej dedykacji w tworzeniu wyjątkowych produktów, które spełniają rygorystyczne standardy jakości i wydajności. To właśnie dzięki swojemu japońskiemu pochodzeniu i zaangażowaniu w innowacje NGK stała się liderem w swojej branży.

W ofercie NGK znajdują się różnorodne produkty, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pojazdów:

  • Świecę zapłonowe: zaprojektowane do zapewnienia optymalnej wydajności silnika, świece NGK są znane z ich trwałości i niezawodności.

  • Przewody zapłonowe: oferują wysoką przewodność i są odporne na ekstremalne temperatury, co gwarantuje ich długą żywotność.

  • Czujniki lambda: kluczowe dla systemów kontroli emisji, te czujniki pomagają w optymalizacji spalania i redukcji emisji szkodliwych substancji.

  • Cewki zapłonowe: zapewniają silne i stabilne iskrzenie, niezbędne do wydajnej pracy silnika.

  • Świecę żarowe: specjalnie zaprojektowane do silników Diesla, te świece poprawiają start na zimno i przyczyniają się do bardziej efektywnego spalania.

NGK kontynuuje swoją tradycję innowacji, stale rozwijając swoje produkty, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom nowoczesnej motoryzacji.NGK – największy oferent świec zapłonowych i sond lambda na całym świecie

Na rynku jest wiele firm produkujących części zamienne, jednak część z nich zasługuje na większą uwagę. Inne jeszcze nie pokazały szczytu swoich możliwości. Wśród tych znajdujących się na szczycie rankingów popularności znajduje się marka NGK. Nie słyszałeś o niej? A żałuj! Przede wszystkim jest to znana na całym świecie japońska firma, której konikiem jest produkcja części układu zapłonowego dedykowanego dla rynku motoryzacyjnego. Dzięki profesjonalnemu podejściu firma ta zyskała aprobatę takich marek jak 

W 2003 roku NGK postanowiło rozszerzyć swój zasięg na Polskę i stworzono tutaj przedstawicielstwo. To jeden z największych, o ile nie największy oferent świec zapłonowych oraz sond lambda.

Produkty najwyższej jakości dla wymagających – NGK

Jako profesjonaliści staramy się odpowiednio dobierać nasze produkty. Wszystko po to, by móc zagwarantować naszym Klientom tylko i wyłącznie propozycje, których jakości nie będziemy musieli się wstydzić. Z tego też powodu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty części NGK. Wśród propozycji, jakie możesz odnaleźć w naszym sklepie, są m.in. cewki zapłonowe, moduły i sterowniki zapłonowe. A także przewody oraz świece zapłonowe i żarowe. Jednak produktem, który bije rekordy popularności, są świece zapłonowe NGK. Jest to produkt nie tylko rekomendowany, ale i wykorzystywany, tak jak już wspomnieliśmy przez wielu najlepszych producentów aut. Propozycje te charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i solidnością, dzięki czemu nie zawodzą. Są trwałe i odporne na uszkodzenia. A wynika to z faktu, że zostają wytwarzane zgodnie ze specyfikacjami elementów przeznaczonych na tzw. pierwszy montaż. Różnorodność asortymentu od tej renomowanej marki sprawia, że wielu z naszych Klientów jest w tanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto, aby ułatwić Ci wyszukiwanie poszczególnych produktów na naszej stronie, podzieliliśmy je na kategorie, w których dużo łatwiej znaleźć interesujący nas komponent. Możesz też skorzystać z filtrów lub wyszukiwarki.

Wysoka jakość obsługi w połączeniu z niezawodnością – sposobem na wysoką satysfakcję Klientów

Dlatego, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wybieranych części zamiennych. A także na atrakcyjnych cenach zajrzyj do nas i sprawdź naszą szeroką ofertę produktów od NGK. Niezawodność, która przekłada się na wciąż rosnące zainteresowanie produktami tej marki, jest chyba najlepszą wizytówką dla tych produktów. W połączeniu z naszym profesjonalizmem oraz najwyższymi standardami obsługi jesteśmy w stanie zapewnić Ci jakość na najwyższym poziomie. Jej ukoronowaniem są solidne części od najlepszych marek na świecie. Jeśli więc szukasz zamienników, które Cię nie zawiodą – nie możesz pominąć oferowanych w naszym sklepie części od NGK. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i przekonaj się na własnej skórze, jak wiele możesz zyskać, decydując się na najwyższą jakość części od tego producenta. Serdecznie zapraszamy do siebie.