Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części NGK 

NGK to znana marka samochodowych świec zapłonowych i powiązanych z nimi komponentów zapłonowych. Firma została założona w 1936 roku w Japonii i od tego czasu stała się wiodącym dostawcą komponentów zapłonowych i czujników dla szerokiej gamy pojazdów.

 

NGK – największy oferent świec zapłonowych i sond lambda na całym świecie

Na rynku jest wiele firm produkujących części zamienne, jednak część z nich zasługuje na większą uwagę. Inne jeszcze nie pokazały szczytu swoich możliwości. Wśród tych znajdujących się na szczycie rankingów popularności znajduje się marka NGK. Nie słyszałeś o niej? A żałuj! Przede wszystkim jest to znana na całym świecie japońska firma, której konikiem jest produkcja części układu zapłonowego dedykowanego dla rynku motoryzacyjnego. Dzięki profesjonalnemu podejściu firma ta zyskała aprobatę takich marek jak 

W 2003 roku NGK postanowiło rozszerzyć swój zasięg na Polskę i stworzono tutaj przedstawicielstwo. To jeden z największych, o ile nie największy oferent świec zapłonowych oraz sond lambda.

Produkty najwyższej jakości dla wymagających – NGK

Jako profesjonaliści staramy się odpowiednio dobierać nasze produkty. Wszystko po to, by móc zagwarantować naszym Klientom tylko i wyłącznie propozycje, których jakości nie będziemy musieli się wstydzić. Z tego też powodu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty części NGK. Wśród propozycji, jakie możesz odnaleźć w naszym sklepie, są m.in. cewki zapłonowe, moduły i sterowniki zapłonowe. A także przewody oraz świece zapłonowe i żarowe. Jednak produktem, który bije rekordy popularności, są świece zapłonowe NGK. Jest to produkt nie tylko rekomendowany, ale i wykorzystywany, tak jak już wspomnieliśmy przez wielu najlepszych producentów aut. Propozycje te charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i solidnością, dzięki czemu nie zawodzą. Są trwałe i odporne na uszkodzenia. A wynika to z faktu, że zostają wytwarzane zgodnie ze specyfikacjami elementów przeznaczonych na tzw. pierwszy montaż. Różnorodność asortymentu od tej renomowanej marki sprawia, że wielu z naszych Klientów jest w tanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto, aby ułatwić Ci wyszukiwanie poszczególnych produktów na naszej stronie, podzieliliśmy je na kategorie, w których dużo łatwiej znaleźć interesujący nas komponent. Możesz też skorzystać z filtrów lub wyszukiwarki.

Wysoka jakość obsługi w połączeniu z niezawodnością – sposobem na wysoką satysfakcję Klientów

Dlatego, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wybieranych części zamiennych. A także na atrakcyjnych cenach zajrzyj do nas i sprawdź naszą szeroką ofertę produktów od NGK. Niezawodność, która przekłada się na wciąż rosnące zainteresowanie produktami tej marki, jest chyba najlepszą wizytówką dla tych produktów. W połączeniu z naszym profesjonalizmem oraz najwyższymi standardami obsługi jesteśmy w stanie zapewnić Ci jakość na najwyższym poziomie. Jej ukoronowaniem są solidne części od najlepszych marek na świecie. Jeśli więc szukasz zamienników, które Cię nie zawiodą – nie możesz pominąć oferowanych w naszym sklepie części od NGK. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i przekonaj się na własnej skórze, jak wiele możesz zyskać, decydując się na najwyższą jakość części od tego producenta. Serdecznie zapraszamy do siebie.