Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Narzędzia elektryczne - Zestawy

Zapraszamy do sklepu internetowego www.2407.pl  gdzie w zakresie tematu, narzędzia elektryczne - zestawy proponujemy wiele ciekawych rozwiązań. Wszystkie propozycje sprzedażowe przeznaczone są jednakowo do profesjonalnych serwisów, warsztatów samochodowych jak i indywidualnych pasjonatów różnego rodzaju napraw. Używając internetowego hasła - narzędzia 2407.pl skorzystaj z darmowej wysyłki i to niezależnie od ilości zamawianego towaru.

Nasza strona jest tak stworzona, aby w przejrzysty, łatwy i szybki sposób odnaleźć  spośród milionów produktów, Państwa zamówienie. Użyj np. w temacie narzędzia elektryczne ręczne, wyszukiwarki produktów. W ten sposób najsprawniej dotrzesz do Twoich potrzeb. Narzędzia elektryka, w bardzo atrakcyjnych cenach czekają do wysyłki. Po prostu sprawdź nas!

Narzędzia elektryczne ręczne

Narzędzia elektryczne ręczne okażą się niezbędne do naprawy, czy przeglądu samochodu. Dlatego skompletuj odpowiednie wyposażenie swojego warsztatu.

Wystarczy internetowe hasło - narzędzia 2407.pl i wszystkie propozycje sprawdzonych producentów są w zasięgu kupującego. Gwarantujemy jakość i oryginalność każdego produktu. Szybko realizujemy każde zamówienie.

Sprężarki samochodowe i pompy

W niezwykle okazyjnej cenie - sprężarki samochodowe i pompy oraz:

 • Sprężarki powietrza
 • Specjalistyczne narzędzia i ściągacze
 • Prostowniki

Zapoznaj się  z naszymi propozycjami, a przede wszystkim z rzeczami, które najbardziej Cię interesują. Porównaj jakość i ceny. Wielu klientów pozytywnie ocenia nasze działania, głównie za szybkie i bezpłatne dostarczenie produktu pod wskazany adres. Również za możliwość skorzystania z porad naszych doradców, w formie online, czy też telefonicznie.

Szlifierki i polerki elektryczne

Wpisz do wyszukiwarki internetowej frazę szlifierki i polerki elektryczne lub

szlifierki 2407.pl a szybko zostaniesz skierowany do naszych zasobów, propozycji sprzedażowych. Jednakowo szlifierki i polerki elektryczne w sklepie 2407.pl są objęte gwarancją. Również istnieje możliwość zwrotu każdego produktu. Działamy od wielu lat na europejskim rynku akcesoriów i części zamiennych do samochodów, skąd całe doświadczenie kierujemy na nasz samochodowy obszar.  Nasze propozycje sprzedażowe są opisane, sfotografowane. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych ofert.

Wkrętarki elektryczne

Kolejna dla Państwa propozycja, to świetnej jakości wkrętarki elektryczne oraz:

 • Tarcze, piły i materiały eksploatacyjne do narzędzi
 • Wiertarki i wkrętaki mechaniczne
 • Baterie i ładowarki
 • Ostrzarki (toczydła)
 • Suszarki montażowe

Wszystkie produkty od najlepszych markowych producentów, w cenach zróżnicowanych, w zależności od parametrów każdego z urządzeń.

Zestawy narzędzi

Nie tylko w warsztacie samochodowym zestawy narzędzi są ważnym elementem niezbędnym do wykonywania różnych napraw. Niemal każdy garaż, czy domowy warsztat posiada takie podstawowe wyposażenie. Także myjki wysokociśnieniowe są coraz częściej kupowane przez indywidualnych odbiorców. Nie ma wówczas potrzeby korzystania z myjni samochodowych.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów i sprawdź, czy aktualnie dostępne są

narzędzia do kabli i instalacji elektrycznej, czy narzędzia do przerzynania.

W stałej sprzedaży zapewniamy piły elektryczne od różnych producentów. Wszystkie charakteryzują się najnowszymi trendami technicznymi i są bardzo wytrzymałe w działaniu.  Ceny tych produktów pozytywnie Państwa zaskoczą. Po prostu sprawdźcie nas!

Ponadto oferujemy poniższe produkty, które okażą się przydatne w niejednym warsztacie, czy też firmie.

 • Odkurzacze do czyszczenia na mokro i sucho
 • Klucze udarowe elektryczne
 • Pasty i płyny do szlifowania
 • Szczypce płaskie i obcinaki do drutu

W dotychczasowych opiniach nasi klienci w większości przypadków pozytywnie oceniają działanie sklepu www.2407.pl Podkreślają, że mają możliwość dużego wyboru produktów, w okazyjnych i zróżnicowanych cenach. Zaletą jest również sprawnie działająca wyszukiwarka wszystkich propozycji sprzedażowych i brak kosztów związanych z dostawą towaru do firmy, czy też domu klienta.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)