Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do Mazda 

Mazda

Mazda - Modele samochodów łamiące stereotypy

Teraz trudno zaskoczyć konsumenta nowym projektem samochodu, czy propozycjami części do Mazda. Wydaje się, że wszystko, zostało już wymyślone. Ale japońskim konstruktorom się to udało w 2004 roku, gdy zaprezentowali pierwszą generację Mazda 3.

Marka zyskała szacunek branży oraz wielki rozgłos. W końcu wśród podobnych modeli tej samej klasy, Mazda 3 wyróżniała się olśniewającym wzornictwem. Samochody tej marki są stale poszukiwane przez konsumentów. Oprócz niezapomnianego wyglądu, zapewniają również komfort i przemyślane wnętrze, nienaganną obsługę, a także zwiększone bezpieczeństwo.

Mazda Motor Corporation to japoński producent samochodów, który znajduje się w czołówce 15 największych producentów samochodów na całym świecie. Pojazdy producenta, jak i części do Mazda są produkowane w 21 zakładach rozmieszczonych w różnych krajach. Sprzedaż produktów odbywa się w 120 krajach na całym świecie. Gama modeli marki reprezentowana jest przez samochody osobowe, samochody sportowe, crossovery, pickupy, roadstery.

Wybór części do samochodów Mazda

Pomimo wysokiej jakości produkowanych przez Japończyków pojazdów, po eksploatacji w naszych warunkach pogodowych, a co najważniejsze, ze względu na stan nawierzchni, po pewnym czasie następuje konieczność wymiany zużytych części do Mazdy.

Dla ułatwienia, części samochodowe są podzielone na kategorie:

 • części nadwozia (drzwi, bagażniki, dachy, błotniki);
 • opony, felgi (kołpaki, mocowania kół, koła w komplecie);
 • układ paliwowy (gaźniki, pompy paliwowe, regulatory ciśnienia paliwa);
 • układ hamulcowy (tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, układ przeciwblokujący);
 • elektryka (akumulatory, sygnały dźwiękowe, okablowanie);
 • skrzynia biegów (gimbal, wały napędowe, przekładnie, półosi);
 • silnik (wałki rozrządu, wały korbowe, tłoki) ;
 • środki do pielęgnacji (oleje, smary, autochemia);
 • oświetlenie (światła przeciwmgielne, żarówki);
 • elektronika (rejestratory, monitory, system alarmowy);
 • wnętrze (ochrona przed słońcem, pokrowce, siedzenia).

Nie jest to pełna lista wszystkich części do Mazda prezentowanych w sklepach profilowych. Przy tak ogromnym asortymencie nietrudno jest znaleźć oryginalne części do każdego modelu samochodu Mazda. Sprzedaż odbywa się wszędzie. Warto jednak wybrać sprawdzonych dostawców, aby nie kupić podróbki niskiej jakości.

Kryteria wyboru części zamiennych dla samochodu

Aby wykluczyć zakup nieodpowiednich komponentów, należy dokładnie zapoznać się z kartą techniczną eksploatowanego pojazdu. Zdecyduj, ile pieniędzy chcesz wydać na niezbędne części do Mazda.

Możesz kupić oryginalny moduł lub wybrać odpowiednik (zamiennik). Do wybranych modeli Mazda, części są produkowane na zamówienie. Można zastosować na nich dodatkowe powłoki, wykorzystać elementy wyższej jakości.

Sklep internetowy 2407.pl (Reguły, Warszawa Polska) stworzył elektroniczny katalog części samochodowych, co pozwala na jak najdokładniejsze dobranie części zamiennych do Mazdy dowolnej modyfikacji. Ceny części Mazda są dostosowane do zróżnicowanych możliwości finansowych klientów. Bezpłatna dostawa jest dostępna na terenie całej Polski (Kraków, Katowice, Warszawa, Łódź itp.). Wszystkie części m.in. do Mazda 6, Mazda cx 5, Mazda rx 8, Mazda cx3, Mazda 2 posiadają certyfikaty potwierdzające jakość. W naszym sklepie istnieje możliwość wymiany lub zwrotu części do Mazda. Na każdy produkt udzielana jest gwarancja.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)