image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji
Promocje (2)PromoCzęści do obsługi podstawowejDo OP

Wszystkie towary Mahle/Behr 

Niemiecka firma Mahle została założona w 1920 roku i w ciągu stu lat stała się jednym z największych na świecie producentów części do i wokół silnika. W 2017 roku obroty firmy wyniosły 956 mln euro. Aby osiągnąć te wyniki, firma zatrudnia 78.000 osób w 170 lokalizacjach na całym świecie. Firma produkuje produkty pod siedmioma markami. Części zamienne MAHLE, Knecht i Behr są dostępne dla właścicieli samochodów. Metal Leve, Izumi, Clevite to marki dla lokalnych rynków Ameryki Południowej, Japonii i USA, a BRAIN BEE produkuje urządzenia dla stacji paliw.
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Części do nadwozia
Szyby, bagażniki , tylne, przednie i boczne nakładki i listwy, drzwi, kabiny, błotniki, dachy
Wszystkie produkty

części mahle behr

O firmie Mahle

Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do większości innych znanych niemieckich firm, Mahle nie został pierwotnie stworzony przez człowieka, któremu zawdzięcza swoją nazwę. Hermann Mahle przybył do pracy jako inżynier w eksperymentalnym warsztacie samochodowym zorganizowanym przez Helmuta Girtha. A w ciągu zaledwie dwóch lat, firma rozrosła się z 7 do 100 osób. Wkrótce do Helmuta dołączył jego brat Ernst, równie utalentowany inżynier, a nieco później firma otrzymała ich nazwisko. Firma Mahle twierdzi, że ponad 140 producentów samochodów i producentów silników instaluje części Mahle. Są wśród nich BMW, Alfa Romeo, Ferrari, Toyota, Fiat, Suzuki, Ford, General Motors, VAG Group i Volvo.

Największy asortyment części jest dostępny pod marką Mahle - komponenty silnika, urządzenia peryferyjne i inne części. Pod marką Knecht produkowane są filtry, a pod marką BEHR - termostaty, wyłączniki termiczne i czujniki temperatury. Koncern jest również właścicielem trzech innych lokalnych marek. Clevite - części silnikowe do samochodów amerykańskich. Metal Leve to szeroka gama części zamiennych, które są sprzedawane tylko w Ameryce Południowej. A Izumi - to części zamienne do pojazdów użytkowych w Japonii. Siódma marka, Brain Bee, jest używana do produkcji wyposażenia serwisowego samochodów. Oprócz przedstawionego poniżej głównego asortymentu części zamiennych, na liście produktów firmy znajdują się silniki elektryczne i elektronika siłowa do samochodów elektrycznych, a także linia części zamiennych Classic Line do klasycznych zegarów samochodowych.

Termostaty Mahle Behr

termostaty mahle behr

Części Mahle Behr to jakość, w którą warto zainwestować. Nazwa Behr jest dobrze znana właścicielom samochodów na całym świecie, a w połączeniu z autorytetem Mahle, termostaty te stały się jeszcze bardziej popularne. W ofercie znajdują się wszystkie rodzaje termostatów. Klasyczne wkładki do termostatów, które są stosowane w większości silników. Lub bardziej nowoczesne zintegrowane termostaty, które łączą wkład, pokrywę i uszczelkę. Dostępne są również termostaty obudowy, które składają się z pokrywy i obudowy. Jedną z najnowocześniejszych wersji jest kontrolowany termostat, w którym element rezystora grzewczego jest zintegrowany z wypełniaczem rozprężnym korpusu roboczego. Dostępne są również czujniki termiczne, termostaty olejowe i termostaty z recyrkulacją OG.

Mahle opinie

Nasz sklep motoryzacyjny 2407.pl oferuje różnego rodzaju części samochodowe renomowanych marek. Tym, co je łączy jest najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi części Mahle.

To marka, której żadnemu pasjonatowi motoryzacji przedstawiać nie trzeba. Działa ona nieprzerwanie od 1920 roku. Firma posiada swoje siedziby w 170 lokalizacjach na całym świecie. Produkuje ona części pod 7 markami. Części zamienne Mahle, Behr oraz Knecht dedykowane są właścicielom samochodów. Izumi, Metal Leve oraz Clevite dostępne są na rynkach Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej oraz Japonii. Brain Bee to z kolei wyroby przeznaczone dla stacji paliw. Jeżeli chodzi o Mahle opinie, są one zdecydowanie pozytywne. Klienci doceniają wysoką jakość wykonania oraz niezawodną pracę. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o termostaty Behr opinie. Behr termostaty dostępne w naszym sklepie internetowym 2407.pl dostępne są w wielu różnych wersjach, co sprawia, że każdy kierowca znajdzie tutaj coś dla siebie.

Behr termostat opinie

Jakiej firmy termostat wybrać? Jaki termostat będzie najlepszym rozwiązaniem? Tego typu pytania raz na jakiś czas zadaje sobie każdy kierowca. Analizując termostaty Behr opinie, szczerze polecić możemy produkty tej marki. W Behr termostat opinie często podkreślana jest kwestia, jaką jest mnogość dostępnych modeli.

Na 2407.pl znaleźć można bowiem zarówno termostaty klasycznej, jak i nieco bardziej nowoczesne. Wpisując w wyszukiwarkę hasło, jakim jest „Vernet termostat opinie”, dowiedzieć można się między innymi, że marka ta zajmuje się ich produkcją już od 1927 roku. BorghWarner termostat opinie podkreślają najwyższą jakość ich wykonania oraz niezawodną pracę. W termostat GATES opinie znaleźć można natomiast informację na temat ich maksymalnej szczelności. Jeżeli chodzi o WAHLER termostat, skutecznie przyczyniają się one do poprawy wydajności samochodów. Warto wspomnieć tutaj także o CALORSTAT by Vernet opinie, które wybierane są przez najbardziej wymagających kierowców.

Behr termostaty

Jakiej firmy termostat kupić? Jaki termostat sprawdzi się najlepiej? Zdecydowanie polecić możemy Behr termostaty. Dostępne są one w wielu różnych wersjach i przedziałach cenowych, co sprawia, że każdy kierowca znajdzie tutaj coś dla siebie. Co więcej, każdy z produktów objęty jest 12-miesięczną lub 20 000-kilometrową gwarancją!