image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Mahle/Behr 

Mahle/Behr to znana marka w branży motoryzacyjnej, znana z wysokiej jakości części i komponentów samochodowych.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Części karoserii
Szyby, bagażniki , tylne, przednie i boczne nakładki i listwy, drzwi, kabiny, błotniki, dachy
Wszystkie produkty
Popularne produkty Mahle/Behr
Mahle/Behr CR 647 000S
395 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
4 szt.
17 lipca
Mahle/Behr TX 14 87D
49 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
30 szt.
17 lipca
Mahle/Behr TI 21 87
100 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
Mahle/Behr TE 1 70
83 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
52 szt.
17 lipca
Mahle/Behr TM 46 105
351 PLN
z VAT
? szt.
18 lipca
Mahle/Behr TI 8 87
100 PLN
z VAT
? szt.
18 lipca
Mahle/Behr TX 70 82
75 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
7 szt.
17 lipca
Mahle/Behr CLC 238 000P
1 024 PLN
z VAT
6 szt.
JUTRO
Mahle/Behr AH 98 000P
454 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
8 szt.
17 lipca
Mahle/Behr TM 41 105
231 PLN
z VAT
? szt.
18 lipca
Mahle/Behr CLC 235 000P
230 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
17 lipca
Mahle/Behr TM 37 103
198 PLN
z VAT
? szt.
18 lipca

Mahle/Behr to znana marka w branży motoryzacyjnej, znana z wysokiej jakości części i komponentów samochodowych.

Historia i pochodzenie

Marka Mahle/Behr ma swoje korzenie w Niemczech, gdzie została założona w początkach XX wieku. Historia Mahle zaczyna się od założenia przez braci Mahle małej warsztatu w Stuttgarcie, który szybko ewoluował w jednego z czołowych producentów części silnikowych i komponentów chłodzących na świecie. Z kolei Behr, założony w 1905 roku, stał się pionierem w produkcji systemów chłodzenia i klimatyzacji dla przemysłu motoryzacyjnego. Połączenie tych dwóch firm zaowocowało powstaniem potężnego gracza na rynku motoryzacyjnym, łączącego innowacyjność i doświadczenie.

Produkty

Mahle/Behr specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy części i komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego. Ich oferta obejmuje:

  • Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny: te kluczowe komponenty są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność i ochronę dla różnych typów pojazdów.

  • Części silnikowe: obejmujące tłoki, pierścienie tłokowe, łożyska, i zestawy naprawcze silnika, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silnika.

  • Systemy chłodzenia i klimatyzacji: w tym wymienniki ciepła, chłodnice, wentylatory i komponenty systemów klimatyzacji, które są kluczowe dla utrzymania optymalnej temperatury w pojazdach.

  • Komponenty elektryczne i elektroniczne: takie jak czujniki i sterowniki, które są niezbędne dla nowoczesnych systemów zarządzania silnikiem i pojazdem.

Mahle/Behr kontynuuje swoją misję dostarczania produktów wysokiej jakości, które odpowiadają na rosnące wymagania rynku motoryzacyjnego, jednocześnie kładąc nacisk na innowacje i zrównoważony rozwój.

Mahle opinie

Nasz sklep motoryzacyjny 2407.pl oferuje różnego rodzaju części samochodowe renomowanych marek. Tym, co je łączy jest najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi części Mahle.

To marka, której żadnemu pasjonatowi motoryzacji przedstawiać nie trzeba. Działa ona nieprzerwanie od 1920 roku. Firma posiada swoje siedziby w 170 lokalizacjach na całym świecie. Produkuje ona części pod 7 markami. Części zamienne Mahle, Behr oraz Knecht dedykowane są właścicielom samochodów. Izumi, Metal Leve oraz Clevite dostępne są na rynkach Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej oraz Japonii. Brain Bee to z kolei wyroby przeznaczone dla stacji paliw. Jeżeli chodzi o Mahle opinie, są one zdecydowanie pozytywne. Klienci doceniają wysoką jakość wykonania oraz niezawodną pracę. Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o termostaty Behr opinie. Behr termostaty dostępne w naszym sklepie internetowym 2407.pl dostępne są w wielu różnych wersjach, co sprawia, że każdy kierowca znajdzie tutaj coś dla siebie.

Behr termostat opinie

Jakiej firmy termostat wybrać? Jaki termostat będzie najlepszym rozwiązaniem? Tego typu pytania raz na jakiś czas zadaje sobie każdy kierowca. Analizując termostaty Behr opinie, szczerze polecić możemy produkty tej marki. W Behr termostat opinie często podkreślana jest kwestia, jaką jest mnogość dostępnych modeli.

Na 2407.pl znaleźć można bowiem zarówno termostaty klasycznej, jak i nieco bardziej nowoczesne. Wpisując w wyszukiwarkę hasło, jakim jest „Vernet termostat opinie”, dowiedzieć można się między innymi, że marka ta zajmuje się ich produkcją już od 1927 roku. BorghWarner termostat opinie podkreślają najwyższą jakość ich wykonania oraz niezawodną pracę. W termostat GATES opinie znaleźć można natomiast informację na temat ich maksymalnej szczelności. Jeżeli chodzi o WAHLER termostat, skutecznie przyczyniają się one do poprawy wydajności samochodów. Warto wspomnieć tutaj także o CALORSTAT by Vernet opinie, które wybierane są przez najbardziej wymagających kierowców.

Behr termostaty

Jakiej firmy termostat kupić? Jaki termostat sprawdzi się najlepiej? Zdecydowanie polecić możemy Behr termostaty. Dostępne są one w wielu różnych wersjach i przedziałach cenowych, co sprawia, że każdy kierowca znajdzie tutaj coś dla siebie. Co więcej, każdy z produktów objęty jest 12-miesięczną lub 20 000-kilometrową gwarancją!