Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Wszystkie towary Luk 

Dla pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy szeroki wybór zestawów naprawczych sprzęgła LuK RepSet, łożysk kół i centralnych siłowników hydraulicznych (CSC), dwumasowych kół zamachowych oraz kompaktowych zestawów sprzęgła (DFC).
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Części do nadwozia
Szyby, bagażniki , tylne, przednie i boczne nakładki i listwy, drzwi, kabiny, błotniki, dachy
Wszystkie produkty
Oleje, płyny i chemia samochodowa
Chemia samochodowa, płyny, farby, lakiery, uszczelniacze, oleje, dodatki, smary, środki myjące i czyszczące
Wszystkie produkty

części zamienne luk

Firma LuK - części zamienne najwyższej jakości

LuK to niemiecki producent samochodowych części zamiennych najwyższej jakości. Założona została w roku 1965. I od samego początku skupiona była na produkcji elementów układu przeniesienia napędu. W tym na przykład elementów sprzęgła. Pierwszym, największym hitem sprzedażowym było sprzęgło ze sprężyną membranową. Produkt ten okazał się tak celnym strzałem, że pozwoliło to firmie na rozwinięcie skrzydeł. Sprzedaż, która podskoczyła znacznie do góry, przełożyła się na wielkie otwarcie pierwszych fabryk poza granicami Europy. W roku 1974 oddziały firmy pojawiły się w Meksyku i Brazylii. Pierwsza fabryka w USA otwarta została w roku 1977. Kolejnym wielkim krokiem w rozwoju firmy był rok 1985. Kiedy to zaprezentowała podwójne koło zamachowe. Dlaczego był to złoty strzał? Przede wszystkim dlatego, że umożliwiło to zmniejszenie hałaśliwości oraz drgań w układzie przeniesienia napędu. Dziś firma swoje oddziały ma w 18 krajach na całym świecie. Przekłada się to na liczbę około 11 tysięcy pracowników zatrudnionych wewnątrz przedsiębiorstwa. Wszystko to ma odzwierciedlenie w doskonałych wynikach produkcji. Co mamy na myśli? Z linii produkcyjnej rok do roku z myślą o samochodach schodzi znacznie ponad 17 milionów sprzęgieł. To jednak nie wszystko. Produkcja na tym się bowiem nie kończy. Wszak średnio 6,5 miliona podwójnych kół zamachowych również co roku opuszcza fabryki firmy LuK. Co to oznacza w skali całego świata? Jak przekłada się na statystki firmy? Według producenta, co czwarty samochód seryjnie wyposażony jest w sprzęgło LuK.

Elementy układu przeniesienia mocy marki LuK - produkty, które cieszą się wśród kierowców największą popularnością

Niemiecki producent części samochodowym LuK znany jest na całym świecie. Jak już wspominaliśmy, według statysty firmy, co czwarty samochód, który opuszcza fabryki największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, wyposażony jest w ich elementy układy przeniesienia mocy. Sprzęgła to jednak niejedyne części, które znaleźć można w portfolio tego producenta. Zajmuje się on również produkcją najwyższej jakości:

 • docisków sprzęgła,
 • kół zamachowych,
 • łożysk oporowych ,
 • tarcz sprzęgła.

Wszystkie części charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, solidną konstrukcją oraz użytymi wysokogatunkowymi materiałami.

Części zamienne LuK - co możesz znaleźć w naszej ofercie?

Marka LuK posiada wyjątkowo bogatą ofertę. Niektóre z nich już przedstawiliśmy, jednak to nie wszystko. Zdecydowana większość doskonałej jakości części zamiennych LuK zasila ofertę naszego sklepu internetowego. Wśród najpopularniejszych produktów znajdziesz m.in.

 • zestawy sprzęgła Luk,
 • tarcze sprzęgła LuK,
 • zestawy naprawcze do skrzyni biegów LuK,
 • łożyska przekładniowe LuK,
 • sprzęgła hydrokinetyczne i ich elementy LuK,
 • rolki paska oraz wariatory LuK,
 • elementy montażowe sprzęgła LuK,
 • siłowniki sprzęgła i ich elementy LuK,
 • tuleje łożyska wału głównego LuK,
 • pompy próżniowe LuK,
 • rolki i napinacze paska rozrządu LuK,
 • podpory i łożyska oporowe amortyzatorów LuK,
 • uszczelki i zestawy uszczelek jako elementy zawieszenia LuK.

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Mając na uwadze popularność części LuK niezależnie od tego, jaka marką samochodu jeździsz, u nas znajdziesz część, która spełni Twoje oczekiwania. Przykładowe marki samochodów to m.in. Acura, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Iveco, Mistubishi, Smart, Skoda, Jeep, Daewoo, Honda, Toyota, Mercedes oraz Seat.

sprzęgła luk

Sprzęgła LuK - najwyższa jakość, korzystna cena

Jednym z flagowych produktów marki LuK jest sprzęgło. Jest to niezwykle istotny element samochodu, który wyróżnia się dość skomplikowaną konstrukcją. Złożony jest on z wielu elementów, które muszą ze sobą w sposób idealny współpracować. Dlaczego? Ponieważ uzależniona jest od tego sprawna zmiana biegów w trakcie jazdy.

Za co odpowiedzialne jest sprzęgło?

Najbardziej ogólnie mówiąc, jego zadaniem jest przekazanie momentu obrotowego z wału napędowego, do wału napędzanego. Wciśnięcie pedału sprzęgła podczas jazdy wywołuje oddzielenie przekładni od wału korbowego. Dzięki temu jako kierowca możesz bez żadnego problemu dokonać zmiany biegów lub zatrzymać samochód.

Z jakich materiałów wykonane jest sprzęgło LuK?

Sprzęgła LuK produkowane są z wysokogatunkowych materiałów, które odporne są na działanie różnego rodzaju czynników. Stosunek jakości do ceny omawianej części jest wyjątkowo dobry. LuK to firma, która dba o wygodę i komfort jazdy oraz o bezpieczeństwo na drodze. Ich produkty wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku części zamiennych. Właśnie dlatego cieszą się tak dużą popularnością wśród największych koncernów świata motoryzacji.

Części zamienne LuK – skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany częściami zamiennymi marki LuK, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z częściami samochodowymi. W razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami. Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją Twoje wątpliwości.