image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Luk 

LUK, znany na całym świecie producent komponentów sprzęgła, posiada bogatą historię, która sięga 1965 roku, kiedy to firma została założona w Niemczech przez braci Schaeffler. Od tego czasu LUK stał się jednym z wiodących graczy w branży, znanym ze swoich innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości produktów.

Obecnie marka LUK jest częścią grupy Schaeffler, dużego niemieckiego producenta komponentów samochodowych, do której należą również takie marki jak INA i FAG. To połączenie zapewniło LUK dodatkowe zasoby i możliwości rozwoju, pozwalając firmie utrzymać pozycję lidera w branży.

Obecne pozycjonowanie LUK na rynku jest synonimem niezawodności i innowacji w produkcji komponentów sprzęgła. Firma jest znana ze swojego podejścia do ciągłych badań i rozwoju, co pozwala jej na produkcję produktów spełniających najnowsze techniczne wymagania i trendy w branży motoryzacyjnej.

Asortyment produktów LUK obejmuje szeroki zakres komponentów sprzęgła dla pojazdów osobowych i komercyjnych. Od standardowych sprzęgieł po bardziej skomplikowane systemy, takie jak dwumasowe koła zamachowe, produkty LUK spełniają potrzeby szerokiej gamy pojazdów. Firma aktywnie pracuje również nad opracowywaniem rozwiązań dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych, potwierdzając swoje zaangażowanie w innowacje i zrównoważony rozwój.

Dzięki swojemu doświadczeniu, niezachwianej dedykacji dla innowacji i wysokiej jakości produktów, LUK utrzymuje stabilną pozycję na rynku międzynarodowym. Firma nie tylko wykorzystuje zaawansowane technologie w swojej produkcji, ale także aktywnie monitoruje potrzeby rynku, aby na bieżąco dostosowywać swoje produkty do zmieniających się wymagań konsumentów.

LUK pozostaje na czele branży, oferując rozwiązania, które nie tylko poprawiają wydajność pojazdów, ale także przyczyniają się do rozwoju nowych technologii.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Oleje, płyny i chemia samochodowa
Chemia samochodowa, płyny, farby, lakiery, uszczelniacze, oleje, dodatki, smary, środki myjące i czyszczące
Wszystkie produkty
Popularne produkty Luk
Najwyższa jakość
Luk 623 3419 09
625 PLN
z VAT
7 szt.
23 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 624 3523 09
452 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
1 szt.
JUŻ TERAZ!
Luk 415 0537 11
908 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 624 3032 00
477 PLN
z VAT
1 szt.
23 kwietnia
Luk 415 0407 10
697 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 510 0096 10
328 PLN
z VAT
3 szt.
24 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 624 3252 33
925 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia
Luk 415 0076 10
1 292 PLN
z VAT
1 szt.
23 kwietnia
Luk 513 0077 10
411 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 622 3226 33
518 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia
Luk 415 0231 10
1 136 PLN
z VAT
2 szt.
24 kwietnia
Najwyższa jakość
Luk 500 1050 10
68 PLN
z VAT
10 szt.
23 kwietnia

 

LUK firma z niemieckimi korzeniami z ogromnym potencjałem

Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem samochodu osobowego, czy może pracujesz jako kierowca zawodowy, przemierzając tysiące kilometrów, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kategorię, w której odnajdziesz wysokiej jakości części renomowanej, niemieckiej marki, jaką jest firma LUK. Przedsiębiorstwo swoje początki datuje na 1965 rok. Choć jest to stosunkowo młoda firma, dzięki swojemu podejściu mogła wyspecjalizować się w pewnych rodzajach części samochodowych. Co pozwoliło, na osiągniecie wysokiej jakości. Od samego początku LUK upodobał sobie układy przeniesienia mocy, nie wyłączając elementów sprzęgła. Dzięki temu firma osiągała kolejne sukcesy, które pozwoliły na rozwój kolejnych fabryk na całym świecie. Ośrodki rozmieszczone zostały na całym świecie. Zatrudniono w nich ludzi z pasją. Takich, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu, oddaniu i skupieniu przyczyniają się do tworzenia wysokogatunkowych produktów.

Funkcjonalność, solidność, wysoka jakość – cechy charakterystyczne markowych części od LUK

Oferowane w naszym sklepie propozycje od LUK to między innymi szeroki wybór sprzęgieł LuK, zarówno w formie pełnych zestawów sprzęgieł, jak i samych tarcz lub docisków sprzęgła. Te rozwiązania to przede wszystkim wysoka jakość. W połączeniu z precyzyjnym wykonaniem tworzy produkt, który idealnie wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. A to dopiero początek, komponenty te bowiem odznaczają się niezwykłą starannością. Materiały, które wykorzystano do ich produkcji to trwałe i wytrzymałe propozycje, które wpływają na ich niezawodność.

Szukasz części LUK w atrakcyjnej cenie? U nas je znajdziesz

Jeśli chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, wybierz naszą ofertę, która jest najlepsza na rynku. Zaufaj nam! Firmie z doświadczeniem, która przedkłada potrzeby swoich Klientów nad swoje. Dzięki częściom, jakie oferujemy, naszemu profesjonalizmowi, a także ludziom, którzy tworzą naszą markę, możemy codziennie być dla Ciebie i dostarczać Ci odpowiednio dobrane produkty, które nie tylko nie rozczarowują swoim wykonaniem, ale cieszą swoim bezawaryjnym użytkowaniem przez długie lata. A gdybyś miał pytania, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, który z przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości. Sprawdź sam naszą ofertę na markowe części zamienne od LUK i ciesz się pełną satysfakcją ze współpracy z nami.