image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części zamienne do samochodów Gates 

Części do obsługi podstawowej Gates Filtry, płyny, żarówki, świece, paski, układy hamulcowe, rolki, wycieraczki Gates
Części silnika, rozrząd Gates Układ rozrządu, paski napędowe, rolki i napinacze, łańcuchy, tłoki, pierścienie, panewki, łożyska, wsporniki, głowice, bloki, uszczelki, koła zamachowe, koła pasowe i kliny, osłony, mechanizm korbowodu, miski, układ smarowania, chemia do silnika Gates
Układ napędowy Gates Przegub cardana, wały napędowe, mosty, wariatory i paski, mechanizmy różnicowe, widełki i wałki zmiany biegów, części automatycznej skrzyni biegów, przeguby, półosie, osłony, filtry skrzyni, podpory, krzyżaki wału Gates
Elementy zawieszenia Gates Amortyzatory, MacPherson, poduszki i łożyska, silentblocki, sworznie, zawieszenie pneumatyczne, łożyska piasty, sprężyny, osłony i odboje, dźwignie, resory, stabilizatory i gumy Gates
Filtry samochodowe Gates Filtry powietrza, oleju , paliwa, kabiny, gazowe, oczyszczacze powietrza, hydrauliczne, chłodziwa, DPF, oleje i płyny Gates
Chłodzenie silnika Gates Zbiorniczki wyrównawcze, korki, wentylatory, chłodnice, sprzęgła napędu, pompy wody, węże i przewody, nagrzewnice, termostaty i obudowy Gates
Układ kierowniczy Gates Kolumny, osłony, zespoły ślimakowe, drążki, końcówki, zbiorniczki, listwy, wspomaganie, siłowniki, płyny, rury i węże Gates
Systemy ogrzewania i klimatyzacji Gates Parowniki, osuszacze,siłowniki, sprężarki, wentylatory, przewody, sprzęgła, WEBASTO, nagrzewnice, chłodnice, chemia do klimatyzacji Gates
Układ paliwowy Gates Zbiorniki paliwa, korki , gaźniki, obudowy filtrów paliwa, pompy paliwa, wtryskiwacze i listwy paliwowe, sterowanie podawniem paliwa, nagrzewnice paliwa, filtry, uszczelki, dodatki Gates
Elementy mocujące uniwersalne Gates Śruby, nakrętki, wkręty, podkładki, kołnierze, spinki, opaski zaciskowe, zawleczki, zegery Gates
Układ wydechowy Gates Tłumiki, złącza, katalizatory, EGR, zestawy montażowe, chłodnice recyrkulacji spalin, przewody i części układu wydechowego, kolektory, dysze, rezonatory, sonda lambda, czujniki temperatury, materiały uszczelniające i kleje Gates
Alternatory, rozruszniki i ich elementy Gates Alternatory, podzespoły prądnicy, stojany alternatorów, zestawy naprawcze, wirniki prądnic, regulatory, kable, rozruszniki, bendixy rozrusznika, stojany rozrusznika, wirniki rozrusznika, szczotki grafitowe, sprzęgła, mostki diodowe i potencjometry Gates

części gates 


Paski wielorowkowe Gates Micro-V

paski wielorowkowe gates 

Producent wykorzystuje swoje doświadczenie przy tworzeniu pasków Micro-V. Nawet jeśli oryginalne paski są zbyt hałaśliwe, Gates przewyższa oryginalne wyposażenie, ulepszając materiały i konstrukcję. W rezultacie otrzymujesz najcichsze i najwydajniejsze pasy samochodowe. Do produkcji pasów Micro-V zawsze używa się mieszanki EPDM wzmocnionej włóknem, co sprawia, że konstrukcja jest bardziej wytrzymała.

Gama Micro-V obejmuje cztery grupy produktów: uniwersalne Micro-V, elastyczne pasy Stretch Fit, Stop & Start do samochodów wyposażonych w pasy Stop & Start oraz Unique Fit do wyjątkowych zastosowań.Pasy klinowe Gates

pasy klinowe gates 

Sto lat temu założyciel firmy Gates stworzył pierwszy w historii pasek klinowy. Dlatego jego pomysł nadal jest liderem w ich produkcji. Pasy klinowe Gates są odporne na zużycie i wysokie temperatury. Pasy klinowe wykorzystują elastyczną linkę, która zapewnia wytrzymałość na rozciąganie. Mieszanka oparta na specjalnie opracowanych włóknach jest mniej podatna na olej, temperaturę i zużycie.

W asortymencie Gates znajdują się pasy niewzmocnione i wzmocnione, wykonane przy użyciu różnych technologii, w zależności od miejsca ich zastosowania.

Paski rozrządu PowerGrip

paski rozrządu gates

 

Paski rozrządu Gates spełniają wszystkie rygorystyczne wymagania konstruktorów maszyn i gwarantują długą żywotność. Asortyment pasów jest tak szeroki, że obejmuje 99,8% światowej floty pojazdów.

W produkcji zastosowano wzmocnione mieszanki gumowe na bazie HSN (Highly Saturated Nitrile), które zapewniają doskonałą stabilność termiczną oraz ochronę przed wilgocią i olejem, zmniejszając zużycie. Bardzo precyzyjny kształt zębów lepiej współpracuje z agregatami, co znacznie obniża poziom hałasu. Sznury wykonane są z włókna szklanego, dzięki czemu są mniej sztywne przy zachowaniu struktury i rozmiaru. Oplot zawiera substancje, które chronią części przed szkodliwym działaniem innych kruszyw metalowych.

Zestawy paska rozrządu Gates PowerGrip

zestaw paska rozrządu gates 

W gamie zestawów rozrządu Gates dostępne są trzy rodzaje zestawów rozrządu.

Zestaw PowerGrip zawiera pasek rozrządu, rolki i/lub napinacze oraz wszystkie elementy mocujące.

Zestawy PowerGrip Plus zawierają również pompy układu chłodzenia (pompy wodne) i wymagane uszczelki.

Dostępne są również zestawy PowerGrip Kits Plus – w opakowaniu znajduje się również termostat. Jest to konieczne w przypadku pojazdów, w których jest instalowany za układem napędowym paska.

Zestawy pasków klinowych Gates Micro-V

zestaw pasków klinowych gates 

W przypadku systemów, w których w sprzęcie pomocniczym stosowane są oddzielne rolki i napinacze, producent oferuje zestawy pasków Gates Micro-V. Obejmuje paski wielorowkowe, napinacze i koła pasowe. W przypadku maszyn, w których pompa wodna jest zintegrowana z systemem mocowania, dostępne są również zestawy pomp wodnych Gates Micro-V Plus.

Napinacze Gates DriveAlign

napinacz gates 

Firma Gates jest nie tylko liderem w produkcji pasków, ale także napinaczy. Pod względem ilości produkowanych części amerykański koncern zajmuje drugie miejsce na świecie. Jak każda inna część Gates, napinacze DriveAlign są w pełni zaprojektowane, aby spełnić wymagania producenta. Co więcej, studiując oryginalne napinacze, Gates optymalizuje ich konstrukcję, eliminując niedociągnięcia. W rezultacie napinacze Gates są często nawet lepsze niż oryginały.

Sprężyna skrętna chromowo-krzemowa o wysokiej wytrzymałości zmęczeniowej jest stosowana w celu zwiększenia zasobu. Powierzchnia kół pasowych jest solidna, więc zużycie powierzchni jest znacznie mniejsze. Łożyska są precyzyjnie zaprojektowane, aby zapewnić minimalne tarcie i hałas. A zastosowane uszczelki zapobiegają wnikaniu brudu.

Tłumiki drgań skrętnych (koła pasowe wału korbowego i wspomaganie kierownicy) Gates Drivealign

tłumik drgań gates 

Wraz ze wzrostem mocy silników i powiązanych jednostek drgania wzrosły, dlatego też koła pasowe zostały zastąpione przez tłumiki drgań skrętnych, które pochłaniają drgania.

Koła pasowe wału korbowego Gates zwiększają żywotność wału korbowego, zmniejszając zmęczenie. Zmniejszają również zużycie wszystkich powiązanych elementów dzięki niskim wibracjom i sztywności. Dzięki temu poziom hałasu jest również niższy, a komfort właściciela samochodu wzrasta.

W opakowaniach ze wszystkimi kołami muszą być dołączone śruby mocujące, ponieważ prawidłowa wymiana jest możliwa tylko przy wymianie łączników.

Sprzęgła alternatora Gates Drivealign

                    sprzęgła alternatora gates 

Asortyment jednokierunkowych sprzęgieł alternatora obejmuje wszystkie główne modele samochodów na rynku, a ich jakość odpowiada oryginałowi.

Dzięki wysokowydajnym kołom pasowym Gates Drivealign alternatory można montować w pojazdach o większej mocy i bardziej komfortowych układach. Jednocześnie koła pasowe zmniejszają wpływ masy generatora na układ napędowy pasowy. Wynika to również z tego, że pochłaniają drgania i wibracje oraz zapobiegają ślizganiu się paskaPompy wodne Gates Micro-V

pompy wodne gates 

Wszystkie pompy wodne Gates Micro-V są w pełni testowane pod kątem zgodności z normami ISO/TS16949, ISO14001 i OHSAS18001.

Asortyment pomp Gates obejmuje najpopularniejsze samochody, których w samej Europie jest 130 milionów.

Do produkcji pomp wodnych wykorzystywane są stopy premium, a wysoka jakość uszczelnień zapewnia szczelność i długą, niezawodną żywotność.

Elektryczne pompy wodne Gates E-Cool

elektryczne pompy wodne gates 

Coraz więcej maszyn jest wyposażonych w elektryczne pompy wodne i liczba ta będzie rosła. Między innymi takie pompy zmniejszają obciążenie silnika, ponieważ rozpoczęciem pracy sterują czujniki. Co więcej, w różnych samochodach można zainstalować kilka pomp.

W ramach tej grupy produktów firma Gates produkuje pompy wodne identyczne z oryginałem zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości.

Termostaty Gates

termostaty gates Gates termostaty

Termostaty Gates mają dokładnie taką samą konstrukcję jak oryginały, dzięki czemu nigdy nie ma problemu z ich montażem. Zapewniają również najbardziej wydajną pracę silnika, czyli ograniczają szkodliwe emisje i zużycie paliwa.

Wszystkie niezbędne uszczelki i uszczelki są zawsze zawarte w zestawie dostawy.

Oferta termostatów Gates obejmuje tradycyjne części do większości samochodów, kompletne obudowy lub termostaty, a także najnowocześniejsze termostaty sterowane elektronicznie.

Węże samochodowe Gates

węże samochodowe gates 

Firma Gates produkuje szeroką gamę, dlatego oferuje swoim klientom wszystkie niezbędne węże samochodowe.

Na przykład szeroka gama części do układu chłodzenia: różne kształty i różne średnice. W asortymencie znajdują się również węże odporne na atak elektrochemiczny i degradację.

Kolejna grupa - węże paliwowe różnych typów, zatapialne i łączące.

W asortymencie znajdują się również węże do systemów wentylacyjnych i do dmuchania szkła, które wykazują doskonałe właściwości odporności na temperaturę: węże do kanałów powietrznych, węże do dmuchania szkła, systemy wentylacyjne.

Oraz ogromna ilość węży do różnych zastosowań w postaci powietrza ruchomego i płynów technicznych.

Zakrętki do chłodnic i zbiorników wyrównawczych Gates

zakrętki do chłodnic gates 

Firma Gates oferuje szeroką gamę korków do chłodnic i zbiorników wyrównawczych. Dostępne są korki metalowe do chłodnic i korki plastikowe do zbiorników wyrównawczych. Wszystkie osłony gwarantują szczelne zamknięcie jednostek.Nasz internetowy sklep motoryzacyjny sprawia, że części samochodowe dostępne są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i innych miastach, dosłownie w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem oraz do paczkomatów, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu). Za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą, przelewem, szybkimi płatnościami, BLIK, za pomocą Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze.