image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji
Popularne produkty Filtron
Filtron OP 525
24 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
24 lipca
Filtron PS 822/2
7 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
3 szt.
JUŻ TERAZ!
Filtron OE 670
15 PLN
z VAT
5 szt.
24 lipca
Filtron AP 139/5
38 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
67 szt.
24 lipca
Filtron OP 642/2
20 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
24 lipca
Filtron OE 682/2
23 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
3 szt.
24 lipca
Filtron PE 816/9
83 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
19 szt.
24 lipca
Filtron PS 822
6 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
1 szt.
JUŻ TERAZ!
Filtron AP 178/3
30 PLN
z VAT
2 szt.
25 lipca
Filtron OE 685/2
17 PLN
z VAT
10 szt.
24 lipca
Filtron PP 839
37 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
26 szt.
24 lipca
Filtron K 1006
18 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
20 szt.
24 lipca

filtry filtron

Filtron - producent wysokiej jakości filtrów

Filtron to firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości filtrów samochodowych. Założona została w roku 1982 w Gostyniu. Założycielem jest Piotr Giermoziak. Po niespełna 35 latach przedsiębiorstwo dołączyło do niemieckiej grupy Mann+Hummel, której siedziba główna mieści się w Ludwigsburgu i która specjalizuje się w technologii filtracji. Pozwoliło to oczywiści na znacznie szybszy rozwój firm oraz na zwiększenie rozpoznawalności marki. Produkty Filtron produkowane są na podstawie nowoczesnych technologii laboratoryjnych, w których wykorzystywane są m.in. metody badawcze zgodne z międzynarodowymi standardami. Jakby tego było mało, pochwalić się oni mogą nowoczesnymi procesami produkcyjnymi, które gwarantują wysoką jakość oraz niezawodność. Jednym z potwierdzeń tego rodzaju opinii jest to, że marka ta współpracuje z wieloma znanymi producentami samochodów. W tym elitarnym gronie znajdziesz m.in. pojazdy Mercedes-Benz, Jaguar, Volvo, Renault czy Volkswagen. Filtry marki Filtron to także uznane części na rynku zamienników.

Najważniejsze zalety produktów marki Filtron

Produkty Filtron bardzo często wykorzystywane są w warsztatach samochodowych. Dlaczego wśród znawców i ekspertów w dziedzinie motoryzacji właśnie te części zamienne cieszą się największą popularnością? Jest ku temu kilka powodów:

 • łatwość i szybkość odnajdywania niezbędnych produktów - możliwe jest to dzięki odmiennym kolorom opakowań. Poszczególne typy filtrów posiadają przypisane określone kolory oraz łatwe do zapamiętania numery. Oznacza to, że ryzyko pomyłki drastycznie maleje;
 • przejrzyste katalogi - większość producentów posiada skomplikowane w obsłudze katalogi części, marka Filtron na szczęście znacznie odbiega od przyjętych standardów. Katalogi dostępne są zarówno w wersji papierowej, mobilnej, jak i internetowej. Cechują się prostą i szybką obsługą, co znacznie usprawnia pracę;
 • łatwo dostępne instrukcje montażu - w zależności od potrzeb możesz wybierać między wersją papierową a taką w postaci filmu video. Materiały dostępne są w serwisie YouTube oraz na stronie producenta;
 • internetowe szkolenia interaktywne dla mechaników i sprzedawców - darmowe szkolenia, na których specjaliści marki Filtron dzielą się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami i doświadczeniem.

Uważamy, że są to niezbite argumenty za tym, że części zamienne marki Filtron godne są uwagi specjalistów branży motoryzacyjnej. Co jeszcze możemy powiedzieć o zaletach filtrów?

Dowiedz się, dlaczego filtry marki Filtron to niezawodność i gwarancja najwyższej jakości:

 • jakość materiałów kontrolowana w laboratorium;
 • kontrola skuteczności i wytrzymałości gotowych produktów;
 • korzystanie z ponad 60 metod badawczych, które są zgodne z międzynarodowymi standardami;
 • Filtron to czołowy dostawca oryginalnych filtrów dla największych i najbardziej znanych koncernów motoryzacyjnych;
 • korzystanie z nowoczesnych i zaawansowanych linii produkcyjnych;
 • ponad dwu tysięczna obsada specjalistów odpowiedzialnych za produkcję;
 • zakłady produkcyjne spełniające restrykcyjne wymagania norm ISO 14001:2015 oraz IATF 16949;
 • objęcie procedurami jakościowymi całego procesu produkcyjnego;
 • ujawnione ewentualne wady w produktach są wymieniane na nowe.

Filtry marki Filtron dostępne w ofercie:

 1. Filtry powietrza Filtron - są to produkty, które wyróżniają się, chociażby tym, że posiadają media filtracyjne. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że są one zgodne z klasą palności F1 lub S1. A to z kolei oznacza, że powodują samogaśnięcie płomienia. Decydując się na filtr powietrza marki Filtron zapewniasz sobie bezpieczeństwo i zmniejszasz ryzyko pojawienia się pożaru. Dodatkowo przy produkcji stosuje się nowoczesne materiały filtracyjne. Części produkowane są więc na bazie włókien celulozowych lub włókien syntetycznych. Co to oznacza? Przede wszystkim filtrowanie na poziomie 99,9% i to dla zanieczyszczeń o rozmiarze zaledwie kilku mikrometrów;
 2. Filtry oleju Filtron - wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że filtry spełniają wymagania, nawet w przypadku pracy w wyjątkowo trudnych i niekorzystnych warunkach. Elementy metalowe zostały zastąpione elementami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Dzięki temu masa filtra jest niższa. Ponadto jest on łatwiejszy w utylizacji. To, co jeszcze wyróżnia filtry oleju marki Filtron to z pewnością fakt, że są to produkty projektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Ostatnia rzecz, o jakiej warto wspomnieć to fakt, iż szczelność filtru weryfikowana jest na podstawie licznych testów;

Ponadto dostępne są również filtry paliwa; filtry kabinowe; filtry mocznikowe; filtry cieczy chłodzących oraz osuszacze powietrza.

Filtron - firma, która zaskoczy Cię jakością oferowanych produktów

Firma Filron założona została w roku 1982 przez Piotra Giermoziaka. Siedziba główna mieściła się w Gostyniu. Niecałe 35 lat później wiele rzeczy jednak się zmieniło. Filtron dołączył bowiem do niemieckiej grupy Mann+Hummel, której siedziba mieści się w Ludwigsburgu. Wspomniane przedsiębiorstwo specjalizuje się w technologii filtracji. A swoją działalność prowadzi nie tylko na terenie Europy, ale również Ameryki Północnej i Południowej, Azji oraz Australii. Tak korzystne warunki dały firmie z Gostynia możliwość rozwoju na skalę międzynarodową. Połączenie biznesowe z takim gigantem pozytywnie wpłynęło na rozwój firmy Filtron. Jakość produktów, jakie oferowali swoim Klientom w połączeniu z możliwościami, jakie się przed nimi pojawiły, doprowadziły do tego, że dziś filtry Filtron znane są niemal na całym świecie. A skąd bierze się tak wysoka jakość? Nie da się ukryć, że główną przyczyną tego jest wybór najwyższych gatunkowo materiałów. Oczywisty wpływ na to ma także korzystanie podczas produkcji z nowoczesnych technologii laboratoryjnych. Właśnie dzięki temu, filtry Filtron wyróżniają się tym, że produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami. Nowoczesne procesy produkcyjne stosowane w fabrykach Filtron gwarantują, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Taki, który charakteryzuje się przede wszystkim niezawodnością.

Poznaj cechy charakterystyczne filtrów marki Filtron - produkty na których nigdy się nie zawiedziesz

Jesteśmy firmą, która w branży motoryzacyjnej działa od wielu lat. W swojej ofercie posiadamy wiele renomowanych marek. Jedną z nich jest właśnie Filtron. Doskonałej jakości produkty wyróżnia dodatkowo korzystna cena. Dlatego niezależnie od tego, czy szukasz filtra prywatnie, czy prowadzisz warsztat lub serwis samochodowy, u nas znajdziesz filtry, które nie nadwyrężą Twojego budżetu. A dodatkowo będą wyróżniać się trwałością i solidnością. To właśnie dlatego filtry Filtron to produkty, które cieszą się tak ogromną popularnością. Zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Chcesz wiedzieć, dlaczego zasłużyli na tak wielkie uznanie kierowców na całym świecie?

 1. Dbają najwyższą jakość produktów, które oferują swoim Klientom. Wszystkie wypuszczane na rynek filtry przechodzą kontrolę jakości. Sprawdzana jest zarówno ich skuteczność, jak i wytrzymałość. Nie da się ukryć, że wielkie znaczenie w tym przedsięwzięciu ma fakt, że wykorzystują ponad 60 metod badawczych, dzięki którym ich produkty spełniają wszelkie standardy międzynarodowe.
 2. Nowoczesne linie produkcyjne, które korzystają z zaawansowanych technologii obsługuje wykwalifikowany personel.
 3. Troska o Klienta i jego potrzeby. Filtron skupia swoją uwagę zarówno na Klientach indywidualnych, jak i na właścicielach i pracownikach warsztatów i serwisów. Ich katalogi są przejrzyste, dzięki czemu nie masz problemu ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Dostęp do internetowych szkoleń interaktywnych dla mechaników i sprzedawców jest łatwy i co ważne bezpłatny. Jako pasjonat samochodów możesz znaleźć też informacje dotyczące montażu. Instrukcje dostępne są zarówno w wersji papierowej, jak i w postacie poradników online.

Najpopularniejsze rodzaje filtrów Filtron w naszym sklepie:

Wśród wszystkich rodzajów filtrów Filtron znajdziesz u nas te mniej lub bardziej popularne. Niezależnie jednak od tego, czy jeździsz samochodem marki KIA, Peugeot Tesla, Dacia, Nissan, Audi, Mercedes, Volvo czy Porsche w naszej ofercie znajdziesz filtry Filtron, które spełnią Twoje oczekiwania. Wśród nich są:

Te dwa ostatnie rodzaje filtrów wyróżniają się największą popularnością. Filtry oleju marki Filtron zaskarbiły sobie uwagę kierowców, przede wszystkim dzięki tym, że sprawdzają się idealnie nawet w trudnych warunkach. Dodatkową zaletą jest niska waga produktu, która wynika z tego, że elementy metalowe zostały zastąpione elementami wykonanymi z tworzywa sztucznego.

Filtry powietrza są zgodne z klasą palność F1 lub S1. Co to oznacza? Mianowicie to, że nie zapalą się, ponieważ powodują samo-gaśnięcie płomienia. Produkowane na bazie włókien celulozowych lub włókien syntetycznych filtry zmniejszają ryzyko pojawienia się pożaru. Ponadto dzięki materiałom użytym przy produkcji zapewniają filtrowanie na poziomie 99,9%. Również dla zanieczyszczeń o rozmiarze kilku mikrometrów.

Zależy Ci na doskonałej jakości, trwałości i na bezpieczeństwie? Zdecyduj się na zakup filtrów Filtron. Doskonały stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka i profesjonalna obsługa to wszystko, co możemy Ci zaoferować. W razie pytań skontaktuj się z nami.