Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części do Fiat Tipo 

Wybór części zamiennych do Tipo według roku produkcji

Katalog części zamiennych Fiat Tipo

Tipo Wagon (356)Tipo Sedan (356)Tipo Hatchback (356)Tipo (160)
Popularne części do Fiat Tipo
Katalog produktów
Audio I radioPomoc kierowcyBezpieczeństwoWideo i telewizjaOprogramowaniePokaż wszystkie produkty w dziale Audio i elektronika
Audio i elektronika

Części Fiat Tipo

Fiat Tipo czyli niesamowita siła prostoty. Samochód kompaktowy, klasy niższej średniej (segment C), produkowany w latach 1988 – 1995. W 2015 roku po dwudziestoletniej przerwie ponownie wznowiono jego produkcję. Co ciekawe, na tureckim rynku dystrybuowany pod nazwą Fiat Egea. Może się poszczycić kilku prestiżowymi nagrodami m.in. – 1989 roku zwycięzca plebiscytu na Europejski Samochód Roku, Autolider 2016 i 2017 oraz w 2018 roku zwycięzcą plebiscytu Fleet Awards Polska.

Ciekawa propozycja z segmentu C, budżetowa, funkcjonalna, stylistycznie uniwersalna. Jego pierwotna „kańciasta” sylwetka ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Wzięciem do dzisiaj cieszy się dzięki dostępności do części Fiat Tipo. Zakup części do Fiat Tipo nie jest dużym wydatkiem, w porównaniu do innych marek w tym segmencie. Oferowane części zamienne Fiat Tipo to jakość, trwałość i wydajność – dzięki czemu po przeprowadzonej naprawie będziemy się cieszyć długim okresem użytkowania. Szeroki katalog części Fiat Tipo sprawia, że zachęta kup części Fiat Tipo staje się atrakcyjna i opłacalna. Współczesna odsłona Fiata Tipo to harmonijna i elegancka karoseria, dość komfortowe, zróżnicowane pod kątem wyposażenia wnętrze (dostępne cztery wersje wyposażenia), prosty silnik, przez co tani w eksploatacji. To łatwy w prowadzeniu samochód rodzinny, bez zbędnej technologii.

Fiat Tipo, gdzie kupić części zamienne do tego auta?

Czy to w przypadku modeli starszych czy już bardziej współczesnych, przychodzi w końcu czas nieuniknionych remontów. Fiat Tipo Części karoserii to szeroka gama produktów – począwszy od najprostszych elementów jak uszczelki, zawiasy drzwiowe i ograniczniki, skończywszy na spojlerach, błotnikach, zderzakach. Fiat Tipo - Części 2407.pl to zdecydowanie miejsce w którym zaopatrzymy się w niezbędne części i akcesoria. Zakup u nas jest prosty, łatwy, szybki i tani. Oferowane oryginalne części Fiat Tipo to przede wszystkim gwarancja jakości i trwałości.

Katalog części Fiat Tipo

Katalog części Fiat Tipo dostępny na naszej stronie internetowej pomoże Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru. Osobisty doradca 2407.pl Fiat Tipo odpowie na wszystkie nurtujące pytanie i umożliwi wybór najlepszy z możliwych. Katalog części zamiennych Fiat Tipo to gwarancja dobrych cen, ale i bezpiecznych i satysfakcjonujących zakupów.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)