Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części Febi 

Towary do samochodów osobowych i ciężarowych
Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Oleje, płyny i chemia samochodowa
Chemia samochodowa, płyny, farby, lakiery, uszczelniacze, oleje, dodatki, smary, środki myjące i czyszczące
Wszystkie produkty
Chemia samochodowa Produkty chemiczne, odświeżacze, zapachy samochodowe, uszczelniacze, kleje, płyny do konserwacji filtrów powietrza
Wyposażenie wnętrza samochodowego
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty
Izolacja akustyczna Panele przednie, izolatory, izolacja bagażnika, izolacja akustyczna maski, izolacja podłogi
Sport, rekreacja, turystyka
Odzież, obuwie, artykuły dla turystyki, łowiectwa i rybołówstwa, sprzęt sportowy, artykuły do autopikniku, rowery i transport dla dzieci
Wszystkie produkty

części febi

O firmie Febi

Po założeniu w 1844 roku, firma przez długi czas handlowała różnymi wyrobami metalowymi. W 1880 r. Ferdinand Bilstein zdał sobie sprawę, że bardziej opłacalna jest produkcja, a następnie sprzedaż, więc zaczął produkować zaostrzone śruby i nakrętki. Przełomem była śruba sprężynowa, która musiała zostać opatentowana w 1921 roku. Nieco później pojawiła się marka Febi, a za nią rozszerzył się asortyment. Następnie firma zaczęła się szybko i sprawnie rozwijać, wchodząc na nowe rynki i rozwijając produkcję coraz większej ilości części, w tym do samochodów ciężarowych.

Pełny asortyment części zamiennych koncernu to 60 000 pozycji. Spośród nich, 37.000 części to produkty Febi. Są to produkty do samochodów osobowych (części silnika, skrzyni biegów i zawieszenia) i ciężarowych (części układu hamulcowego, złącza do przyczep, części kabiny i nadwozia, części do silnika).

Części zamienne Febi

Część części zamiennych Febi jest produkowana niezależnie, łącznie z jej główną fabryką w Ennepetal. A część jest zamawiana u wiarygodnych partnerów - na przykład takich renomowanych firm jak Iwis i Stabilus.

Jak każda niemiecka firma, Febi dba o jakość i ceni sobie zaufanie, jakie budzą produkty oznaczone jako "Made in Germany". Własna produkcja i staranna kontrola jakości pozwalają na produkcję części zamiennych, które spełniają wszystkie wymagania producentów samochodów. Poziom części OE jest głównym punktem odniesienia dla Febi. Pomaga w tym doświadczenie z zakresu dostaw do zakładów montażowych samochodów osobowych Mercedes-Benz i ciężarówek DAF.

Firma testuje wszystkie wyprodukowane i zamówione części zamienne, aby zapewnić ich jakość. Testy przeprowadzane są na różnych etapach i różne działy ściśle ze sobą współpracują w tym procesie, ponieważ każdy z nich odgrywa ważną rolę. Badania obejmują kontrole wymiarowe armatury, kontrole materiałowe użytych materiałów oraz próby niszczenia pod kątem jakości produktu.

Marka Febi jest częścią Bilstein Group:


Zakres towarów samochodowych objętych znakiem towarowym Febi

 • Szczegóły dotyczące układu kierowniczego i zawieszenia Febi
 • Części gumowo-metalowe (wsporniki i bloki ciche) Febi
 • Części układu hamulcowego Febi
 • Czujniki i siłowniki Febi
 • Szczegóły dotyczące elektryka Febi
 • Szczegóły systemu klimatyzacji i ogrzewania Febi
 • Mechanizm dystrybucji gazu (GDM) Szczegóły Febi
 • System chłodzenia silnika Febi
 • Płyny techniczne Febi
 • Filtry Febi
 • Szczegóły dotyczące silnika Febi
 • Śruby i nakrętki do kół Febi
 • Szczegóły dotyczące napędu Febi
 • Części nadwozia Febi
 • Szczegóły dotyczące FebiPlus

Bardziej szczegółowe informacje na temat grup produktów zostaną podane w sekcji Części samochodowe Febi.