image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Części Febi 

Febi, znany na całym świecie producent części zamiennych do samochodów na rynek wtórny, ma długą i różnorodną historię. Założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilsteina w Niemczech, firma febi zaczynała jako mała kuźnia, a z czasem przekształciła się w jednego z kluczowych graczy na rynku dostaw części do samochodów. Obecnie febi jest częścią grupy Bilstein Group, do której należą również takie marki jak Blue Print i SWAG.

Pozycjonowanie febi na współczesnym rynku charakteryzuje się ich zdolnością do oferowania niezwykle szerokiej gamy produktów, spełniających standardy jakości oryginalnego wyposażenia. Firma skupia się na innowacjach, jakości i niezawodności, oferując części, które zapewniają trwałość i optymalną pracę pojazdów.

Asortyment produktów febi obejmuje prawie 50 000 pozycji, w tym części zawieszenia, układów hamulcowych, silników, przekładni, systemów chłodzenia i wiele innych. Dzięki temu febi może zaspokoić potrzeby niemal każdego pojazdu, oferując kompleksowe rozwiązania do napraw i serwisowania.

Febi aktywnie inwestuje w badania i rozwój, co pozwala firmie wyprzedzać zmiany w branży motoryzacyjnej i dostosowywać swoje produkty do najnowszych trendów i technologii. To podejście nie tylko rozszerza gamę produktów, ale również gwarantuje, że części febi spełniają współczesne wymagania rynku motoryzacyjnego.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Części do nadwozia
Szyby, bagażniki , tylne, przednie i boczne nakładki i listwy, drzwi, kabiny, błotniki, dachy
Wszystkie produkty
Sport, rekreacja, turystyka
Odzież, obuwie, artykuły dla turystyki, łowiectwa i rybołówstwa, sprzęt sportowy, artykuły do autopikniku, rowery i transport dla dzieci
Wszystkie produkty
Popularne produkty febi
febi 19097
35 PLN
z VAT
7 szt.
JUTRO
febi 172765
42 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
4 szt.
24 maja
febi 32122
10 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
26 szt.
24 maja
febi 32099
17 PLN
z VAT
89 szt.
28 maja
febi 32456
3 PLN
z VAT
1 szt.
JUTRO
febi 181442
29 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
2 szt.
24 maja
febi 22902
128 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
24 maja
febi 173560
40 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
2 szt.
24 maja
febi 02581
29 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
24 maja
febi 24661
14 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO
febi 01622
6 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
1 szt.
JUTRO
febi 38813
13 PLN
z VAT
10 szt.
JUTRO

części febi

Opis marki.

Markę febi można nazwać jednym z pionierów na motoryzacyjnym rynku wtórnym, ponieważ jej początki sięgają 1873 roku. I od samego początku swojego istnienia ta niezależna rodzinna firma tworzy i rozwija alternatywne rozwiązania dla oryginalnych części. A celem zawsze było tworzenie produktów o takiej samej lub nawet wyższej jakości, aby zaspokoić zainteresowania konsumentów na całym świecie.


Dziś pod marką febi można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej naprawy niemal każdego rodzaju pojazdu. Asortyment obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, przyczepy i inne pojazdy użytkowe.

W 2023 roku kompletny asortyment obejmuje ponad 47.000 części zamiennych. Ale liczba ta jest regularnie zwiększana przez rozszerzanie asortymentu. To dlatego, że febi zawsze dąży do tego, aby jak najszybciej zaoferować na niezależnym rynku części zamienne do nowych modeli pojazdów. Dziś można znaleźć przedstawicieli marki w ponad 70 krajach — jako partnerów lub poprzez własne oddziały.

Z febi można zawsze polegać na tym samym poziomie jakości, co części oryginalne. Gwarantuje to nie tylko ugruntowany system zarządzania jakością, ale także kompetencje firmy jako producenta. Dzieje się tak dlatego, że marka nie tylko dostarcza części zamienne — niektóre grupy są jeszcze produkowane we własnym zakresie.

Firma deklaruje, że wszystkie jej zalety sprawiają, że febi jest dostawcą numer jeden na niezależnym rynku wtórnym.


Warto też wiedzieć, że marka febi jest częścią międzynarodowej grupy firm Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG (czyli bilstein group). Jest ona właścicielem tak znanych marek jak febi, SWAG i Blue Print. Globalny asortyment jest jeszcze głębszy i obejmuje 62.000 niepokrywających się pozycji. Zawsze jednak wspólne są najwyższe wymagania dotyczące jakości produktów i niezawodności w eksploatacji.

Grupa bilstein jest zarówno niezależną firmą rodzinną, jak i jednym z wiodących światowych ekspertów na rynku części zamiennych. Oferuje wysokiej jakości produkty, niezawodne i terminowe dostawy towarów oraz innowacyjne usługi.

Grupy produktów

 • Układ kierowniczy i zawieszenie
 • Elementy metalowo-gumowe (NVH)
 • Układ hamulcowy 
 • Elektronika i czujniki
 • Układ elektryczny
 • Układ ogrzewania i klimatyzacji
 • Elementy silnika
 • Sterowanie silnika
 • Chłodzenie silnika
 • Płyny i oleje
 • Filtry
 • Mocowanie koła
 • Układ przeniesienia napędu
 • Karoseria i wnętrze
 • Narzędzia specjalistyczne
 • febiPLUS

Zasoby informacyjne

febi.com

Facebook febi

YouTube febi Samochód

3 lata gwarancji producenta febi

Serwis ekspercki febi

Formularz opinii febi