Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Elementy mocujące w samochodzie - szeroka oferta stworzona z myślą o Tobie

Jako sklep internetowy działający w branży motoryzacyjnej od wielu lat w swojej ofercie posiadamy części najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno produktów oryginalnych, jak i zamiennych. Czym się od siebie różnią? Produkty oryginalne produkowane są na zlecenie koncernu motoryzacyjnego i sygnowane są jego logo. Używa się ich w nowych samochodach, które opuszczają fabrykę oraz w autoryzowanych serwisach. Zamienniki z kolei produkowane są przez tę samą fabrykę, ale sygnowane innym logo. Nie musisz jednak martwić się o jakość. Zarówno jedne, jak i drugie części są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które zagwarantują Cię komfort jazdy i bezpieczeństwo. Różnica, jaką możesz zauważyć to różnica w cenie. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, masz wybór części do samochodów największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Znajdziesz takie marki jak np. Mazda, DS, Jeep, Lexus, Toyota, Opel, Skoda, Honda, Ford, Audi, Dacia czy Mercedes.

Elementy mocujące - znajdź część pasującą do modelu Twojego auta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ze szukanie odpowiedniej części do samochodu bywa problematyczne. Często ciężko jest dopasować odpowiedni numer do konkretnego modelu, dlatego stworzyliśmy ułatwienie. Korzystając z naszej strony, masz dostęp do wyszukiwarki oraz filtrów. Korzystając z pierwszego rodzaju pomocy, należy w pole wyszukiwarki wpisać numer oryginalnej części lub numer VIN pojazdu. Jeśli nie jest to możliwe, zawsze możesz skorzystać z filtrów. Podaj rok produkcji auta, model, typ modelu, markę oraz modyfikacje, które były w nim wprowadzone. Pamiętaj, że to również może mieć wpływ na to, jaka część będzie w nim montowana. Jeśli jednak nie udaje Ci się znaleźć odpowiedniego produktu lub nie jesteś go pewien, skontaktuj się z nami. Do kontaktu zapraszamy również w przypadku pytań. Profesjonalni konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci w doborze odpowiednich części.

Śruby, podkładki, kołnierze, spinki - najlepsze marki na wyciągnięcie ręki

Nawet najmniejszy element składający się na konstrukcję auta ma ogromne znaczenie. Dlatego właśnie wszystkie produkty w naszej ofercie wykonane są z najlepszych materiałów. Znajdziesz u nas m.in. korki, śruby i podkładki, kliny, jarzma, wkręty, podkładki do śrub samogwintujących, śruby, zszywki i kołnierze. W celu zapoznania się z całą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jak już wspomnieliśmy, dostaniesz u nas zarówno części oryginalne, jak i zamienne, w tym takie marki jak Auger, BMW, Bosch, Cargo, General Motors, Hino, Kamaz, MAN, Nissan, Isuzu, Kamaz, Khd czy Makita. Wśród podkładek znajdziesz takie rodzaje: zdalne, regulacyjne, blokady, uszczelnienia, sprężyste. Aby lepiej dobrać część, masz również możliwość skorzystania z filtrów, które zawężą pole poszukiwań - średnica zewnętrzna, wewnętrzna, materiał wykonania czy grubość. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty na elementy mocujące. Wykonane z najwyższej jakości materiałów części zapewnią Ci bezpieczeństwo i i wyjątkowo wysoki komfort jazdy.

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)