image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Wszystkie towary Bosal 

Od momentu założenia w 1923 roku, Bosal zgromadził bogate i imponujące doświadczenie w zakresie rozwoju, produkcji i dostarczania swoich produktów klientom na całym świecie. Globalną obecność własnych ośrodków badawczo-rozwojowych uzupełnia sieć partnerów branżowych oraz działów badań i edukacji. Roczny obrót firmy przekracza 520 milionów euro. Grupa Bosal zatrudnia ponad 2 500 osób w 12 zakładach produkcyjnych i 10 centrach dystrybucyjnych.

Części zamienne do samochodów
Generator rozrusznika, zawiesiny, hamulce, przekładnia, silnik, układ kierowniczy, zapłon, ogrzewania i klimatyzacji, wytwarzanie i dostarczanie powietrza, układ paliwowy, systemy chłodzenia, filtry.
Wszystkie produkty
Oleje, płyny i chemia samochodowa
Chemia samochodowa, płyny, farby, lakiery, uszczelniacze, oleje, dodatki, smary, środki myjące i czyszczące
Wszystkie produkty
Elementy wewnętrzne
Foteliki samochodowe, siedzenia, maty, nakładki i ramki wnętrza, elementy sterujące, ochrona przeciwsłoneczna, części wewnętrzne, pokrowce, izolacja akustyczna wnętrza
Wszystkie produkty
Popularne produkty Bosal
Bosal 255-207
57 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
2 szt.
25 maja
Bosal 258-825
3 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
25 maja
Bosal 256-495
4 PLN
z VAT
7 szt.
25 maja
Bosal 879-817
168 PLN
z VAT
+39 PLN Gabaryt
1 szt.
JUTRO
Bosal 256-053
8 PLN
z VAT
2 szt.
28 maja
Bosal 256-119
12 PLN
z VAT
3 szt.
28 maja
Bosal 256-529
7 PLN
z VAT
4 szt.
25 maja
Bosal 256-790
9 PLN
z VAT
2 szt.
JUTRO
Bosal 250-254
9 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
6 szt.
25 maja
Bosal 256-601
8 PLN
z VAT
9 szt.
28 maja
Bosal 256-113
15 PLN
z VAT
4 szt.
28 maja
Bosal 251-203
12 PLN
z VAT
Oferta wiarygodnego partnera. 2407.PL rekomenduje
5 szt.
25 maja


O firmie

Bosal został założony przez Karela Bos w holenderskim mieście Alkmaar. Stąd nazwa Bos+Al(kmaar). I przez prawie 100 lat rozwoju i wzrostu, jego produkt stał się potężną międzynarodową firmą. Dziś Bosal obsługuje swoich klientów na całym świecie - od RPA po Rosję, od Brazylii po Chiny i od Europy po Amerykę Północną. Holenderski producent jest cenionym światowym producentem systemów zarówno dla producentów OEM jak i dla rynku wtórnego. Kompletna linia produktów firmy dla rynku przenośników i rynków wtórnych obejmuje:

systemów kontroli emisji zanieczyszczeń dla pojazdów osobowych i użytkowych;

hak holowniczy i systemy sprzęgające;

systemy konwersji energii;

podnośniki i zestawy narzędzi.

Obecnie Grupa Bosal pozostaje holenderską firmą rodzinną z siedzibą główną w Lummen w Belgii. Posiada trzy działy: jeden do rozwoju i zaopatrzenia producentów samochodów, jeden do zaopatrzenia rynku wtórnego w części zamienne i jeden do opracowania modułów odzysku energii.

Tłumiki kompletne i części tłumiące Bosal


Dla właścicieli samochodów Bosal jest znany przede wszystkim ze swoich układów wydechowych i ich komponentów. Dzięki wysoce wydajnym układom wydechowym, Bosal aktywnie przyczynia się do przyjaznej dla środowiska mobilności. Dzięki know-how zdobytemu we współpracy z producentami samochodów podczas procesu dostaw na linię montażową, produkty Bosal dla rynku wtórnego spełniają najsurowsze wymagania wszystkich standardów. Firma stosuje również rygorystyczne programy testowe, aby zagwarantować jakość, trwałość i doskonałą dokładność instalacji. Bosal oferuje najszerszą gamę zamiennych układów wydechowych i komponentów dla globalnego rynku wtórnego. Następujące fakty przemawiają za wysoką jakością produktów:

wszystkie układy wydechowe są zaprojektowane i zatwierdzone przez producentów samochodów;

Wszystkie produkty Bosal Aftermarket są zgodne z ISO/TS 16949;

Wszystkie rury są wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej i nie ma żadnych spawów wewnątrz tłumika.

Nawiasem mówiąc, cykl rozwoju nowego produktu wynosi zaledwie osiem tygodni, co zapewnia firmie proaktywną pozycję pod względem asortymentu i szybką reakcję na potrzeby rynku.

Przetworniki katalityczne Bosal


Bosal oferuje obszerny asortyment ponad 1000 katalizatorów do silników benzynowych i wysokoprężnych. Od standardowych po modele homologowane jako zgodne z normą Euro 5 oraz z akredytacją Blauer Engel dla samochodów klasy premium. Bosal nadal aktywnie wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą we współpracy z OEM do tworzenia katalizatorów dla rynku wtórnego. Na przykład, niektóre modele katalizatorów wykorzystują cienką warstwę metali szlachetnych, technologię zapożyczoną z oryginalnych części zamiennych. Wszystkie części są oparte na szablonach dostawy taśm przenośnikowych, a wszystkie katalizatory są zgodne z przepisami EU R103, zapewniając długą żywotność wynoszącą 80.000 km lub więcej. Również w trakcie procesu rozwoju, laboratoria badawcze producenta katalizatorów symulują przepływ spalin i wykonują na elemencie ceramicznym testy wytrząsania na gorąco i starzenia hydrotermicznego. Bosal ma duży wpływ na kształt i konstrukcję katalizatora. Na przykład, stożek wlotowy zapewnia optymalizację rozkładu przepływu spalin. A cała konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby wyeliminować szwy spawalnicze. Wewnątrz stosowany jest kompaktowy materiał, który może być ułożony w dużej liczbie warstw na większej powierzchni, co maksymalizuje wydajność układu wydechowego. Nawiasem mówiąc, Bosal produkuje szeroką gamę uniwersalnych katalizatorów, które są tańsze od standardowych odpowiedników i mogą być montowane w wielu popularnych samochodach. Do każdego katalizatora dołączony jest zawsze kompletny zestaw elementów montażowych.


Filtry cząstek stałych do silników Diesla


Gama filtrów cząstek stałych Bosal DPF jest zależna od pojazdu, a konstrukcja produktu jest oparta na najnowszej technologii OEM, która zapewnia prawidłową pracę filtrów cząstek stałych podczas obróbki spalin z silników Diesla. Seria DPF wykorzystuje dwie wersje, w zależności od zastosowania produktu. Wykładzina kordierytowa jest zazwyczaj zalecana dla pojazdów długodystansowych, natomiast wykładzina z węglika krzemu jest zalecana do zastosowań miejskich, w tym do regularnego stosowania systemu start/stop. W filtrach cząstek stałych do silników wysokoprężnych Bosal DPF stosuje się wysoce skuteczny substrat, który zapewnia pewien poziom regeneracji. Wszystkie filtry cząstek stałych są certyfikowane i zawsze zawierają wszystkie niezbędne elementy montażowe. Filtry DPF są starannie pakowane i wyposażone w korki zapewniające maksymalną ochronę podczas transportu.

Zestawy i akcesoria BosalBosal wspiera swoje układy wydechowe, katalizatory i serię filtrów cząstek stałych DPF specjalnymi elementami montażowymi. Nawiasem mówiąc, perfekcyjny montaż produktów Bosal pod spodem pojazdu jest zapewniony również dzięki odpowiedniej kombinacji elementów montażowych dla danego produktu. Oferta firmy obejmuje ponad 3500 artykułów z zakresu komponentów i akcesoriów do układów wydechowych i ich lista jest stale poszerzana. Obejmuje to uniwersalne giętkie rury i łączniki rur, które ułatwiają instalację różnych opcji układu wydechowego. Nawiasem mówiąc, opracowany przez Bosala wynalazek jest opatentowany i gwarantuje 100% szczelność powietrzną. Ścisłe programy testowe producenta gwarantują trwałość każdej części.

Bosal katalog

Jeśli tłumiki, to na pewno Bosal katalog 2407.pl stanowi najlepszy wybór absolutnie dla wszystkich klientów. Postaw już teraz na katalog Bosal i wybierz idealny tłumik dla swojego samochodu!

Niestety, ale ta część auta często się psuje i konieczna jest jego wymiana raz na jakiś czas. Patrząc na katalog tłumików Bosal, na pewno uda się Tobie znaleźć taki, który będzie odpowiedni do Twojego samochodu.

Dlaczego Bosal tłumiki katalog? Po co takie rozwiązanie? Bo jemy zależy nam na czasie, chcemy postawić na szybkie zakupy, bez zbędnego poszukiwania, to taki Bosal katalog pl, okazuje się być bardzo pomocnym rozwiązaniem.

Katalog Bosal - Sprawdź sklep 2407.pl!

Patrząc na katalog Bosal 2407.pl, każdy klient ma dostęp do pełnej bazy tłumików, jakie można znaleźć w sklepie online.

Wystarczy taki Bosal katalog sprawdzić, by trafić na model, który w Waszym samochodzie okaże się być dobrym wyborem. A jeśli Bosal Lublin, to tylko tłumiki? Oczywiście, że nie. Wchodząc na stronę sklepu online 2407.pl, można także kupić sonda lambda Bosal czy też katalizator Bosal cena na każdą kieszeń. Jeden wybór - 100% pełnej satysfakcji dokonanego zakupu. 

Tłumiki Bosal katalog

Sprawdź tłumiki Bosal katalog. Zobacz, co sklep ma do zaoferowania i jak wygląda tłumiki Bosal ceny. Dzięki 2407.pl masz dostęp do najszerszej palety produktów na rynku w jednym miejscu i to wszystko z gwarancją najniższej ceny na rynku.

Czy można więc chcieć czegoś więcej? To, co stanowi na pewno duże znaczenie, to tłumiki Bosal Warszawa, które daje 2407.pl, sklep, jaki nie ma sobie równych pod żadnym względem. W rankingu sklepów motoryzacyjnych jest on numerem jeden na rynku, który bije wszystkich innych na kolana. Na pewno tłumik Bosal cena jest na kieszeń absolutnie każdego odbiorcy.

Jedyne, co należy zrobić, to postawić na Bosal katalog tłumików, wybrać odpowiedni model i w pełni cieszyć się najwyższą jakością tej właśnie części samochodowej. Sklep 2407.pl to właśnie jest w stanie w pełni zapewnić.