Вы пользуетесь версией браузера, которая не поддерживает многие современные технологии, из-за чего часть страниц отображается некорректно. Подробнее

Części Alfa Romeo 

Alfa Romeo

Wyposażenie do samochodu wyścigowego lub osobowego Alfa Romeo

Historia marki samochodu Alfa Romeo rozpoczęła się na początku XX wieku. Prawie natychmiast włoski producent, jak i części do Alfa Romeo zostały uznane za najlepsze w dziedzinie motoryzacji sportowej.

W ciągu ponad 100 lat, firma wyprodukowała ogromną liczbę samochodów sportowych i osobowych, które są bardzo chętnie kupowane na całym świecie. Entuzjaści motoryzacji wyróżniają wiele zalet Alfa Romeo: wspaniały design, eleganckie wnętrze, komfortowe prowadzenie, zróżnicowane wyposażenie, stosunkowo niedrogie części Alfa Romeo.

W Polsce pojazdu tego producenta można znaleźć z różnych okresów produkcji (m.in. Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Giulietta, Alfa Romeo Stelvio), a także z wieloma typami nadwozia: Hatchback, Sedan, Coupe, Roadster.

Oczywiście niewielki popyt może wpływać na czas trwania poszukiwań niezbędnych części w przypadku ich awarii, których czasami nie można znaleźć tak szybko, jakbyśmy tego chcieli. Z tego powodu w sklepie internetowym 2407.pl (Polska) kupisz wszystkie części do Alfa Romeo. Możesz je wyszukać przy użyciu wygodnego katalogu elektronicznego.

Na co warto się zdecydować: części oryginalne, czy analogowe (zamienniki)?

Nasz sklep posiada ogromny katalog części zamiennych do aut włoskiej marki Alfa Romeo. Kategorie produktów zostały podzielone na dwa typu:

  • oryginalne;
  • analogowe (zamieniiki).

Pierwsze produkowane są w fabryce samochodów, wyróżniają się idealnymi parametrami, zgodnie ze specyfikacją techniczną pojazdów. W tym przypadku możliwość niedopasowania części do Alfa Romeo jest zredukowana do zera, co gwarantuje pełną odporność na wibracje, a także trwałość.

Analogowe części zamienne lub po prostu zamienniki, mogą być produkowane przez europejskie i azjatyckie firmy, które wytwarzają komponenty do różnych samochodów.

W zależności od producenta, analogi mogą być tak samo dobre jak oryginalne części, pod warunkiem posiadania niezbędnych certyfikatów. Na portalu 2407.pl nie kupisz części nieoryginalnych. W sklepie 2407.pl znajdują się tylko oryginalne części do Alfa Romeo, otrzymasz towar wysokiej jakości, posiadający wszystkie niezbędne parametry techniczne. Cena części analogowych (cena zamienników) jest zwykle niższa niż w przypadku oryginałów, więc możesz sporo zaoszczędzić kupując Części Samochodowe Do Alfa Romeo.

Oferujemy produkty tylko sprawdzonych marek, o potwierdzonej jakości. Zbierają one same pozytywne opinie klientów.

Cały asortyment możesz sprawdzić przy użyciu elektronicznego katalogu. Aby ułatwić poszukiwania, wprowadziliśmy filtry: marka, rok produkcji, VIN. Dzięki nim ograniczysz wybór części do elementów, które pasują do Twojego Alfa Romeo. Katalog umożliwi Ci szybszy zakup części zamiennych do samochodu osobowego. Na przykład do samochodu sportowego znajdziesz tu lampy Alfa, a także pozostałe części.

Sklep internetowy 2407.pl: szeroka gama wyposażenia samochodu Alfa Romeo

Proponujemy szeroki wybór części oryginalnych lub analogowych do wielu typów samochodowych. Na stronie sklepu internetowego 2407.pl (Warszawa) będzie można określić swoje preferencje i za pomocą oprogramowania strony www odnaleźć poszukiwane części.

Indywidualny wybór każdego właściciela samochodu sprawia, że można kupić części zamienne do Alfa Romeo korzystając z podziału asortymentu w katalogu online podzielonego na kategorie.

W naszym sklepie towar zgromadzony jest w następujących kategoriach:

  • Części Samochodowe podzielone na różne kategorie (układ zasilania powietrzem, układ paliwowy, elektryka, sprzęt do napełniania gazem);
  • Elementy nadwozia (spód, panele przednie, progi, dach, kabina, błotniki);
  • Opony i felgi;
  • Audio i elektronika.

W asortymencie sklepu dostępne są także produkty, które wzbogacą wnętrze pojazdu, jak i rozbudują nadwozie. Produkty z katalogu 2407.pl posłużą Ci do ulepszenia wnętrza i auta na zewnątrz; będą tu zarówno narzędzia, jak i sprzęt do użytku domowego. Ponadto do nabycia są również akcesoria i narzędzia do warsztatów samochodowych. Jak dokonać zakupu w naszym sklepie? Kupujący wybiera część zamienną, dokonuje zakupu na stronie internetowej lub ma możliwość zadzwonić do Nas i skorzystać z usług menedżera.

W przypadku wątpliwości, jakie części są potrzebne, aby zreperować np. Alfa Romeo Giulietta, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Sprawdź części do Alfa Romeo w ofercie 2407.pl!

Nasz sklep internetowy sprawia, że części samochodowe dostępne są w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu)