image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji

Filtry samochodowe do Dacia 

Oleje silnikowe do DaciaDobierz najlepszy olej silnikowy i KUP! Oryginalny, MOTUL, CASTROL, ELF, TOTAL, BMW, SHELL Oleje Syntetyczny, Półsyntetyczny, Mineralny. Olej 0W30, olej 5W30, olej 5w40, olej 10W40, olej przekładniowy Dopasujesz do: BMW, TOYOTA, VW, MAZDA, KIA, PEUGEOT, VOLVO i inne
Filtry oleju do DaciaFiltry oleju; filtry automatycznej skrzyni biegów
Filtry powietrza do DaciaFiltry powietrza
Filtry paliwa do DaciaFiltry paliwa
Filtry kabinowe do DaciaFiltry kabinowe
Filtry osuszaczy powietrza do DaciaFiltry osuszaczy powietrza
Filtry powietrza do sprężarek Filtry do narzędzi benzynowych i pneumatycznych;
Filtry hydrauliczne do DaciaFiltry hydrauliczne
Filtry wentylacyjne skrzyni korbowej do DaciaFiltry wentylacyjne skrzyni korbowej
Filtry cząstek stałych (DPF) do DaciaFiltry cząstek stałych (DPF)
Oleje i płyny przekładniowe Oleje i płyny przekładniowe
Oleje i płyny hydrauliczne Oleje i płyny hydrauliczne

Filtry Dacia

Filtry Dacia trzeba wymieniać regularnie. Jest to obowiązek każdego właściciela samochodu. Jednym z podstawowych, który znajduje się w każdym samochodzie jest filtr paliwa. Odpowiada za filtrację paliwa. Jest szczególnie istotny w przypadku silników wysokoprężnych. Dostępnych jest kilka rodzajów filtrów paliwa: 

  • siatkowe filtry zabezpieczające,
  • papierowe filtry przewodowe.

Istotne jest, aby dopasować właściwy filtr Dacia. 2407.pl jest miejscem, w którym znajdziesz różne propozycje, zgodne z modelem samochodu, jaki posiadasz. Pamiętaj również o prawidłowym montażu. Najlepiej, aby zajął się tym mechanik. Dzięki temu uzyskasz pewność, że w samochodzie filtry Dacia (kup teraz na 2407.pl) znajdą się na właściwym miejscu.

Istotne jest również, aby regularnie wymieniać filtry. Sklep internetowy z częściami samochodowymi zaleca, aby robić to co 15-50 tysięcy kilometrów. Pamiętaj, że w samochodzie oprócz filtrów paliwa znajdują się również filtry powietrza, oleju i kabinowe.

Dobierz właściwy Filtr Dacia?

Katalog doboru filtrów, który posiada 2407.pl sprawia, że bez żadnych problemów znajdziesz części samochodowe spełniające oczekiwania modelu, jakiego jesteś właścicielem. Jakie filtry samochodowe w 2407.pl znajdziesz? M.in. dostępne są tam różne rodzaje filtrów oleju - 2407.pl dysponuje rozbudowaną ofertą filtrów, dlatego w jednym miejscu znajdziesz zarówno filtry oleju, powietrza, kabinowe, jak i paliwa. Zrobisz kompleksowe zakupy, a wymianą zajmie się Twój mechanik. Niezależnie od tego, jaki jest poszukiwany filtr Dacia, 2407.pl na pewno ma go w swojej ofercie!

Jak wymienić filtr powietrza w aucie? Nad tym się nie zastanawiaj. Powierz to zadanie mechanikowi. Instalacja przebiegnie szybko, sprawnie, a co najważniejsze będzie precyzyjna. Filtry samochodowe będą dzięki temu działały z pełną mocną, bez najmniejszych problemów.

Jakie filtry kupić do auta Dacia?

Każdy samochód posiada zróżnicowane filtry Dacia. Przede wszystkim znajdują się w nim filtry oleju, paliwa, powietrza i kabinowe. Jak często wymieniać filtr kabinowy? Zalecany jest zakup nowych filtrów kabinowych po przejechaniu 15 tysięcy kilometrów. Jest to bardzo ważne, jeżeli chcesz zadbać o komfort i zdrowie pasażerów, jak i swoje własne.

Jak dobrać filtr samochodowy? Z pomocą przychodzi 2407.pl. W sklepie internetowym pracują najlepsi specjaliści, którzy na temat części samochodowych wiedzą naprawdę dużo. Doradzą, jakie są najlepsze filtry Dacia. Niska cena nie jest ich jedynym atutem. Zaproponują rozwiązania, które zapewnią komfortową obsługę samochodu.

Ważne jest, aby zawsze kupować wysokiej jakości filtry do samochodu, ponieważ tylko wtedy można liczyć na ochronę podzespołów, jak i własnego zdrowia.  Jak wymienić filtr w aucie? Zalecamy, aby zgłosić się do mechanika, niezależnie od tego, czy do wymiany jest filtry powietrza, kabinowy, oleju czy paliwa.

Dobór filtrów do Dacia po numerze VIN

Kupując części w 2407.pl, wyszukasz je po numerze VIN. Na ekranie pojawią się tylko te części, które pasują do posianego modelu Dacia.

Nasz internetowy sklep motoryzacyjny sprawia, że części samochodowe dostępne są w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni i innych miastach, dosłownie w całej Polsce!:

Zamówienia wysyłamy kurierem oraz do paczkomatów, jednak istnieje możliwość zakupów z odbiorem osobistym (zobacz adres sklepu). Za swoje zamówienie możesz zapłacić kartą, przelewem, szybkimi płatnościami, BLIK, za pomocą Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze.