image
Używasz wersji przeglądarki, która nie obsługuje wielu nowoczesnych technologii, więc niektóre strony są wyświetlane nieprawidłowo. Więcej informacji
Akumulator Bosch 12V 85Ah 800A(EN) R+ 0092S50100
Niedostępne

Akumulator Bosch 12V 85Ah 800A(EN) R+ 0092S50100 
Marka: BoschNumer produktu: 0 092 S50 100

Uwaga! Przed zakupem sprawdź dopasowanie do twojego auta
Niedostępne
Nasze zalety:
warranty
Gwarancja na wszystkie towary, zwroty i wymiany
selection
Odpowiedzialność za dobór
solving
Rozwiązywanie niestandardowych sytuacji na korzyść klienta
Możesz być również zainteresowany
Płyn do spryskiwaczy, letni, concentrate, lemon, 4 LSonax 260405
Sprzedano

Akumulator Bosch S5 85Ah 800A - wybór, który spełnia zróżnicowane wymagania rynku motoryzacyjnego

Prezentowany akumulator Bosch 85Ah należy do serii S, która jest gwarancją, że otrzymujesz najwyższej jakości zasobnik energii, jaki dostępny jest obecnie na rynku. Produkt ten spełnia, a nawet można powiedzieć, że przewyższa niezwykle wygórowane wymagania dotyczące pierwszego wyposażenia w zakresach takich jak moc rozruchowa, pojemność oraz technologia. Bardzo dużą zaletą akumulatora Bosch S5 010 85Ah 800A jest fakt, że wyposażony został w kratkę PowerFrame.

Bosch S5 85Ah 800A - akumulator z pokrywą labiryntową

Wspomniana wcześniej kratka wykonana w technologii PowerFrame jest rozwiązaniem, które pozwala na optymalny przepływ prądu. Oprócz tego jest to element wyposażenia, który dzięki wykorzystaniu specjalnego stopu ołowiu chroni przed korozją. Dzięki temu, ryzyko pojawienia się rdzy jest znacznie mniejsze. Jakie jeszcze cechy, które przypisać można akumulatorowi Bosch S5 010 85Ah 800A przyczyniają się do łatwiejszego wykorzystywania produktu? Należy w tym miejscu wspomnieć np. o osłonie biegunów oraz ergonomicznym uchwycie. Z kolei, jeśli chodzi o zwiększenie mocy rozruchowej, z której również znany jest Bosch S5 85Ah to zapewnione jest to, dzięki mikroporowatym separatorom kopertowym.

Akumulator Bosch 85Ah - w pełni bezobsługowy, z minimalnym stopniem samorozładowania - poznaj wszystkie zalety tego produktu

Samochody, które pojawiają sie na rynku motoryzacyjnym mają coraz większe wymagania. Jest to, chociażby spowodowane tym, że mają coraz lepsze, wydajniejsze i dopracowane silniki. A to właśnie za ich rozruch odpowiedzialny jest akumulator. Bosch S5 010 85Ah 800A, który prezentujemy to gwarancja wysokiej jakości oryginalnego wyposażenia. Jest to produkt, który przy odpowiednim użytkowaniu może wykazać się żywotnością o 20% dłuższą niż inne zasobniki energii. Zaletą produktu Bosch S5 85Ah jest także to, że posiada wysokie rezerwy energii. A przez to możliwe jest korzystanie z systemów komfortu i bezpieczeństwa.

Bosch S5 85Ah - wybierz produkt najwyższej jakości

Szukasz akumulatora, który zapewni Ci najdoskonalszą formę bezpieczeństwa eksploatacji? Akumulator Bosch S5 85Ah 800A jest właśnie tym produktem. Dlaczego? Między innymi, dzięki podwójnemu zabezpieczeniu przed iskrą zwrotną. Jednak nie tylko. Przyczynia się też do tego pokrywa labiryntowa, która chroni przed wyciekiem - jest to tym ważniejsze, że akumulator może zamontowany być w kabinie. Do zalet tego produktu należy też zaliczyć centralne odprowadzanie gazów. Wybierając nasz sklep motoryzacyjny 2407.pl i 0092S50130 Bosch wybierasz komfort, jakość i troskę o środowisko.